Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brandon Rios
30-12-2011, 08:09 PM
Post: #1
Brandon Rios
Rios to jeden z moich ulubionych bokserów, zawsze daje ciekawe i emocjonujące walki, teraz ma przejść do wagi junior półśredniej. Co myślicie na temat jego walk z czołówką tej kategorii wagowej??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2011, 08:55 PM
Post: #2
RE: Brandon Rios
Nie kojarze typa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2011, 09:16 PM
Post: #3
RE: Brandon Rios
Na pewno go kojarzysz Big Grin walczył na gali Cotto - Margaritto II z Johnem Murayem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 01:13 AM
Post: #4
RE: Brandon Rios
ha ! właśnie tej jedynej gali spośród wszystkich z ostatnich lat nie oglądalem Smile A i za Margarito nie przepadam. Nie wiem gdzie on jeszcze sie pcha po lekcji której udzielił mu Pacman.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 01:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2012 02:14 PM przez Ghostbuster.)
Post: #5
RE: Brandon Rios
Brandon Rios to jak dla mnie jeden z najciekawszych obecnie bokserów. Podoba mi się jego charakter, jest zawzięty, niepokorny, sprawia wrażenie człowieka, który nie usiedzi zbyt długo w jednym miejscu, może cierpi na ADHD. Idealnie nadaje się do boksu. W ringu prezentuje się widowiskowo, jest agresywny, za wszelką cenę chce podłączyć przeciwnika do prądu, nie zna wstecznego biegu. jego umiejętności techniczne, wyczucie dystansu również stoją na wysokim poziomie chociaż pozory mogą wskazywać, że to typowy osiłek, który zajeżdża rywali nieustającą presją i siłą fizyczną. Życzę mu jak najlepiej. takich zawodników potrzebuje boks. Obawiam się jednak, że z czasem sukcesy mogą go zepsuć tzn. przestanie odczuwać satysfakcję ze zwycięstw. Już cała otoczka wokół walki z Murrayem dała mi wrażenie, że Rios jest trochę tym znużony. Obym się mylił.

Jak widzę jego szanse w junior półśredniej? sam nie wiem, dużo tutaj dobrych zawodników, ale uważam, że ma szansę wygrać z każdym z czołówki. sam jestem ciekawy jak sobie poradzi, ale to twardy gość więc jestem dobrej myśli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 04:13 PM
Post: #6
RE: Brandon Rios
Podobno w 2013 roku może odbyć się walka Brandona z Pacquiao. Ciekaw jestem jaki będzie dla niego rok 2012, mam nadzieję, że jak najlepszy bo talent ma i siłę dobrą.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 04:21 PM
Post: #7
RE: Brandon Rios
W junior półśredniej mógłby zawalczyć z Maidaną lub jego rodakiem Matyesse (nie wiem czy nie przekręciłem jakiejś litery). Były by to na pewno wspaniałe walki. Walka z Khanem lub Petersonem też była by na pewno ciekawa. Co do walki z Paquiao, myślę że nie ma sensu, mogłaby jedynie złamać karierę Riosa. Niech najpierw podbije nową wagę, a dopiero później przejdzie do półśredniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 10:49 PM
Post: #8
RE: Brandon Rios
Myślę, że postawa trochę poniżej oczekiwań w walce z Murrayem wynikała z nadmiernego zbijania masy. Rios na wadze wyglądał jak zombie i do ostatniej chwili jeszcze próbował zbić do 135 funtów. W nowej kategorii wagowej Bam Bam nie powinien mieć problemów z uzyskaniem limitu, już Victor Conte o to zadba Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 02:30 PM
Post: #9
RE: Brandon Rios
Co myślicie o walce Rios - Ortiz w junior półśredniej?? Obaj się bardzo nienawidzą, mogłoby być ciekawie. Tylko pytanie czy Ortiz da radę zbić wagę??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 03:33 PM
Post: #10
RE: Brandon Rios
Myślę, że nie da rady zbić. Z Ortiza to nawet w półśredniej kawał bydlaka, który do ringu wnosi powyżej 160 funtów. Na tę walkę będziemy musieli jeszcze poczekać Wink Chyba, że dogadaliby się do jakiegoś umownego limitu. Gdyby jednak do tego doszło, to postawiłbym na Ortiza. Myślę, że walka wyglądałaby podobnie jak Ortiz vs Berto, silniejszy fizycznie wygrałby to. Bo style mają podobne, bardzo ofensywne i wolą atakować, niż być atakowani. Ortiz wydaje się być większy i silniejszy od Riosa, myślę że to on zepchnąłby Bam Bama do defensywy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości