Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stevens vs Gołowkin
18-08-2013, 10:02 AM
Post: #1
Stevens vs Gołowkin
2 listopada w Nowym Jorku ma dojść do pojedynku o pas WBA w wadze średniej pomiędzy Curtisem Stevensem a Gienadijem Gołowkinem.

Szykuje się zatem świetna walka. Myślę, że Stevens może mistrza postraszyć, ale czy jest w stanie go pokonać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 10:14 AM
Post: #2
RE: Stevens vs Gołowkin
Obaj mają czym przywalić, to będzie dobra walka, ale stawiam na GGG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 11:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2013 11:10 AM przez Sander.)
Post: #3
RE: Stevens vs Gołowkin
Dla jednego i drugiego będzie to duży sprawdzian.
Kto wie czy nie najtrudniejsza walka w karierze?
Do tej pory nie bili się z liczącymi się puncherami. Kto sprzeda lepiej umiejętności, lepiej wejdzie w pojedynek i zacznie trafiać ten pewnie wygra. Który bije mocniej też się może przekonamy. Proksa pewnie byłby za GGG ale już Saul Roman... Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 11:15 AM
Post: #4
RE: Stevens vs Gołowkin
Najtrudniejsza walka Golovkina jaka widzialem, to byla potyczka z Ouma. Stevens choc wydaje mi sie bardzo dobrym wyborem, to mam swiadomosc tego, ze GGG poczynil progres od walki z Kassimem i raczej nie pozwoli sobie zagrozic. Dla mnie wyraznym faworytem Kazach, ale niespodzianka bylaby mile widziana.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 12:27 PM
Post: #5
RE: Stevens vs Gołowkin
Walka rzeczywiscie bedzie swietna. Ja stawiam na Golovkina, ale chcialbym zeby Stevens troche problemow GGG sprawil. Moim zdaniem Gienek wygrywa do 6 rundy.

[Obrazek: mike_tyson_evander_holyfield_001_101709.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 03:59 PM
Post: #6
RE: Stevens vs Gołowkin
Walka do jednej mordy i to wiadomo której. GGG chociaż nie wiadomo do końca jaką ma szczękę to wierze w to że jest twardym zawodnikiem i wybór Stevensa to bardzo dobry wybór, lecz ten jest jednak bez szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2013, 10:10 PM
Post: #7
RE: Stevens vs Gołowkin
GGG to łatwo wygra i pojedynek potrwa do góra 6 lub 7 rund , a kim jest ten Stevens ? kolejny napompowany balon, który nie wygrał z nikim konkretnym (Saul to przeciętniak) i nic nie znaczy w wadze średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 01:58 PM
Post: #8
RE: Stevens vs Gołowkin
Ja calym sercem bede za Stevensem, jednak faworyt jest jeden-GGG. Jezeli pojedynek sie nie skonczy za szybko, to mozemy liczyc na swietnie widowisko.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 07:34 PM
Post: #9
RE: Stevens vs Gołowkin
Widzieliście zdjęcia z "pogrzebu" GGG, który odprawił Curtis? Żenada...coś czuje, że Gołowkin odpłaci mu się w ringu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 07:49 PM
Post: #10
RE: Stevens vs Gołowkin
Ja bym nie skazywał Stevensa na pożarcie. Tak naprawdę dopiero w tej walce zobaczymy z czego jest szczęka Kazacha. Ostatni rywale Gołowkina nie dysponowali nawet w połowie takim ciosem jak Stevens, który nie jest również jakoś strasznie wolny. Wiadomo, Gołowkin faworytem, ale ta walka może być dla niego naprawdę ciężkim sprawdzianem. Zaryzykuję: Stevens via KO, 2 rd.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości