Ankieta: Jakim wynikiem zakończy się walka?
Afolabi przez KO/TKO
Afolabi na punkty
Janik przez KO/TKO
Janik na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łukasz Janik vs Ola Afolabi
06-09-2013, 10:11 PM
Post: #11
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Wszyscy skreślają Janika, no pewnie faworytem nie jest. Liczę jedynie na to, iż Afolabi całkowicie zlekceważy Łukasza, a wtedy wszystko może się zdarzyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 10:13 PM
Post: #12
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Ja go aboslutnie nie skresliłem. a jeżeli już to nie grubą kreską. Daje mu szanse sie pokazać bo jak napisałem wyżej w przeciągu roku Afolabi walczył tylko dwa razy ale za to intensywnie z Huckiem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 01:47 PM
Post: #13
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Łukasz to wygra według mnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 01:55 PM
Post: #14
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
W czym jego szansę upatrujesz?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 06:58 PM
Post: #15
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
W tym że Afolabi to leniwa klucha rzadko jest dobrze przygotowany a dla Janika to ogromna szansa na zaistnienie w czołówce CW więc przygotowany będzie na 100%.Pozatym Afolabi w ostatniej walce z Huckiem wyglądał słabo i przegrał te walkę wyraźnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 07:29 PM
Post: #16
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
(14-09-2013 06:58 PM)TomaszX napisał(a):  Afolabi w ostatniej walce z Huckiem wyglądał słabo i przegrał te walkę wyraźnie.
Tylko, że Huck to zupełnie inny poziom. Ja natomiast liczę na to, iż po walce właśnie z Huckiem Ola nie podejdzie do walki z Łukaszem na 100% swoich możliwości bo umówmy się Janik jest poza granicami naszego kraju bokserem całkowicie anonimowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 07:42 PM
Post: #17
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Choćby podszedł na 80 % to i tak jest faworytem. Łukasz nie walczył z nikim tej klasy co Afolabi. Takie przeskoki z bumów na czołówkę są zawsze trudne.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 10:22 PM
Post: #18
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Zbyt duży przeskok dla Janika , nie widzę dla niego szans z doświadczonym Afolabim .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2013, 01:50 PM
Post: #19
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Nie spodziewam się fajerwerków, ale Janik ma szansę się pokazać. Myślę, że Afolabi będzie przygotowany na 80% i będzie się meczył z Janikiem. Obstawiam wygraną na punkty Afolabiego, ale 2-1. Liczę, że Łukasz się postawi i da dobrą walkę. Poza tym Afolabi to mistrz remisów ma ich w swojej kolekcji aż 4, no i tu pojawia się pytanie, czy rzeczywiście jest taki mało wyraźny w swoich walkach, że sędziowie tak punktują, czy coś z jego stylem walki jest nie tak? Janik ma szanse i to całkiem realne, a z racji mojego wrodzonego patriotyzmu bedę mu kibicował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2013, 04:31 PM
Post: #20
RE: Łukasz Janik vs Ola Afolabi
Z jednej strony należałoby się cieszyć, ze chłopak dostanie szanse zaistnienia po wielu latach obijania bumów. Z drugiej strony jednak taki sposób prowadzenia bokserów, jaki mamy w grupie Wasilewskiego nazwałbym gospodarką rabunkową. Nie ma stopniowania trudności, tylko bicie dziadów, a potem skok na głęboką wodę.Jak skończyło się wystawienie Bonina na Haye'a czy Wawrzyka na Powietkina, to wiemy. Z Janikiem chyba będzie podobnie, tym bardziej że dobrze wyszkolony technicznie Afolabi nie będzie mu pasował stylem. Już bardziej leżałby Janikowi taki np. Arslan, a nawet Huck.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości