Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
19-09-2013, 08:01 AM
Post: #11
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
@RoyJonesJr

Każdy kto chociaż trochę się interesuje boksem wie, że takie teksty jak "Największa polska wojna" itp. kupią tylko tzw. "Janusze" i "Wąsate Mariany", których w Polsce jest mnóstwo. Szkoda, że ludzie dają się tak nabierać, ale cóż.

Swoją drogą, ale by były jaja jakby Sosna (pomimo stanu w jakim jest) dał radę Diablo :-D. Chyba bym się zaśmiał na śmierć :-D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 12:38 PM
Post: #12
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Diablo powinien pozostać w CW i celować w walkę z którymś z pozostałych mistrzów , hajs też by się zgadzał a wyjście rozsądniejsze niż HW .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 04:20 PM
Post: #13
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
@KrychuTMT
Też tak uważam. Wszystko wskazuje na to, że to będzie jednorazowy wyskok o kategorię wyżej, no i oby tak było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 05:10 PM
Post: #14
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Co za ściema. Szkoda komentować ten pomysł. Diablo powinien szukać jakiegoś wyskoku na walkę z Adamkiem w wadze powiedzmy 95kg(przynajmniej Adamek nie zwiększałby siły ciosu poprzez podnoszenie wagi(geniusz)Big Grin). Były by dobre pieniądze i ciekawy Polsat Boxing Night III. Inne przejścia do HW nie mają sensu, a na walkę z Sosnowskim to już w ogóle. Kompletnie poroniony pomysł
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 09:15 AM
Post: #15
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Ciągle czekam na unifikacje Diablo.
Tylko do cholery z kim ? Hernandez zawalczy ? Huck? Jones ? bez jaj.
Walka z Masterem w takim razie to jest najsensowniejsza opcja.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 05:28 PM
Post: #16
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Moim zdaniem Diablo w HW to jest zły pomysł. Tak samo, jak walka na PBN z Sosnowskim. Albert jest juz bardzo rozbity i zwyczajnie obawiam sie o jego zdrowie. Dostaje oferty wystepow w studiu bokserskim czy jako komentator to powinien isc w tym kierunku, a z boksem dac sobie spokoj. Diablo w HW nie mialby za duzo atutów: cios moze przestac juz robic takie wrazenie, jak pojdzie wyzej. Nie jest lotny na nogach, nie jest wysoki, zasiegu tez duzego nie ma, wiec kariera Diablo w HW polegalaby na obijaniu journeymanow i czekaniu na szanse na title shota.

Jak juz naprawde Wlodarczyk tak pragnie zarobic, to niech wyskoczy obic Alberta i wraca do cruiser, bo tam ma jeszcze troche do zrobienia. Polsat sam sobie strzelil w stope w walce z Czakijewem, bo mogli wypromowac Diablo i pozniej tylko "korzystac" z gotowego produktu.

Jednak sadze, ze do walki Sosnowski Diablo dojdzie i duzo ludzi sie skusi na ppv. Dadza Szpilke w undercardzie z kimkolwiek. W walke Zimnoch Szpilka coraz bardziej watpie.

[Obrazek: mike_tyson_evander_holyfield_001_101709.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 08:24 AM
Post: #17
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Sosnowski już wyraził zainteresowanie taką walką... Wiadomo twierdzi, że pokaże Diablo, że waga ciężka nie jest dla niego itp.

Myślicie, że Dragon ma szansę na pokonanie Diablo?.

Osobiście bardzo na to liczę. Ciekawe co wtedy stanie się z Diablo. Bo w cruiser też nie bryluje przecież. Wiem, wiem jest mistrzem.., ale na unifikację nie ma szans, a takie magiczne obrony mnie osobiście nie przekonują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 08:37 AM
Post: #18
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Jest delikatną kompromitacją Włodarczyka to dopraszanie się do Alberta o tę walkę itd Teksty w stylu 'Albert weź ten pojedynek, pokaż, że masz jaja' itp
Gość jest mistrzem świata WBC a zabiega o walkę z porozbijanym jak schabowy przed niedzielnym obiadem gościem który nie dość , że boksuje kategorię wyżej to nikim wybitnym nigdy nie był a dziś to już kompletnie stracił formę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 07:24 PM
Post: #19
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
(03-10-2013 08:37 AM)Sander napisał(a):  Jest delikatną kompromitacją Włodarczyka to dopraszanie się do Alberta o tę walkę itd Teksty w stylu 'Albert weź ten pojedynek, pokaż, że masz jaja' itp
@Sander przecież doskonale wiesz, że Włodarczykowi chodzi o kasę, sam zresztą tego nie ukrywa, że chce jeszcze coś zarobić bo tłustych lat mu już dużo nie zostało, a ta walka się sprzeda i kasa będzie się zgadzać...Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 07:44 PM
Post: #20
RE: Włodarczyk vs Sosnowski - czy ciemny lud to kupi?
Ta walka może być świetny wprowadzeniem do HW Włodarczyka, taka walka w Polsce może narobić dużo szumu.Wolał bym jednak aby Diablo został w junior ciężkiej, ma pas kasa nie zła czego chcieć więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości