Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siergiej Kowalow
11-02-2014, 09:54 PM
Post: #21
RE: Siergiej Kowaliew
http://www.youtube.com/watch?v=5ULtn1mnbPI

Tutaj macie video jak w amatorce go skasowali, ale to tylko jako ciekawostka.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2014, 10:10 PM
Post: #22
RE: Siergiej Kowaliew
(11-02-2014 09:49 PM)szalonyAli napisał(a):  W pierwszej .Oczywiście walki nie oglądałem . Ale z tego to wyczytałem na amerykańskich stronach był liczony w 7 rundzie .Ale walki nie widziałem ,więc nie wiem jak to wyglądało ( w tłumaczenia wynikało ,że znalazł się na deskach , liczony był na pewno ).Dlatego napisałem ,że nie musi to o niczym świadczyć .

Jasne, ze nie. Hoya, Toney, Whitaker, Ali.. wszyscy padali na deski. Jak napisales, to o niczym nie swiadczy. Nie ukrywam, ze chetnie bym zobaczyl cios po ktorym Rosjanin upadl. Patrzac na SD, wydaje sie, ze mogla byc bardzo trudna walka. Dzis jednak Kovalev, to zupelnie inny piesciarzSmile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2014, 10:11 PM
Post: #23
RE: Siergiej Kowaliew
(11-02-2014 10:10 PM)BMH napisał(a):  Dzis jednak Kovalev, to zupelnie inny piesciarzSmile

Tak jak Władimir? Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2014, 10:15 PM
Post: #24
RE: Siergiej Kowaliew
To nie to samo Sander, i dobrze o tym wiesz.Smile W temacie Kliczko-Leapai wyjasnilem dlaczego ulgowo traktuje porazke z Purritym, a z innymi pogromcami juz nie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2014, 04:42 PM
Post: #25
RE: Siergiej Kowaliew
Caparello szybko odprawiony. Myślałem, że Australijczyk wytrzyma trochę dłużej, bo to całkiem solidny i niewygodny pięściarz.

"Ciekawostką" był nokdaun na Rosjaninie, dziwna sprawa. Siergiej dostał lewy sierpowy w okolice ucha, po czym przysiadł na macie. Nie miało to żadnego wpływu na walkę i trudno powiedzieć, czy to może złe ustawienie nóg, czy po prostu cios w okolice błędnika na sekundę sprawił, że Kowaliewowi lekko zaszumiało w głowie? W każdym razie nie wyciągam większych wniosków z tego incydentu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2014, 05:07 PM
Post: #26
RE: Siergiej Kowaliew
(03-08-2014 04:42 PM)redd napisał(a):  Caparello szybko odprawiony. Myślałem, że Australijczyk wytrzyma trochę dłużej, bo to całkiem solidny i niewygodny pięściarz.

"Ciekawostką" był nokdaun na Rosjaninie, dziwna sprawa. Siergiej dostał lewy sierpowy w okolice ucha, po czym przysiadł na macie. Nie miało to żadnego wpływu na walkę i trudno powiedzieć, czy to może złe ustawienie nóg, czy po prostu cios w okolice błędnika na sekundę sprawił, że Kowaliewowi lekko zaszumiało w głowie? W każdym razie nie wyciągam większych wniosków z tego incydentu.
Problemem jest ustawienie stóp.. Kovalev ma okropnie zły zwyczaj "odchodzenia" do tyłu zwykłym krokiem, często z opuszczonymi rękoma, bez żadnego balansu po zakończeniu Swojego ataku.. Hopkins na pewno mu przez to parę prawych wpakuje. Jeśli poczeka się aż Krusher skończy kombinację i wtedy podąży za nim do półdystansu, zawsze można go uderzyć.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2014, 09:08 AM
Post: #27
RE: Siergiej Kowaliew
Caparello nawet ładnie imitował Hopkinsa przez te dwie rundy i zdołał posłać rosjanina na deski. Co w takim razie zrobić z nim oryginalny Hopkins? ależ to będzie łatwa walka dla B-Hopa. Mam nadzieje, że mimo wszystko to Kowaliow będzie faworytem u bukmacherów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2014, 11:10 AM
Post: #28
RE: Siergiej Kowaliew
@RH
To nie będzie łatwa walka ani dla Hopkinsa ani dla Kowaliewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 07:18 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2014 07:21 AM przez Krzych.)
Post: #29
RE: Siergiej Kowaliew
Dopiero zobaczyłem walkę z Caparello czy jak mu tam. Skąd oni ich biorą? Po czym on w ogóle padał... Prawy prosty na tułów, potem od podmuchu wiatru a potem od ciosów w gardę. To już nawet nie jest śmieszne. Powiedziałbym, że kompletna amatorka, ale obraziłbym boks amatorski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2014, 11:05 AM
Post: #30
RE: Siergiej Kowaliew
Kovalev sprzedaje osprzet z ostatniej walki w obronie pasa i caly dochod przekazuje dla Abdusalamova. Link do artykulu w ktorym sa linki do licytacji: http://www.bokser.org/content/2014/08/19...mobile.jsp

Ostatnia okazja by wzglednie tanio kupic pamiatke od przyszlego krola p4p pogromcy Hopkinsa i Stevensona Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości