Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska vs Wysoki poziom
03-10-2013, 06:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2013 06:26 PM przez kantemir.)
Post: #21
RE: Polska vs Wysoki poziom
dla poczatku trzeba jakos uratowac boks amatorski..moze zmienic sklad trenersky czy jakos tak...ale nawet jesli wziac nowych,cuda odrazu nie bedzie..Tam,gdzie teraz silny boks amat.-na Kubie,w Ukrainie,w Kazakchstanu (kazachi teraz silni jest chlopcy) ,tam prosto szkola,otoczenie..to jest wokol utalentowanego wyrostka kupa konkurentow,takze silnych..kazdy u innego cos biorza...choc by w sparringu..i dlatego,ze wysoka konkurencja , idzie wzrost i postepowanie kazdego chlopca-to jest mozna importowac trenerza z Rosji czy Kazakhstanu,ale ty nie mozesz importowac szkole,to jest caly ten tlum silnych wyrostkow,a oni i daja poziom....czukac przyczyny wyjatkowo w kosztach panstwowych lub sponsorskich -to blad..choc grosz ,oczywiscie,wazny.ale to nie wszystko,czemu przyklad-czempionat swiatu 2011 w Baku..Jesli nie myli,nic nie wziali tam np.Angliki,a to bardzo zamozne panstwo -Wielka Britania..Ale gdy panstwo (tj.Polska) serio do tego podejdzie,i potraci grosz ,to za kilko lat situacja zmieni ..odrazu nie..trzeba czekac.ale z czasem pojdzie..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 07:39 PM
Post: #22
RE: Polska vs Wysoki poziom
kantemir
Racja, boks amatorski może być świetną przepustką do dużych walk.W Polsce boks amatorski leży, ale moim zdaniem głównym powodem słabszych walk Polaków z czołówką jest zbyt duży przeskok jakościowy rywali.Anglicy często bija się miedzy sobą i z rywalami z podobnej półki,a rywale Polaków to zwykle "bokserzy" którzy z boksem mają mało do czynienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 08:26 PM
Post: #23
RE: Polska vs Wysoki poziom
Z Masternakiem i Proksą wiązałem naprawdę spore nadzieje, widziałem ich jako przyszłych mistrzów świata. I dziś jestem naprawdę zaniepokojony. To solidni zawodnicy, ale ciężko będzie, by stali się następcami Adamka i Włodarczyka.

Tu jednak młody talent naszego boksu nie pociągnie. Tu potrzebny ktoś z nazwiskiem i z renomą, nawet jak jest trochę starszy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 02:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2013 02:05 PM przez Pakman.)
Post: #24
RE: Polska vs Wysoki poziom
(05-10-2013 08:26 PM)Adammobp napisał(a):  Tu jednak młody talent naszego boksu nie pociągnie. Tu potrzebny ktoś z nazwiskiem i z renomą, nawet jak jest trochę starszy.

Mam nadzieję, że nie chodzi ci o tego, o którym ja myślę, że Ty myślisz Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 10:44 PM
Post: #25
RE: Polska vs Wysoki poziom
Szpilka mówi o Cunninghamie i Aguilerze, dla Głowackiego być może Palacios a dla Wacha Chisora.. Coś się może ruszyć.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 01:18 PM
Post: #26
RE: Polska vs Wysoki poziom
Sporty olimpijskie leżą bo Ministerstwo woli ładować kasę w mafie PZPN .
Boks amatorski nie ma przebicia obecnie i takich sukcesów jak za PRLu to już się nie doczekamy .
Druga sprawa to konkurencja w postaci :Muay Thai ,Kicka ,wschodnich sztuk walk czy MMA ,kiedyś tego nie było aż tyle

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 10:07 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 11:04 AM przez Sander.)
Post: #27
RE: Polska vs Wysoki poziom
Zmierzający po mistrzowskie pasy Kołodziej i Jonak mają już rywali na najbliższe starcia!
Kołodziej vs Kurzweil Big Grin i Jonak vs Bejaran! Wink Wasilewski to świetny dyplomata, że dał radę ich zaprosić do Polski.

Jonak to półśredni a dostaje rywala który w ostatniej walce wniósł 77 kg czyli przekroczył limit super średniej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 12:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 12:45 PM przez kantemir.)
Post: #28
RE: Polska vs Wysoki poziom
(21-10-2013 01:18 PM)pyra90 napisał(a):  Sporty olimpijskie leżą bo Ministerstwo woli ładować kasę w mafie PZPN .
Boks amatorski nie ma przebicia obecnie i takich sukcesów jak za PRLu to już się nie doczekamy .
Druga sprawa to konkurencja w postaci :Muay Thai ,Kicka ,wschodnich sztuk walk czy MMA ,kiedyś tego nie było aż tyle

owszem,moim zdaniem,mozna mac suksesy nawet za fatalnego stanu w amatorce..ja tak sobie myslalem- tak czy siak,a ile wielkich amatorow ma Meksik?Huh (prawda,i yuz o tym pisalem,tam koszmarna konkurencja a chlopcy wychodzi do ringu yuz w 15 lat i to mizerja..kazdy drugi w kraju albo boksuje,albo boksowal,albo che sprobowac i t.d..zrozumialo,w Polsce takiego szalenstwa masowego nie bedzie (i slawa Bogu) ,poniewaz boks to udzial obdartusow i autsajderow socialnych ,zaden normalny,srednio zamozny czlowiek nie oddasc swego syna w 15 lat w ta masakra ..
Ale jesli zrobic potezny PR , media,i t.p.. zeby ogol (choc by w tej samej Polsce) chcial baczyc jakis nowy boj i t.p..to bedzie dosc szybki progress..Nu ot choc by jak z tym bojem Zimnoch-Szpilka- teraz kazdy (i nawet Ja) chcial by zobaczyc,kto kogo pobije..Dzieki temu,ze byla bojka ,skandal i t.p.. A jesli bedzie interes prostych ludzi,to bedzie jakis zarobki dla bokserow..Zrozumialo,ze w Polsce trzeba placic wiecej za ryzyko ,niz w jakims jebanym Nikaragua czy Meksiku..jakims indianom z fawelow Mehiko..To jest pytanie tylko w summa i tyle..tylko w kosztach...Prosto teraz prosty chlopak z polskiego miasteczka mysle ,,A na ch.j mnie ono trzeba? Kupa czasu,nerwow,a zarobki cos nie duze..No chyba moze Szpilka ,a inni? lepiej myc awtowki w Britanji,czym tak ryzykowac .na dziabla ten boks ,wygral wojewodztwo,i koniec,, Taka sama situacja i w Rosji,i w Ukrainie..roznica tylko w tym,ze w Britania nikt nie puska i nie pusci ..ale w calem situacja mniej-wiecej podobna..
Zeby to zmienic,trzeba,zeby boks dawal jakis zarobki..Takich ,jak Szpilka ,moim zdaniem,teraz w Polsce 20-30 jak minimum..i w ukrainie takze kupa..Ale na wszystkich u promotora nie ma kosztow..Oto dlatego wybrano tego Szpilke ,bo nie ma kosztow wziac na kontrakt dodatkowo 15 chlopcow..W tym i caly problem..A jest kupa chlopcow,moze lepszych od tego Szpilki,ale im nie dano szansu..Ot zawtra ktos znokautuje Spilke,i cala prace poszla kotu pod ogon ..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 04:27 PM
Post: #29
RE: Polska vs Wysoki poziom
Sander
To jest dla mnie kolejna komedia. Naprawdę 86 walka na przetarcie. Co to ma być?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 07:35 PM
Post: #30
RE: Polska vs Wysoki poziom
Kołodziej to Wawrzyk vol. 2.0. Każda jego walka z kimkolwiek z pierwszej 20 kończy się nokautem na łuczniku.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości