Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Włodarczyk vs Fragomeni III
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
6 grudnia w Chicago dojdzie do kolejnej obrony pasa WBC w wykonaniu Krzysztofa Włodarczyka. Rywalem Polaka już po raz trzeci będzie 44 letni Włoch Giacobbe Fragomeni. Diablo mający w planach debiut w wadze ciężkiej jest tutaj zdecydowanym faworytem. Warto zwrócić uwagę na lokalizację tego pojedynku. Wasilewski mając na uwadze fakt iż w Polsce dobrze sprzedać tę walkę byłoby ciężko przytomnie postanowił poszukać zainteresowania wśród rodaków za oceanem. Decyzja ze wszechmiar słuszna. Hala powinna się wypełnić w dużym stopniu a i sam Diablo efektowną czasówką na Włochu może się ładnie pokazać rodakom.

Czekam na Wasze poglądy sportowe i marketingowe odnośnie tego starcia.
Oczywiście decyzja słuszna i tym razem wypada pogratulować Wasilewskiemu. Zresztą każda decyzja byłaby lepsza od zapowiadanego zwakowania pasa. Co do walki, to wcale nie musi być łatwa. Fragomeni jest dla każdego bardzo trudnym przeciwnikiem, bo wywiera presję jak swarmer, a przy tym jest doskonale wyszkolony technicznie. Mam jednak nadzieję, że w wieku 44 lat kondycyjnie wysiądzie i Diablo skutecznie wybije mu z głowy marzenia o odzyskaniu mistrzowskiego pasa.
Jedyna moja obawa jest taka, że Diablo i jego ludzie Włocha zlekceważą, a takie podejście w boksie często kończy się źle. Także istotną kwestią jest znalezienie motywacji, co przy walce w Ameryce powinno być łatwiejsze, niż, gdyby to była kolejna obrona w jakiejś prowincjonalnej salce pod Warszawą. Co do umiejętności i zestawienia stylów - przewaga Diablo na papierze jest olbrzymia.
Mi sie podobal tekst Diablo w tonie "jestem faworytem i wiem ze jestem lepszy". Wlodarczyk miewal problemy z nastawieniem mentalnym. Moze miec problem z mobilizacja, ale rywala nie lekcewazy. Z drugiej strony nie wciska kitu nazywajac rywala superniebezpiecznym itd. Diablo juz raz wygral i teraz jego porazka to bylaby sensacja + odpadlaby w ogole wg mnie opcja przejscia do ciezkiej (co rozwiazuje problem motywacji bo Diablo wie ile ma do stracenia).

Mysle ze TKO ew. KO w pierwszej polowie walki, 5-6rd.
Co do walki w USA to tylko podpisac sie pod powyzszymi postami.
Diablo jest zdecydowanym faworytem i nie ma prawa tego przegrać (sic!).
Na tym poziomie nie można lekceważyć żadnego rywala nawet takiego jak Włoch, mam nadzieję, że w teamie Włodarczyka i on sam wszyscy o tym dobrze wiedzą.
Co do walki w Chicago to jest to bardzo dobry pomysł. Kto wie czy to będzie jedyna walka Diablo w USA...być może tam jeszcze zaboksuje w kolejnej obronie...
Dobra inicjatywa z tą galą w USA. Ciekawe czy zobaczymy jeszcze choć jednego Polaka na tej gali.
Co do walki. Wątpię w sensację, ale nieraz już byłem pewien, że dany zawodnik czy zespół wygra, a okazywało się wręcz odwrotnie. Oczywiście 100% faworytem Diabeł, ale nie lekceważę Włocha, choć to bokser nie wybitny.
Nie no, Krzysiek musi to wygrać. Przecież jakby Fragomeni wygrał to byłby jednym tchem wymieniany obok Foremana i Hopkinsa. Tak być nie może. Tak być nie będzie! Choć jestem sobie w stanie wyobrazić niektóre rundy wygrywane punktowo przez Fragomeniego.
sportowo to zestawienie doopy nie urywa delikatnie mówiąc
ale marketingowo dość bezpieczne sie wydaje i chyba o to tutaj chodzi
@kartofelek
Chyba na odwrót Tongue
@Sander
Sportowo jest ok, ale marketingowo nie?

Jeżeli Frago nie podpali się jak Czakijew czy Green, to wygra. Żartuje oczywiście, Włodarczyk nawet jeżeli przegra kilka pierwszych rund to później go znokautuje. Frago nie ma obecnie kondycji.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie