Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
18-11-2016, 12:48 PM
Post: #1091
RE: MMA
Gdzie w Ameryce UFC przewyższa boks?
Jakieś dane?
kto to mierzył?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 02:57 PM
Post: #1092
RE: MMA
No pewnie Gogolius ostatnie gale UFC miały większą oglądalność niż te większe galę bokserskie, już nie wspominając
o wykupionych pakietach ppv, ostatnia gala UFC 205 powyżej 1.65 mln pakietów, samą zapowiedź gali na Fox obejrzało
2, 4 mln widzów

McGregror -Diaz II 1.60 mln pakietów

UFC 204 sama karta wstępna miała 670 000 widzów średnio

poprzednie galę na granicy miliona albo powyżej,

UFC fight night w piątki na FOX 2 też bardzo duża frekwencja przed tv, smutne ale prawdziwe,

Gancarczyk w Puncherze poniedziałkowym to potwierdzał, to że UFC prześcigneło Boks,

Stary Henderson przyciąga masę przed tv, a tymczasem gwiazdy Boksu Crawford 100 tyś ppv

czy Pacquiao 300 tyś ppv zrobili, Oglądalność Garcia vs Vargas na PBC blada jak tyłek przeziębionego niemowlęcia,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 04:17 PM
Post: #1093
RE: MMA
A orientuje się ktoś jak tam jest u nich z oglądalnością wrestlingu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 07:54 PM
Post: #1094
RE: MMA
Najlepszy wynik w historii MMA nawet nie zbliżył się do May vs Canelo. Gdyby Maniek rozbił Floyda w 1 walce to PPV 2 walki wykupiłoby z 10 mln osób byle jeszcze raz zobaczyć demolkę na Floydzie. To tak odnośnie rewanżu Diaz vs Conor.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 09:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2016 09:05 PM przez Wietnam.)
Post: #1095
RE: MMA
Tak Krychu ale to był wyjątek , szczególnie gdy walczył Floyd bo każdy chciał zobaczyć demolke na nim,
reszta gwiazd boksu już nie robi wyników w granicy miliona ! 500 tyś ciężko nawet przebić. !
A w UFC każda gala robi ostatnio powyżej miliona.
Też mnie to porusza ale to prawda.


@Wilczek, ostatnie RAW - 2.98 miliona , dwa tygodnie temu 3.16 mln, średnio RAW czy Smackdown to oglądalność 2.86 mln.

ale to jest kabaret nie mający nic wspólnego ze sportem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 09:47 PM
Post: #1096
RE: MMA
Wiem, że to jest kabaret i dziwi mnie, że ktoś to w ogóle ogląda. A te dane które podałeś są porażające...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 10:06 PM
Post: #1097
RE: MMA
Po prostu boks potrzebuje nowej gwiazdy, stawiam na AJ patrząc na rozwój pięściarstwa w UK. W UFC łatwiej zrobić galę z kilkoma nazwiskami formatu PPV niż w boksie. Gdybyśmy zrobili galę z udziałem Cotto, Alvareza, MP to bańka by lajtowo pękła.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 10:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2016 10:58 PM przez Wietnam.)
Post: #1098
RE: MMA
Nie tylko nowej ale i kontrowersyjnej z domieszką showmena , tylko dwa przykłady ; Ward czy Rigondeux mogli robić
bardzo wysokie wyniki ppv ale są za łagodni i poukładani poza ringiem, w życiu codziennym , są za nudni w ringu
na konferencjach i tym podobnych zakamarkach meinstreamu,
Fury taki jest ale lekko zwariował , Joshua za grzeczny, Broner świetny zawodnik
ale bardziej robi z siebie błazna, nie wziął przykładu z Mayweathera,

Boks potrzebuje nowej gwiazdy odpowiednika McGregora który jest dobry w oktagonie , wyszczekany na konferencjach
i nie$kromny poza areną, Pacmam zdobywał ppv dzięki swojej dawnej agresji w ringu , Canelo sobie jakoś radzi z przyciąganiem
publiczności i robienia wyników w granicy 500-600 pakietów ppv bo jest Meksykaniem, latynośi uwielbiają swoich
meksykańskich wojowników i ich mocno wspierają w hali i przed tv.

Inni jak wspomniani Ward, Rigondeux, Crawford są znakomitymi zawodnikami ale nie przyciągają przed telewizory bo
nie uprawiają poza ringowej propagandy, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2016, 11:50 PM
Post: #1099
RE: MMA
Cytat:- Mały kotek zginął w straszny sposób. Tymoteusz Ś. złapał zwierzę za tylne łapy i uderzył kilkakrotnie w lusterko swojego samochodu. Na tyle mocno, że lusterko urwał. Zakrwawionego czworonoga wrzucił następnie do auta i odjechał - ustaliła prokuratura.

Prasa donosi, że Ś. przyznał się do winy, dlatego usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami oraz złamania zakazu zbliżania się do ojca i brata. Grozi mu za to do trzech lat więzienia. całość tutaj
Czy zachowanie Tymoteusza Świątka to efekt tych batów, jakie zebrał od Victora Marinho? Bo nieźle mu się coś poprzestawiało w głowie aby zabijać takie sympatyczne zwierzątko, jakim jest kot.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2016, 12:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2016 12:11 AM przez Wietnam.)
Post: #1100
RE: MMA
Na moje gościu miał już wcześniej coś nie Hallo pod maską, widziałem wywiady przed Marinho
w zapowiedźiach gali i można było by odnieść wrażenie że według tego Tymoteusza , Szpilka
to Śienkiewicz.

Na miejscu jego szefów za takie coś wywaliłbym go z organizacji, ale raczej nie dojdzie to do skutki
bo lud lubi się karmić w dzisiejszych czasach takimi frajerami, jeden taki nie tego będzie walczył w sobotę
z Pudzianem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości