Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
30-11-2013, 10:32 PM
Post: #11
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Jeśli Sillakh zawalczy dobrze taktycznie i bedzie miał trochę szczęścia to może urwać parę rund.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2013, 10:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2013 11:11 PM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Będą prawdopodobnie dwa nokauty. Bellew przegrał z Cleverlym, i to bynajmniej nie walkę techniczną tylko wojnę, co zwiastuje katastrofę w walce z kimś takim jak Stevenson, który jest lepszy pod każdym względem a szczególnie silniejszy i niewyobrażalnie mocniej bijący do Nathana. No a Sillakh... Już pokazał w walce z Grachevem na co go stać. Udaje technika a jak tylko zaczną się kłopoty to staje z podwójną gardą z zamkniętymi oczami i jest po walce jak właśnie z Grachevem. Nie wiem jak on sobie wyobraża dzisiejszą walkę. Ta walka to po prostu luźna obrona dla Kovaleva

A no i czy ma ktoś link do pierwszej walki Stevensona z Boone? Rozumiem, że nie przypadkiem jest w internecie tylko druga walka, ale może ktoś ma?
Boone to swoją drogą niezły wyjadacz. Znokautował Stevensona, rzucił Warda na deski, SD z Kovalevem w pierwszej walce. Dobry tester.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 05:40 AM
Post: #13
Bug RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Kowaliow to morderca. Tyle mogę powiedzieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 09:12 AM
Post: #14
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Pisałem, że ta walka to mismatch. Z tak szklaną szczęką nie wychodzi się do jednego z dwóch największych puncherów LHW. Wynik mógł być tylko jeden. Przecież oni ledwo zeskrobali Syłłacha z tego ringu Undecided

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 10:28 AM
Post: #15
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Kowaliew vs Stevenson - jak ja bym chciał tej walki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 11:23 AM
Post: #16
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Sadzilem, ze Kovalev bedzie mial problem z ustrzelaniem lotnego na nogach Sillakh'a. Nic z tych rzeczy. Walki jeszcze drugi raz nie ogladlem w dobrej jakosci, ale wydaje mi sie, ze pierwszy KD byl dyskusyjny... tzn. cios Rosjanina byl bity w okolice potylicy. Moze byc tez tak, ze slabo widzialem na streamie, wiec wstrzymam sie ostatecznym osadem.
Jak Wy widzieliscie ten cios?

Stevenson, choc nie mial lekko, to tak jak sie wiekszosc spodziewala zakonczyl walke czasowka. Co mnie cieszy, to to, ze Adonis dostal w koncu na twarz. Licze, ze w przyszlosci Kovalev rozjdzie Kanadyjczyka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 12:04 PM
Post: #17
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
(01-12-2013 09:12 AM)Pakman napisał(a):  Pisałem, że ta walka to mismatch. Z tak szklaną szczęką nie wychodzi się do jednego z dwóch największych puncherów LHW. Wynik mógł być tylko jeden. Przecież oni ledwo zeskrobali Syłłacha z tego ringu Undecided

On nie padł, bo był szklany, on padł bo wlazł odsłonięty na cios punchera (który do tego dostał za ucho, czyli w bardzo wrażliwe miejsce). Tu nawet zawodnik z mocną i sprawdzoną szczęką najprawdopodobniej padłby.

Siłłach popełnił błąd. Po co on szedł na Kowaliowa z sierpowymi, po co on ryzykował? Powinien ograniczyć się do uderzeń prostych i walki na dystans. Jednak konsekwencji Ukraińcowi starczyło tylko na jedną rundę.

@BMH
Tak, ten cios był za ucho, ale mimo to liczenie prawidłowe. To nie było uderzenie "intencjonalne" w potylice, tylko Siłłach tak ustawił się po wyprowadzeniu ciosu.

---

Bellew miał plan na walkę, realizował go, ale zabrakło mu siły fizycznej i talentu. Fizycznie Stevenson to dwa poziomy wyżej i w końcu przełamał Brytyjczyka. Czy mi się wydaje, czy w czwartej rundzie Stevenson poczuł jakiś cios Bellew? W każdym razie pojedynek bez większej historii. Sędzia w optymalnym momencie przerwał pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 02:06 PM
Post: #18
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Obaj utwierdzili mnie w zdaniu na swoj temat, w ich potencjalnej walce stawiam na Kovalieva bez mrugniecia okiem.
Adonisowi trafil sie maly kryzysik, ale szybko sobie poradzil.
Walka Siergieja to juz w ogole bez historii.
Trzymamy kciuki za unifikacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 02:18 PM
Post: #19
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Ja bym nie chciał unifikacji. Niech panowie walczą jak wczoraj, na jednej gali, dając kapitalne walki i piękne nokauty Smile
Choć z drugiej strony... cóż to byłby za pojedynek!Exclamation
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2013, 02:30 PM
Post: #20
RE: Stevenson vs Bellew i Kovalev vs Sillakh
Stevenson-Kowaliew? Moim faworytem Adonis wydaje się być bardziej kompletny coś jak Tyson-Holyfield gdzie Mikiem jest Kowaliew a Holym zaś Superman.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości