Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terence Crawford
23-05-2017, 12:57 PM
Post: #81
RE: Terence Crawford
Crawford jest bardzo elastyczny stylowo. Jak trzeba to czai się w defensywie i szuka kontr podobnie jak Marquez.
Mógłby zarówno polować na taką kontrę i walczyć jako defensywny slugger przeciwko Pac-Manowi, a mógłby też po prostu boksować na dystans.
chętnie bym zweryfikował swoje zdanie i obejrzał tę walkę ale myślę że Manny pójdzie po mniejszej linii oporu i nie będzie szukał aż takich sportowych wyzwań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 01:10 PM
Post: #82
RE: Terence Crawford
Crawford jest na dzień dzisiejszy dużym faworytem z Pacquiao. Jest większy, silniejszy i stylowo bardzo niewygodny. Manny musiałby ostro skracać dystans, bo w szachy ringowy nie wygra z "Budem", a jak wiemy po nokaucie od Marqueza nie jest tak skory do podejmowania ryzyka.

Arum powinien dopiąć tę walkę, bo Manny'emu nie zostało już wiele czasu, a Crawford ciągle pozostaje pięściarzem niszowym, jak na swój potencjał sportowy. Warto byłoby mu zorganizować "trampolinę do sławy".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 02:00 PM
Post: #83
RE: Terence Crawford
Pamiętajmy jak Manny ograł w trzeciej walce Bradleya !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 02:32 PM
Post: #84
RE: Terence Crawford
Pac-Man ma 166cm wzrostu i 170cm zasięgu.
Bradley ma 168cm wzrostu i 175cm zasięgu. Odpowiednio 2cm i 5cm różnicy.
Crawford 173cm wzrostu i 178cm zasięgu. Odpowiednio 11cm i 8cm różnicy.
Niebo a ziemia. Zupełnie inna walka, inne zestawienie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 07:07 PM
Post: #85
RE: Terence Crawford
Bradley ma tyle wspólnego z Crawfordem, że jest Amerykaninem i że jest czarny. Terrence jest większy, silniejszy i lepiej wyszkolony, także posiadający większe ringowe IQ, niż Tim.

Bradley starał się w ostatniej walce z Pacquiao walczyć, jak kontr bokser, ale nim po prostu nie jest, w przeciwieństwie do Crawforda. Ponadto "Bud" ma znakomitą zdolność dopasowywania swojego stylu do przeciwnika, bez utraty skuteczności, czego nie można do końca powiedzieć o Timie, który jest bokserem bardzo dobrym, ale też mniej utalentowanym, niż jego rodak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 08:33 PM
Post: #86
RE: Terence Crawford
(23-05-2017 02:32 PM)Gogolius napisał(a):  Pac-Man ma 166cm wzrostu i 170cm zasięgu.
Bradley ma 168cm wzrostu i 175cm zasięgu. Odpowiednio 2cm i 5cm różnicy.
Crawford 173cm wzrostu i 178cm zasięgu. Odpowiednio 7 cm i 8cm różnicy.
Niebo a ziemia. Zupełnie inna walka, inne zestawienie.

poprawione

lol maniek dostaje 12-0 od Crawforda, bądźmy poważni Wietnam.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 08:45 PM
Post: #87
RE: Terence Crawford
Dodawanie w zakresie dychy zawsze mi przeszkadzało. Dzięki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 08:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2017 08:50 PM przez Terminator.)
Post: #88
RE: Terence Crawford
Pacquiao raczej ma wiecej niz te 166 cm, na pewno nie jest nizszy od Bradleya. 168-169 wydaje mi sie ze to jego prawdziwy wzrost

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 09:22 PM
Post: #89
RE: Terence Crawford
Nie ma co na razie przymierzać Crawforda do Pacquiao, bo nie wiadomo, czy, kiedy i w jakiej kategorii do tej walki dojdzie. Póki co Maniek musi przejść Horna, a coś mi się wydaje, że nie przejdzie. Lepiej żeby na razie Crawford zmierzył się z Indongo o 5 pasów (łącznie z IBO). Nie wiem, kiedy ostatnio miała miejsce taka walka w którejkolwiek z kategorii. Jak ktoś wie, niech da znać.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 09:49 PM
Post: #90
RE: Terence Crawford
No to chyba czasy Hopkinsa w średniej Wink
IBO nie liczę, to półpasek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości