Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tommy Morrison
11-12-2013, 08:56 PM
Post: #11
RE: Tommy Morrison
Morrison był świetny. Widziałem jego kilka walk i zawsze wychodził do ringu z nastawieniem odpowiednim dla prawdziwego wojownika. Jego lewy sierpowy był kapitalny. O wiele bardziej cenię go od innej "nadziei białych" Gołoty.

@RedHawk
O śmierci Morrisona dowiedziałem się od razu. Jednak obeszła się ona bez echa. Tommy od dłuższego czasu ciężko chorował i wycofał się z życia publicznego. Trochę szkoda, że tak wyszło, bo Morrison był bardzo barwną postacią ringową. Fajnie, że zrobiłeś o nim wideo.

Miałbyś może pomysł na zrobienie adekwatnego nagrania o Corralesie? Sporo znakomitych pojedynków z jego udziałem jest w sieci, do tego był niesamowitym wojownikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 01:02 PM
Post: #12
RE: Tommy Morrison
@Joker
Adamek też był technicznie lepszy od Witalija i jak to się skończyło?

@redd
Dokładnie, w dodatku Morrison przymierzał się przecież do powrotu na ring. Co do Corralesa ciężko mi na tą chwilę odpowiedzieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 02:22 PM
Post: #13
RE: Tommy Morrison
@RedHawk
Jest tylko jeden szczegół Adamek to jr ciężki a Witek to ,super ciężki'.W przypadku Gołota-Morrison to obaj byli heavy z krwi i kości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 06:04 PM
Post: #14
RE: Tommy Morrison
@Joker
Masz rację, podałem niezbyt trafny przykład. Tak czy inaczej Gołota z Morrisonem skończyłby jak z Lewisem albo Brewsterem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 06:49 PM
Post: #15
RE: Tommy Morrison
RedHawk
Jeżeliby Tommy ostro ruszył na początku to tak.Od 6 rundy wzwyż stawiałbym na Andrzeja.Gdyby Gołota był w dobrej dyspozycji to bitka byłaby wyśmienita Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 07:41 PM
Post: #16
RE: Tommy Morrison
@Joker
O to chodzi, że ta walka nie potrwałaby 6 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 08:10 PM
Post: #17
RE: Tommy Morrison
RedHawk
Skąd ta pewność?!Tego nie wie nikt,jeżeli Andrew wyszedłby z dobrym nastawieniem to jak najbardziej by potrwała 6rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2013, 08:16 PM
Post: #18
RE: Tommy Morrison
Dla mnie faworytem bylby prime Morrison, ale jak znam zycie, to widywalo sie wiekszych fawortow na deskach.

Co do osoby Morrisona, to lubilem go jako boksera, szkoda, ze tak sie wszystko potoczylo... choroba, jakies problemy z dragami, problemy z prawem etc... Sad

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 02:19 PM
Post: #19
RE: Tommy Morrison
Bardzo fajne Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości