Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ishe Smith vs Paweł Wolak (2008-08-01)
30-10-2013, 06:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2013 11:23 AM przez KrychuTMT.)
Post: #1
Ishe Smith vs Paweł Wolak (2008-08-01)
Ishe Smith vs Paweł Wolak

[Obrazek: z4dqd.jpg]
Miejsce walki : Aviator Sports Complex, Brooklyn, New York, USA
Stawka: walka rankingowa
Sędziowie
Ringowy: Johnny Callas
Sędzia punktowy 1: Julie Lederman 97-93 (Smith)
Sędzia punktowy 2: John McKaie 96-94 (Smith)
Sędzia punktowy 3: Steve Weisfeld 96-94(Smith)
Wynik: Ishe Smith przez UD
Linki ( 3 części)
1. http://www.youtube.com/watch?v=D-1seOhFfbM
2. http://www.youtube.com/watch?v=DMg4u5BXVvk
3. http://www.youtube.com/watch?v=Bu1tcK_ieTE

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 09:50 PM
Post: #2
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
Jestem w trakcie oglądania i nie mogę uwierzyć , że ten Smith jest taki słaby ..

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 09:54 PM
Post: #3
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
Ishe slaby? Kurde, dla mnie to byl zawsze solidniak, odkad zobaczylem go w contenderze, to bacznie mu sie przygladalem. Rowna walka z Jacobsem(mogla isc w obie strony), wyrownana z Mora.... ja traktuje Smitha w kategoriach nie do konca spelnionego talentu, bo dzis jest juz niestety za pozno na progres.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 09:58 PM
Post: #4
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
Póki co w walce z Wolakiem kiepsko mu idzie , jak na moje amatorskie oko .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 10:12 PM
Post: #5
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
Dodam kartę rano ale Smith nie zostawił wątpliwości w tej walce. Był lepszy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 10:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013 10:21 PM przez KrychuTMT.)
Post: #6
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
Smith Wolak
1.9- 10*
2.9- 10
3.9-10*
4.10 - 9
5.10-9
6. 10-9
7.10-9
8.9-10
9.10-9
10.10-9*

96-94 Ishe Smith

Zasłużone zwycięstwo Smitha , wygrywał swoje rundy wyraźniej i był skuteczniejszy . Dobra walka Pawła .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 10:29 PM
Post: #7
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
(30-10-2013 09:58 PM)KrychuTMT napisał(a):  Póki co w walce z Wolakiem kiepsko mu idzie , jak na moje amatorskie oko .

Kazdy mial slabsze walki... czy to Mayweather, czy Holyfield.Wink Walke z Wolakiem ogladalem bardzo dawno, a samego Smitha oceniam przez pryzmat walk z lepszymi rywalami. Byc moze jest tak jak piszesz, Ishe wypadl w tej walce slabo. Kiedys do walki wroce, to napisze kilka zdan.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 10:31 PM
Post: #8
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
Przez pierwsze rundy wyglądał kiepsko , potem wziął się do roboty nadrobił straty i zasłużenie wygrał walkę.
Innych jego walk nie oglądałem, to go nie oceniam.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2013, 09:42 AM
Post: #9
RE: Ishe Smith vs Paweł Wolak
Wolak vs Smith

1. 10-9
2. 10-9
3. 10-9
4. 9-10
5. 9-10
6. 9-10
7. 9-10
8. 10-9
9. 9-10
10. 9-10
- - - - - - -
94 - 96 Smith

Początek dla Wolaka. Smith nieskuteczny obijał barki i rękawice zaś Pawłowi udawało się trafiać. Od 4 rundy Wolak fizycznie siadł - na moje oko przynajmniej. Stracił początkowy animusz. Przepychanki w zwarciu jakich w tej walce mnóstwo mocno go osłabiały wszak Smith(naturalny średni) był wyższy i silniejszy. Po początkowych rundach Smith wziął się do roboty, uderzał seriami i skutecznie karcił Wolaka podbródkowym do tego dobrze czuł dystans.
Dobra do oglądania bitka w półdystansie z dużą ilością ciosów lecz bez wielkiej mocy. Mi się ten pojedynek podobał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości