Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch vs Chisora
16-10-2013, 09:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2013 10:39 PM przez szalonyAli.)
Post: #1
Zimnoch vs Chisora
[Obrazek: krzysztof-zimnoch-nokautuje-na-gali-top-...gtrtgr.jpg]
Jak podaje portal Bokser.org Krzystof Zimnoch (16-0-1, 11 KO)otrzymał propozycję walki o mistrzostwo Europy z Dereckiem Chisorą (18-4, 12 ko) w miejsce kontuzjowanego Arnolda Gjergjaja . Walka miała by się odbyć 30 listopada.
Jednak już wiadomo ,że do takiej walki jednak nie dojdzie . Propozycję takiej walki odrzucił .... Krzystof Zimnoch
.

Polski Bokser tak miał się wypowiedzieć na temat możliwości walki z Chisorą :
- ,,Nie interesuje mnie teraz taka walka, nie będę boksował z Chisorą 30 listopada, jeśli w sobotę czeka mnie starcie z Arturem Binkowskim. Do takiej walki z takim rywalem muszę być w pełni formy, dobrze przygotowany. Nie wyjdę do ringu tylko po pieniądze. Jeśli walczę to tylko po to, by wygrać - skomentował sytuację Zimnoch.''

Z jednej strony Zimnoch ma 31 lat i jeśli ma coś osiągnąć w boksie to pora najwyższa , bo boksując z takimi bokserami jak Binkowski ,Malujda , to raczej znaczącego postępu nie zrobi .
Z tego co pamiętam Zimnoch podobno ciężko przygotowywał się do walki z Binkowskim , więc nie jest tak ,że jest obecnie w słabej dyspozycji .Zawsze mógł pójść na całość i zrezygnować z występu w Wieliczce .Ale czy miałby jakieś szansę z Chisorą .Ja raczej nie jestem zwolennikiem talentu Krzyśka i obstawiał bym szybkie zwycięstwo Chisory .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 09:19 PM
Post: #2
RE: Zimnoch vs Chisora
Chisora ciągłą presją by zamęczył Zimnocha. Tym bardziej, że nasz Krzysiu tytanem defensywy nie jest. Zdecydowanie Chisora byłby faworytem i raczej przez KO, bo atutów po stronie Polaka nie widzę.

Ciekawsze jednak jest to, że mówił, że propozycja od Chisory była skierowana do Wasilewskiego, czyli w zamyśle Szpilka, a ten przekazał propozycję dalej. Nie wiadomo tylko czy to prawda, czy próba wybielenia siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 09:46 PM
Post: #3
Bug RE: Zimnoch vs Chisora
(16-10-2013 09:19 PM)Kosteq napisał(a):  Nie wiadomo tylko czy to prawda, czy próba wybielenia siebie.
W każdym razie brzmi bardzo prawdopodobnie. Nazwisko Szpilki już gdzieś tam błysnęło, a Zimnoch jest zupełnym anonimem. Menagerowie Chisory mogliby znaleźć mu mnóstwo lepszych przeciwników niż Zimnoch.

Nie dziwię się, że Zimnoch odrzucił ta opcję. Po co miałby porywać się z motyką na słońce właśnie kiedy w jego karierze coś ruszyło?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 10:23 PM
Post: #4
RE: Zimnoch vs Chisora
Tym bardziej, że Szpilkę Chisora zna, bo gdzieś się nawet w Polsce spotykali. Poza Szpila w EBU jest gdzieś w miarę wysoko, a Zimnoch nie wiem czy w ogóle jest w ich rankingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 10:39 PM
Post: #5
RE: Zimnoch vs Chisora
z jednej strony,ryzyko...z innej strony,gdyby dotrwal do 7-8 rundy ,to byl by to nie zly PR i imie ..prawda,ryzyko jest w tym,ze czisora moze glowe odbic i koniec kariery..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2013, 03:32 AM
Post: #6
RE: Zimnoch vs Chisora
Rozmawiałem z Zimnochem. W ogóle tego nie potraktował poważnie, więc nie ma tematu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2013, 09:52 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2013 09:53 AM przez Sander.)
Post: #7
RE: Zimnoch vs Chisora
Panowie trzeba się szanować.
Zimnoch nie może być jak jakiś Saulsberry czy inny Basile, że dostaje telefon i już goni na drugi koniec świata.

Walka z Chisorą to bardzo fajna opcja marketingowo a i finansowo zapewne niezła ale bez pełnego obozu przygotowawczego zrealizowanego w 100 % pod Chisorę to ta walka nie ma sensu.

Wyjść i dostać po głowie to żaden problem. Ale Zimnoch to nadal sportowiec i jeszcze nie zarobkowicz.

Nie dość , że do walki raptem miesiąc to jeszcze walka z Bińkowskim w sobotę. Już jeden nasz pięściarz planował dwie walki w krótkim odstępie czasu i na planowaniu zakończył.

Krzysztof pod okiem Babilońskiego będzie szedł do przodu i taką walkę dostanie w końcu i niekoniecznie jako zastępstwo za jakiegoś Gjergjaja.

I nie piszcie tylko, że obsrał zbroję albo, że nawet po pełnym obozie nie miałby szans w tej walce bo to beznadziejne jest...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2013, 10:03 AM
Post: #8
RE: Zimnoch vs Chisora
Sander
Otóż to. Dla mnie Zimnoch pokazał że ma ambicje czysto sportowe. Wzięcie walki to jechanie po mocny oklep, tylko po to, aby zarobić kasę. Jak dla mnie super decyzja Krzyśka.
Inna sprawa to ostatnietwoje słowa. Dla mnie Krzysiek nawet w mega formie ma niewieljue szanse z Del Boyem. Oglądałem parę jego walk i jeszcze w źadnej mnie nie zachwycił. Ot, solidny rzemieślnik; tyle.
Inna sprawa, że to chyba najinteligentniejszy polski pięściarz jakiego znam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2013, 10:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2013 10:55 AM przez Sander.)
Post: #9
RE: Zimnoch vs Chisora
Ale to nie chodzi o to czy on ma te szanse w pełnej formie czy nie. Piszą niektórzy niekoniecznie na tym forum coś w stylu :
-'powinien brać tę walkę bo i tak nawet po pełnym obozie jest bez szans więc co za różnica?'

Trzeba szanować siebie i zawsze wierzyć we własne umiejętności. Każdą szansę wykorzystać do maksimum co w tak krótkim czasie jaki pozostał do walki jest nierealne.
A tak w ogóle kto wie dla kogo była ta propozycja od Derecka. Zimnoch nie ma rankingów itd

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2013, 10:50 AM
Post: #10
RE: Zimnoch vs Chisora
Sander
Ale myślę, że takich ludzi nie ma co brać na poważnie.
Każdy bokser powinien być w pelni przygotowany, inaczej walja nie ma sensu. Krzysiek na szczęscie jest inteligentnym czlowiekiem i to rozumie.
Najpierw musi pokonać Arta, taki psychol moze być groźny. Później coraz lepsi pięściarze i w końcu logiczna walka z solidnym rywalem.
Inna sprawa to to, jak mowisz, do kogo propozycja byla kierowana. A wydaje się, że Zimnoch bzdur nie gada i moze miec sporo racji...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości