Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Fragomeni III
08-10-2013, 08:52 AM
Post: #11
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
@RH
Sportowo dość bezpiecznie a marketingowo doopy nie urywa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 09:01 AM
Post: #12
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
@Sander
Czyli nie na odwrót tylko oba te aspekty są na poziomie, że tak powiem - ujemnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 07:31 PM
Post: #13
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
w obie strony jakby pasuje,ale dorzuce 2 zdania bo wczoraj na leniu pisałem ewidentnie

aspekt marketingowy, patrzac od strony polskiej to spory plus a nie minus, próba zdobycia(przy minimalnym ryzyku) przyczółka oraz drogi do serc a może i portfeli hehe polonii tamtejszej plus utorowanie gruntu przed jakims poważniejszym pojedynkiem ze znanym nazwiskiem, może Tarver znowu wróci na tapete albo B-hop bedzie chciał pasek cruiser zdobyć..wtedy kasa sie bedzie zgadzała raczej

ale ciekawszy jest aspekt sportowy, tu już plusów trzeba szukac na siłę, jeden to taki że otwarty styl Frago z reguły gwarantuje niezła walke do ogladania, pytanie tylko jaka bedzie forma bo do non stop akcji trzeba miec zdrowie i najlepiej mniej niz 44 lataSmile

druga rzecz interesujaca to ewentualne zlekceważenie Włocha przez Diablo, po ostatnich zwycieskich potyczkach Frago wydaje sie łatwym celem w dodatku Diablo wydziela publicznie protekcjonalny smrodek typu "ta walka oddzieliła chłopców od męzczyzn"
po ostatniej walce Masternaka co oznacza imho że komuś palma odbiła i jesli Łapin i sztab nie przywrócą obywatela KW do pionu
to walka z Frago może być cięższą przeszkodą niż sie zdaje

czyli reasumujac dupska to nie urywa ale obejrzec warto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 07:38 PM
Post: #14
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
Ja tam za te wypowiedzi nic do Krzycha nie mam a i sam Master lubi przycwaniakować i wrzucić kamień do ogródka także Włodarczykowi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 07:46 PM
Post: #15
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
Co by nie mówić Master ostatnio zbytnio się rozkozaczył , to po dostaniu wpierdolu swoje musi zebrać .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 07:48 PM
Post: #16
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
mnie to raczej interesuje w kontekscie jego przyszłej walki i czy tego typu wypowiedzi nie świadcza o tym że mówca nabrał przekonania o własnej wyjątkowosci której nie zamierza poprzec odpowiednia iloscia potu wylanego na treningach

stosunek do samej wypowiedzi mam obojetny łamany przez negatywny - wole jakies rzeczowe uwagi a nie publicystyczne wytrychy
ale z drugiej strony to jest boks, tu sie duzo mówi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 07:54 PM
Post: #17
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
Na dziś to ciężko powiedzieć czy w ogóle do takiej walki może dojść, tj. Diablo vs Master. W tym momencie są w dwóch różnych punktach bokserskiej mapy i o co innego się biją. Włodarczyk szturmuje Monte Cassino a Masternak właśnie wrócił na tarczy z bitwy pod remizą Wink Choć przyszłość może należeć do niego. Ale to temat o walce z Frago.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:02 PM
Post: #18
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
W chwili obecnej ani Włodarczykowi nie jest na rękę taka walka ani Masterowi. Dla jednego jest to dość niewygodny rywal, dla drugiego dwie porażki z rzędu oznaczałyby praktycznie powrót do punktu wyjścia.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2013 08:09 PM przez Krzych.)
Post: #19
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
Tragiczna walka. Na prawdę nie wiem kim jest Fragomeni ani kim jest jego promotor, że po druzgocącej porażce z Włodarczykiem w drugiej walce i 2 wątpliwych walkach z kompletnie zdziadziałym Branco dostał on pozycję oficjalnego pretendenta do pasa WBC. Przecież on nie jest Meksykaninem!!! To, że Włochy mają podobną flagę nie znaczy zaraz, że im też trzeba dawać pasy i pozycje oficjalnego pretendenta za nic. Za nic... Za nic to by było jeszcze dobrze. On dostał tą pozycję mimo, że wszystkie znaki na tym świecie mówią, że absolutnie nie powinien. To tak jakby Adamka wyznaczyli dla Vitalija. Nawet gorzej, bo Adamek coś tam wygrał od tamtej porażki a Fragomeni zdecydowanie bardziej przegrał niż wygrał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 09:35 PM
Post: #20
RE: Włodarczyk vs Fragomeni III
@Sander
ja własnie mówie o walce z Frago i tego dotyczył mój post

@Krzych
nie oceniajmy walk a priori
są walki słabo sie zapowiadajace i mile rozczarowujące i vice versa
choć status Fragomeniego pt wieczny pretendent faktycznie dobrze swiadczy o jego promotorach i troche słabo o jakosci tej kategorii wagowej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości