Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Moneya ?
23-09-2013, 05:01 PM
Post: #111
RE: Kto dla Moneya ?
(23-09-2013 01:33 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ja czuję ,że Maidana to będzie easy work dla Adriena

A ja się zastanawiam czy z Bronera nie będą na siłę chcieli zrobić nowego Floyda. Mam na myśli postępowanie sędziów w walce z Maidaną właśnie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 05:48 PM
Post: #112
RE: Kto dla Moneya ?
W przypadku wyrównanej walki sędziowie mogą orzec zwycięstwo Bronera, niezależnie czy będzie na nie zasługiwał czy też nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 05:54 PM
Post: #113
RE: Kto dla Moneya ?
Żeby stać się nowym Floydem to trzeba mieć na koncie 0 porażek. Zatem Broner nie może zaliczyć żadnej wpadki... A w świecie boksu już mówi się, że Adrien Broner to w przyszłości kandydat na nowego króla P4P...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 06:18 PM
Post: #114
RE: Kto dla Moneya ?
No broner moim zdaniem ma wszystko by nim zostać.
Już zaliczył 3 kategorie mimo młodego wieku i kto wie czy w przyszłości nie ustrzeli 5ciu ? (junior półśrednia,junior średnia) Wiadomo ciągnie sie za nim pewna kontrowersja z walki z Ponce którą moim zdaniem wygrał choć walka mogła iśc w obie strony. Floyd też wg. wielu ekspertów przegrał z Castillo czy chociaż DLH.
Gamboa jakby walczył częsciej i nie zaliczył po drodze manta to też może wedrzeć sie do top 5P4P. Szkoda że już wypadł nawet z 15tek.
Matthysse czy Canelo raczej już pierwszego nie dostaną w przyszłości więc kto inny jak nie Broner?
z tego może być ciekawa dyskusja.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 06:20 PM
Post: #115
RE: Kto dla Moneya ?
@Roy
Kiedyś policzę ile razy pisałeś tutaj o tym, że Broner to mistrz trzech kategorii Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 06:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2013 06:27 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #116
RE: Kto dla Moneya ?
Tysiąc ! i powiem to jeszcze Tysiąc !Tongue
Wiecie że kibicuje teraz tylko jemu. A mnie drażni to że wszysyc go pomijacie choćby w rankingach wstawiając tam GGG który nie ma nazwisk na rozpisce czy Matthysse który nigdy nie był mistrzem.

Zapomniałbym. Broner to mistrz 3 kategorii.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 06:28 PM
Post: #117
RE: Kto dla Moneya ?
Broner może być kiedyś "nowym Floydem", ale na pewno nie w półśredniej. Może zdominować lekką i junior półśrednią, ale na półśrednią jest za mały.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 06:36 PM
Post: #118
RE: Kto dla Moneya ?
Broner jest mistrzem 3 kategorii wagowych bo szedł po najmniejszej linii oporu. ,,Wyszczekał'' sobie te tytuły. Champion trzech dywizji a nazwiska w jego rekordzie nie powalają na kolana. Wciąż niezweryfikowany bokser, czekamy na walkę z Maidaną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 06:39 PM
Post: #119
RE: Kto dla Moneya ?
Też czekam na widok znokautowanego Maidany Wink

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-09-2013, 06:48 PM
Post: #120
RE: Kto dla Moneya ?
(23-09-2013 06:39 PM)KrychuTMT napisał(a):  Też czekam na widok znokautowanego Maidany Wink
Znokautowany Maidana? Obawiam się, że to dość realny scenariusz mimo wielu mankamentów Bronera. Ale i tak będę kibicował Marcosowi ;D Kto wie, kto wie może jakiś mocny cios dojdzie do szczęki Bronera, a wtedy może być ciekawie. Ale summa summarum najprawdopodobniej będzie to easy money dla Adriena. Tylko czy Maidana to jest aby na pewno jakiś wielki test dla kogoś takiego jak Broner? Kogoś kto już dziś tytułuje się nr 2 zawodowego boksu? Na pewno nie. Wiem że boks zawodowy to też umiejętność promowania walki sobą samym by wydusić jak największe pieniądze, ale nie podoba mi się dotychczasowa kariera Bronera. Z oceną jego umiejętności poczekam do pierwszego naprawdę poważnego sprawdzianu, Maidana pewnie nie da odpowiedzi na wiele pytań dotyczących Adriena.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości