Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek - Głazkow
13-11-2013, 06:27 PM
Post: #91
RE: Adamek - Głazkow
Nie pamiętam kiedy ostatni raz walka Adamka została odwołana... tym bardziej kilka dni przed walką... byłaby wielka szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 06:57 PM
Post: #92
RE: Adamek - Głazkow
"Polski pięściarz zachorował i czeka na diagnozę lekarzy".

To juz Adamek nie wie sam, czy jest zdolny do walki, czy nie... lekarze musza wystawic mu diagnoze? Smutne, ze osoba trzecia lepiej bedzie wiedziala, czy piesciarz jest zdolny do walki, czy nie. Zatem kto puscil w eter, ze Tomasz jest chory... Tomasz? Po co wiec ci lekarze?Wink
Nie bede zaskoczony, a nawet licze na to, ze to tylko taka gra by zdekoncentrowac Glazkova. W innym razie szkoda byloby gdyby walka zostala przelozona, badz calkiem odwolana.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 07:03 PM
Post: #93
RE: Adamek - Głazkow
Myślę, że to chodzi tylko i wyłącznie o to by zdekoncentrować Ukraińca. Z drugiej strony Adamek nigdy takich metod nie stosował.
Szpilka przed drugą walką z Mollo też się rozchorował, ale dowiedzieliśmy się o tym dopiero po walce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 07:06 PM
Post: #94
RE: Adamek - Głazkow
@BMH
To jest boks zawodowy, duży biznes, duże pieniądze, Adamek ma dużo do stracenia. Dziwisz się, że chce się dokładnie przebadać? chyba lepiej teraz niż w dniu walki. Jeżeli to jakaś choroba, która będzie się rozwijała no to lipa... Adamek już raz wyszedł do ringu chory i wiadomo jak to się skończyło, drugi raz tego samego błędu nie popełni (mam nadzieję) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 07:10 PM
Post: #95
RE: Adamek - Głazkow
(13-11-2013 07:03 PM)Martin napisał(a):  Myślę, że to chodzi tylko i wyłącznie o to by zdekoncentrować Ukraińca. Z drugiej strony Adamek nigdy takich metod nie stosował.
Szpilka przed drugą walką z Mollo też się rozchorował, ale dowiedzieliśmy się o tym dopiero po walce...

Moze tak byc... nie takie numery sie widzialo. Z drugiej strony, bylo wielu zawodnikow ktorzy nawet z goraczka wychodzili do ringu, czy kontuzjami. Wszystko zalezy od samego zawodnika, powolywanie sie na lekarza, to tylko wymowka. Dziwne, ze podobno Tomek od kilku dni uskarza sie na przeziebienie, a dopiero teraz bedzie kosultowal sie z dr. Nie bede zaskoczony, jak to tylko gra majaca na celu wybice z rytmu Ukrainca.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 07:43 PM
Post: #96
Bug RE: Adamek - Głazkow
(13-11-2013 06:57 PM)BMH napisał(a):  licze na to, ze to tylko taka gra by zdekoncentrowac Glazkova.
(13-11-2013 07:03 PM)Martin napisał(a):  Myślę, że to chodzi tylko i wyłącznie o to by zdekoncentrować Ukraińca.
Bardziej mi to wygląda na usprawiedliwianie porażki/remisu awansem. Teraz powie, że jest chory, później powie, że jest wojownikiem i będzie walczył nawet z rękami w gipsie, a na koniec jak zwykle powie "tego dnia nie byłem sobą".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 07:47 PM
Post: #97
RE: Adamek - Głazkow
@Metzger
Ty i te Twoje teorie spiskowe Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 07:57 PM
Post: #98
Bug RE: Adamek - Głazkow
(13-11-2013 07:47 PM)RedHawk napisał(a):  @Metzger
Ty i te Twoje teorie spiskowe Smile
A czy ta teoria nie jest sensowna? Jeżeli te pogłoski o słabej formie na sparingach są prawdą, to lepiej niech ludzie myślą, że Adamek miał zły dzień niż zrozumieją, że się po prostu zestarzał. To wpłynie także na jego zarobki w kolejnej walce.

Bukmacherzy wyraźnie zwiększyli kurs na Adamka. Teraz jest tylko minimalnym faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 08:00 PM
Post: #99
RE: Adamek - Głazkow
@Metzger
Nie jest sensowna bo wychodziłoby na to, że Adamek w siebie nie wierzy i obsrał zbroje a ta choroba to tylko przygotowywanie gruntu pod ew. przegraną lub remis. Co jak co, ale Adamek w siebie wierzy czasami aż za bardzo co wkurza kibiców (chodzi mi o wypowiedzi jakoby Adamek miał zostać mistrzem HW) , ma po prostu jaja ze stali, a jak jest chory... trudno, to też nie jest robot, zdarza się najlepszym. Adamek to i tak jeden z niewielu pięściarzy, którym w karierze nie przydarzało się odwoływać walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2013, 08:12 PM
Post: #100
RE: Adamek - Głazkow
Borek na Twitterze pisze, że walka na 99% odwołana, bo Adamek czuje się faktycznie źle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości