Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witalij Kliczko na prezydenta
25-10-2013, 09:20 AM
Post: #1
Witalij Kliczko na prezydenta
Witalij Kliczko oficjalnie zapowiedział swój udział w wyborach na prezydenta Ukrainy za 2 lata. Uważam, ze taki krok bardzo poważnie zmniejsza prawdopodobieństwo jego dalszych walk w ringu, ponieważ Witalij znokautowany np. przez Stiverne'a lub Haye'a (czego wykluczyć nie można) bardzo ucierpiałby na autorytecie. Sądzę, że Witalij zakończy karierę bez walki lub stoczy pożegnalną walkę z jakimś niegroźnym leszczem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2013, 05:58 PM
Post: #2
RE: Witalij Kliczko na prezydenta
@Hugo
Mi się wydaje, że Witalij stoczy jeszcze jeden pojedynek i wcale nie będzie to jakiś leszcz. Ani Stiverne ani Haye wg mnie nie są go w stanie znokautować. Kliczko już kiedyś wracał po kilkuletniej przerwie i prezentował się wybornie. Wiem, że ma już swoje lata, ale w HW to aż tak wielkiego znaczenia mieć nie powinno...

Co do jego startu w wyborach prezydenckich to na pewno ma szansę w nich zaistnieć, ale czy wygrać? Chyba nie, lecz znając poglądy Witalija chociażby na kwestie europejskie to byłby to dla Ukraińców dobry wybór. Obecny prezydent Janukowycz jest za słaby i zbyt uzależniony od Kremla by to właśnie on miał prowadzić Ukrainę ku UE a nie ku Moskwie.
Na pewno będę mu w tym wyścigu kibicował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2013, 08:46 PM
Post: #3
RE: Witalij Kliczko na prezydenta
@Martin

Nikt nigdy nie znokautował Witalija w boksie, więc prawdopodobieństwo że zdarzy się to np. ze Stiverne'em jest niewielkie, ale jednak istnieje. Gdyby coś takiego (albo nawet nokdaun) się przydarzyło, to szanse wygrania wyborów spadają drastycznie, bo przeciwnicy polityczni oblepiliby całą Ukrainę zdjęciami leżącego na deskach Kliczki. A Witalijowi chyba jednak bardziej zależy na politycznej karierze, niż na kilku milionach euro. Dlatego sadzę, że nie zaryzykuje poważnej walki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 09:34 AM
Post: #4
RE: Witalij Kliczko na prezydenta
mam respekt do Witalija i fajny bojownik,ale ostatni boj z Czisora ....trzeba isc na emeryture,naprawde...drastycznie upadla wytrmalosc,kondycji,a z nimi i sila ciosy..Czisora parl,jak czolg do samego konca mimo celnych trafien..w 2009 by od takich ciosow w glowe upadl by albo wycofal sie z walki w 8-9 rundzie..smutnie,ale trzeba stawic kropka..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 09:14 PM
Post: #5
RE: Witalij Kliczko na prezydenta
Scenariusz będzie taki
1. Witalij kończy karierę.
2. Witalij startuje na prezydenta.
3. Witalij zostaje prezydentem.
4. Witalijowi kończy się kadencja urzędu.
5. Witalij wraca do boksu niczym Arnold Schwarzenegger do filmu i walczy o pas WBC ze Szpilką Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 10:54 PM
Post: #6
RE: Witalij Kliczko na prezydenta
@UP
HAHAHAHHAHA !!!!;d chyba najfajniejszy post jaki widziałem na tym forum;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości