Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
04-10-2014, 09:19 AM
Post: #211
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
@saliman1
Może jakaś awaria. Spróbuj wysłać do kogoś innego i zobaczymy czy dojdzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2014, 09:57 AM
Post: #212
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Do innych można wysyłać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2014, 11:09 AM
Post: #213
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
(04-10-2014 08:29 AM)saliman1 napisał(a):  Cały czas wiadomość nie dochodzi. Może z kosza jeszcze nie opróżniłeś?
Tak, przepraszam.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 08:33 AM
Post: #214
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Kategoria Półciężka:
Tommy Carpency zaskoczył Chada Dawsona, chociaż największą niespodzianką jest tutaj to, że dostał decyzję w tak wyrównanej walce i to na terenie bardziej utytułowanego rywala.
Dawsona zrzucam na razie tylko o 2 miejsca... Zawodnicy będący niżej zaliczali równie mocne wpadki. Carpency debiutuje na miejscu 10-tym, wypada Mohammedi.

Kategoria Junior Średnia:
Wczorajszej nocy doszło do bardzo dobrej walki dwóch solidnych zawodników - Vanesa Martirosyana i Williego Nelsona. Moim zdaniem Willie został obrabowany przynajmniej z remisu... Sędziowie jakoś nie za bardzo cenią podwójną gardę u wysokich, szczupłych zawodników, którzy często są "ruszeni" nawet przez ciosy na barki czy ręce, ale na mojej karcie - cios musi być celny.
Mimo wszystko Vanes zaprezentował się nieźle i wrzucam go do 10-tki przed Ishe, oraz nieaktywnego Kirklanda.
Willie Nelson dwa miejsca w górę, myślę że nawet remis byłby wystarczający żeby dać go przed Charlo i Baysangurova.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2014, 12:11 PM
Post: #215
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Moim zdaniem Dawson wygrał (96-94). Nie mam problemu z 96-94 dla Karpency'ego, ale zaskakujące jest to, że Tommy w takich okolicznościach dostał decyzję. Kiedyś zwycięstwa Fonfary oceniałem tak: wał na Johnsonie, rozbity Campillo, przeciętny Karpency... Campillo i Karpency jednak pokazali, że wygrane nad nimi mają wartość.

Martirosyana z Nelsonem punktowałem 95-95 z dopuszczalnymi 97-93 Nelson- 96-94 Martirosyan, więc te dwie karty wydają mi się być zbyt wysokie. Nelson w pierwszych rundach wydawał się być łatwym celem do znokautowania dla Martirosyana. W drugiej połowie walki "The Great" przyjmował jednak ciosy Vanesa całkiem ładnie i moim zdaniem to on właśnie mocniej naruszał rywala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2014, 08:12 AM
Post: #216
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Update:
Kategoria Średnia:
Jermain Taylor odebrał Samowi Solimanowi pas IBF... Australijczyk wypada z rankingu, Hassan N'Dam i BJ Saunders o miejsce w górę. Nowy mistrz, Taylor, wchodzi na miejsce 10.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2014, 10:59 AM
Post: #217
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
No i kolejna sensacja. Molina całkowicie zdominowany przez Bundrage'a.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2014, 01:20 PM
Post: #218
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Kategoria Junior Średnia:
Cornelius Bundrage odniósł w wieku 41 lat Swoje największe zwycięstwo w karierze. Molina wyglądał fatalnie, ale trzeba docenić wysiłek weterana...
Molina spada na miejsce 8 (z 3-go). Trout jedno miejsce w górę, Bundrage na 4-te, wypada Vanes Martirosyan.

Kategoria Super Piórkowa
Devis Boschiero i Romain Jacob stoczyli kolejną piękną walkę na szczycie sceny Europejskiej. Tym razem Włoch w mojej oceni zawalczył dużo lepiej i udowodnił Swoją wyższość nad ambitnym nowicjuszem.
Włoch umacnia się na wysokim 5-ty miejscu, Francuz 2 miejsca w dół za Vargasa i Usmaneego.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2014, 02:29 PM
Post: #219
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Po weekendzie...
Kategoria Piórkowa
Walters na miejsce 2, Donaire i Mares w dół, Gradovych i Selby przed nich.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2014, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2014 01:11 PM przez Mastrangelo.)
Post: #220
RE: Ranking Top 10 Bokserskich Kategorii Wagowy (Mastrangelo)
Uaktualnienie:
Kategoria Kogucia:
Po świetnej walce Shinsuke Yamanaka udanie obronił Swojego pasa WBC w kategorii koguciej przeciwko byłemu mistrzowi w kategorii super-muszej, Suriyanowi Sor Rungvisaiowi.
Taj trzykrotnie leżał na deskach, poza tym stracił punkt za celowy atak głową, ale postawił naprawdę twarde warunki numerowi 1 w tej kategorii i na kartach sędziowskich wygrał 4 do 6 rund.
Mistrz z Japonii oczywiście utrzymuję czołową pozycję, a Suryian - który udowodnił Swoją klasę w kategorii koguciej i ma na Swoim koncie świetne występy w kategoriach muszych - debiutuje na miejscu 8. Szkoda tylko, że jak to zawsze bywa z bokserami z Tajlandii, najpewniej nie zobaczymy go w walce z bokserem z czołówki przez najbliższe 2-3 lata.
Z 10-tki wypada młody Julio Ceja.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości