Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AS Wywiadu - Damian Jonak
29-08-2013, 04:53 PM
Post: #1
AS Wywiadu - Damian Jonak
Całkiem ciekawy wywiad z Damianem Jonakiem. Można się dowiedzieć co nieco o zarobkach polskich pięściarzy i działaniu grupy promotorskiej pana Wasilewskiego. Ogólnie rzecz biorąc, Jonak zrobił na mnie pozytywne wrażenie:



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 06:04 PM
Post: #2
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
O dzięki za wstawienie. Przestałem śledzić ASa z braku czasu ale odcinek bokserski looknę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 06:24 PM
Post: #3
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
As wywiadu całkiem niezły jest. Przede wszystkim fajny pomysł, ale pan prowadzący trochę nie daje rady, Jak był u niego bardziej doświadczony dziennikarz jak Borek czy Zarzeczny, to go po prostu zjedliTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 09:49 PM
Post: #4
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
@Kubala

Zarzeczny nie jest dziennikarzem. To mitoman. Taki cop wśród przedstawicieli mediów. Z dziennikarstwem to nie ma on za wiele wspólnego.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 09:53 PM
Post: #5
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
@Pakman
Dokładnie. Z kim to on nie pił i kogo nie bzykał..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 10:01 PM
Post: #6
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
Ja tam Zarzecznego lubię. Ma niesamowity dystans do świata, do futbolu, jest inteligentny, ma dobry żart, a przede wszystkim nie boi się wyłożyć pewnych spraw kawa na ławę. Jego ciągłe gadanie o tych mitycznych przyjaciołach i dziwkach jest żałosne, ale nieraz oglądam np. Hyde Park czy kiedyś Fun raport tylko zwz. na jego osobę.
A dziennikarzem jednak trzeba go nazywać, bo jak inaczej nazwać wieloletniego komentatora Canal + i naczelnego Przeglądu Sportowego?
Dla mnie TOP 5 dziennikarzy sportowych w Polsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 10:07 PM
Post: #7
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
Ale za dużo zmyśla, jest wulgarny w stosunku do czytelników i masę historyjek przekręca : na weszlo jedna historia ma zakończenie X a w Times'ie np tą samą historię przedstawia z zakończeniem Y.
Lubię go ale z niego taki dziennikarz jak z Adamka szatan. Jedzie na nazwisku.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 10:20 PM
Post: #8
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
To, że zmyśla itd. akurat prawda. Na weszlo jego felietonów raczej nie czytam, bo są one bardzo słabe. W ogóle nie mogę zrozumieć o czym on pisze. Z kolei lubię go słuchać, bo gadać to gada na rzeczy. Gorzej jak mu pióro popłynie.
Z kolei to, że jedzie na nazwisku, to się nie do końca zgodzę. On ma swój świat i zawsze prowadzi program w swój charakterystyczny sposób, który albo się lubi, albo nie. Odkąd w Info Weekendzie zmienili prowadzącego nawet nie spojrzę na to. NuuudySad

Wywiad z Jonakiem ogólnie niezły, ale Damian tak trochę wymijająco odpowiada na pytania, za wymijająco...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 08:00 AM
Post: #9
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
Nawet się cwaniak nie pochwalił, że czeka na wynik walki Money'a z Alvarezem, aby potem wyskoczyć do zwycięzcy i wyzwać go do walki kładąc na szali swój prestiżowy Puchar Prezesa Kompanii Węglowej.

A tak na poważnie ciekawe czy Damian zawalczy jeszcze o jakiś poważny pas. Mógłby przynajmniej spróbować. Niby coś tam zdobył:
Tytuły zdobyte w boksie zawodowym:

Młodzieżowy Mistrz Świata federacji WBC
waga: junior średnia - 2007

Mistrz Krajów Nadbałtyckich federacji WBC
waga: junior średnia - 2008

Mistrz Świata federacji IBC
waga: junior średnia - 2009

Mistrz Intercontinental federacji WBA
waga: junior średnia - 2011

Ale przydałoby się jeszcze raz spróbować, bo jeśli nie to po co te śrubowanie w rankingach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 12:41 PM
Post: #10
RE: AS Wywiadu - Damian Jonak
Zarzeczny w jednym ze swoich "felietonów" nazwał dwukrotnego mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego "chłopem co to tylko kawałkiem żelaza rzuca". Dla mnie ten facet to zero.

Oto popis intelektu i elokwencji tego człowieka:



[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości