Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perez - Abdusałamow
10-11-2013, 09:01 AM
Post: #81
RE: Perez - Abdusałamow
Z wypowiedzi Borisa Grinberga wynika, że Mago stracił przytomność po przybyciu do szpitala. To osłabia moje wcześniejsze podejrzenia w stosunku do lekarzy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 02:56 PM
Post: #82
RE: Perez - Abdusałamow
Ja również kibicowałem Perezowi, bo to w końcu KUBAńczykTongue
Mnie martwi brak informacji, bo to oznacza, że nie ma żadnej poprawy, a z tego co się orientuję, im dłużej człowiek jest w takim stanie, tym ma mniejsze szanse na dojście do normalności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2013, 10:30 PM
Post: #83
RE: Perez - Abdusałamow
Lekarze będą wybudzać Magomeda ze śpiączki podobno jest poprawa.Lekarze na początku nie dawali większych szans na przeżycie Abdusalamowi a jednak twardy jest niech szybko wraca do zdrowia.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2013, 10:34 PM
Post: #84
RE: Perez - Abdusałamow
Jak widać, ta 'niedźwiedzia' siła o której niektórzy mówili w stosunku do Mago działa też poza ringiem Smile Dobrze, że wraca do zdrowia!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 05:30 PM
Post: #85
RE: Perez - Abdusałamow
Mago został na chwilę odłączony od aparatury , jednak Jego stan się znowu pogorszył i znowu został do Niej podłączony .Nie wygląda to najlepiej , nawet jeśli to przeżyje naprawdę może mieć bardzo poważne problemy zdrowotne( np. trwałe kalectwo) , miejmy nadzieję ,że nie dojdzie teraz do wylewów i podobnych rzeczy .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 05:34 PM
Post: #86
RE: Perez - Abdusałamow
Grozi mu więcej niż kalectwo, obawiam się że będzie "rośliną"....obym się mylił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 12:47 AM
Post: #87
RE: Perez - Abdusałamow
Kurde, przekichana sprawa. Wątpie, żeby to Perez stał w 100% za tym jego stanem. Tak zmasakrować organizm w pół godziny walki bokserskiej? Chyba zadziałała masa niekorzystnych czynników, może Mago miał jakieś skrzepliny, które akurat mu się pourywały i sprowokowały zawał połączony z całą resztą. No, ciężko gdybać.

To czy będzie rośliną to myślę, że lekarze/rodzina już wie bo w zdecydowanej większości przypadków aparatura podtrzymująca życie tego nie zmienia.

Mi się wydaje, że AŻ TAK źle nie jest bo skoro teraz mu się pogorszyło, to znaczy że wcześniej było lepiej. No nic, pozostaje ciągle zaciskać kciuki i liczyć, że chłop sobie poradzi z tym i wróci do życia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2013, 06:30 PM
Post: #88
RE: Perez - Abdusałamow
Andriej Riabiński zapłaci za leczenie Mago .Ładny gest ze strony Rosyjskiego bogacza . Najpierw zainwestował w walkę Powietkin - Kliczko 23 mln. dolarów , mimo ,że wiedział ,że ta suma na pewno się nie zwróci , a teraz zapłaci za leczenie Mago . Chodź tyle mógł dobrego zrobić dla Jego rodziny .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2013, 06:49 PM
Post: #89
RE: Perez - Abdusałamow
(25-11-2013 06:30 PM)szalonyAli napisał(a):  Andriej Riabiński zapłaci za leczenie Mago

Ja czytalem, ze ma zaplacic jakas czesc, a nie calosc. Nie zmienia to jednak niczego... Riabiński, okazal sie czlowiekiem o wielkim sercu. Brawa.
Ja mam jedynie nadzieje, ze wszystko zakonczy sie mozliwie najlepiej dla Mago.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2013, 07:36 PM
Post: #90
RE: Perez - Abdusałamow
@BMH
Trzeba zmienić założyć okulary albo czytać ''świeże'' newsy. Rabinski powiedział jasno, że pokryje koszty leczenia Mago.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości