Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polski podbój wagi ciężkiej
04-12-2013, 10:40 PM
Post: #1
Polski podbój wagi ciężkiej
No to tego... jakiś czas temu postanowiłem sobie, że zrobię film pseudo-dokumentalny o polskich próbach podboju wagi ciężkiej. Wiedzę mam znikomą, lat na karku nie za wiele, więc nie wchodziłem w szczegółową interpretację pojedynków. Nie będę z siebie robił na siłę drugiego Pindery. Ale jeśli ktoś mimo wszystko chciałby sobie przypomnieć nasze nieudane boje o pasy najcięższej kategorii wagowej, to zapraszam do zerknięcia.



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 11:06 PM
Post: #2
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
W ósmej minucie (na początku Golota vs Brewster) nie ma obrazu przez kilka sekund, chyba że to mi coś szwankuje.

Ty masz taki głos, czy go specjalnie modulujesz do filmiku?: >

Pomijając fakt, że pesymistyczny ten filmik to kawał dobrej roboty : P
Pocisnąłeś Wawrzykowi - najpierw, że walczył o byle pasek, a potem że jest średniakiem i trudno - ale jak to inaczej nazwać : )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2013, 11:27 PM
Post: #3
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
(04-12-2013 11:06 PM)Gogolius napisał(a):  W ósmej minucie (na początku Golota vs Brewster) nie ma obrazu przez kilka sekund, chyba że to mi coś szwankuje.

Ty masz taki głos, czy go specjalnie modulujesz do filmiku?: >

Pomijając fakt, że pesymistyczny ten filmik to kawał dobrej roboty : P
Pocisnąłeś Wawrzykowi - najpierw, że walczył o byle pasek, a potem że jest średniakiem i trudno - ale jak to inaczej nazwać : )

Coś się zepsuło podczas renderingu, niestety zobaczyłem to dopiero po opublikowaniu filmu na YouTube.
Jeśli chodzi o głos - kwestia dobrego mikrofonu. Zauważ, że w radiu każdy brzmi naprawdę nieźle. Taki "majk" to droga zabawka, ale efekt jest naprawdę zadowalający. Barwę głosu też mam podobno całkiem niezłą, więc nie muszę się za bardzo bawić w mastering dźwięku.
A Wawrzyk... brutalna prawda, nic nie poradzę : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2013, 01:29 AM
Post: #4
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
Fajny, ale z tym Andrzejem to przegiąłeś. Zmieszałeś go z błotem do szczętu, a nie wiem czy Andrzej na to zasłużył, bo jak słusznie zauważyłeś na końcu, pewnego poziomu nie przeskoczy... Jak dla mnie zrobił to na co go było stać.

Ogólnie, oczywiście, dobra robota. Naprawdę fajnie się to oglądało.

Wiem, że zabrało Ci to dużo czasu, bo wspominałeś już jakoś w sierpniu na forum, że coś takiego planujesz zrobić. Będziesz to kontynuował, czy skupisz się na highlightach i cyku walk historycznych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2013, 02:16 PM
Post: #5
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
Wawrzyk został rzucony na sprawdzenie. Miał szanse się pokazać, ale Splinter dobrze powiedział, skompromitował się. Z taką szczęką to nawet kariery journeymana mu nie wróżę, może niech zajmie się trenowaniem, kto wie mógłby się sprawdzić.

A cały film ciekawy, przyjemnie się ogląda. Może jakieś materiały z niższych kategorii? Coś o 'przegranej' walce Zegana może, bo to chętnie bym sobie przypomniał Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2013, 02:27 PM
Post: #6
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
(05-12-2013 01:29 AM)kubala1122331 napisał(a):  Fajny, ale z tym Andrzejem to przegiąłeś. Zmieszałeś go z błotem do szczętu, a nie wiem czy Andrzej na to zasłużył, bo jak słusznie zauważyłeś na końcu, pewnego poziomu nie przeskoczy... Jak dla mnie zrobił to na co go było stać.

Ogólnie, oczywiście, dobra robota. Naprawdę fajnie się to oglądało.

Wiem, że zabrało Ci to dużo czasu, bo wspominałeś już jakoś w sierpniu na forum, że coś takiego planujesz zrobić. Będziesz to kontynuował, czy skupisz się na highlightach i cyku walk historycznych?

Nie lubię takiego poprawnego politycznie "memłania". Andrzej nigdy nie powinien się znaleźć z Povietkinem w jednym ringu. Nie pokonał tak naprawdę nikogo, a nawet ze średniakami miał problemy. Szanuję naszego Cyca, kibicuję mu, ale w pojedynku z Saszą się po prostu skompromitował. Nie mam racji?
A co do tego, że pewnego poziomu nie przeskoczy... Nikt tego nie wie, ale uważasz inaczej? Widzisz w Wawrzyku potencjał na kolejne mistrzowskie walki?

Highlight'y i "Największe walki w historii" będę dalej ciągnął, ale takie dłuższe filmy też postaram się od czasu do czasu sklejać.

(05-12-2013 02:16 PM)Kosteq napisał(a):  A cały film ciekawy, przyjemnie się ogląda. Może jakieś materiały z niższych kategorii? Coś o 'przegranej' walce Zegana może, bo to chętnie bym sobie przypomniał Smile
No myślałem właśnie o podobnym filmie, z tym że o niższych kategoriach wagowych. Zobaczymy jak to będzie : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2013, 04:13 PM
Post: #7
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
No wreszcie ktoś mi napisał, że mówię poprawnie pozytywnie Tongue Cycu się skompromitował, to fakt, ale przedstawiłeś go w zdecydowanie gorszym świetle niż nap. Adamka, który z całym szacunkiem, nie zaprezentował się lepiej od Wawrzyka. OK, po Adamku też pojechałeś, ale uargumentowałeś, to a z Cyca to się po prostu śmiałeś.

Ale się nie czepiam, bo to taki mało znaczący drobiazg, a może nawet moje fanaberie Smile Najważniejszy jest jednak efekt końcowy Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2013, 07:11 PM
Post: #8
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
@Splinter
Filmik Ci się udał. Natomiast pomyliła Ci się data walki Adamka z Witalijem. W pazdzierniku 2010 roku to stadionu jeszcze nie było Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2013, 07:16 PM
Post: #9
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
Cholerka, faktycznie. Przejezyczyłem się podczas nagrywania tekstu, nie pierwszy raz zresztą. dodam zaraz stosowną adnotację, Dzięki za zwrócenie uwagi : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2013, 10:38 PM
Post: #10
RE: Polski podbój wagi ciężkiej
Bardzo dobry film. Dobra robota. Jedynie do tytułu można mieć zastrzeżenia bo jednak zasadniczo to nie było żadnego polskiego podboju wagi ciężkiej. No ale to jest jednak Polska, skoro można mówić, że tu będzie czy już nawet jest druga Holandia to można i twierdzić, że podbijamy HW..Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości