Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
04-09-2014, 10:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-11-2014 04:27 PM przez WILDAWKS87.)
Post: #261
Exclamation RE: Fajne filmy, które polecacie
Ja również polecam filmy skandynawskie szczególnie Uno uwielbiam filmy o takiej tematyce a ten był jednym z lepszych jakie oglądałam. Na pewno na długo pozostanie w mojej głowie, polecam każdemu kto lubi prawdziwe filmy a nie amerykańską papke.

____________________
Najlepszy produkt w najniższej cenie? http://kornelianabudowie.mylog.pl/ To tutaj!

nie wiem
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 05:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2014 02:12 PM przez Imarianela97.)
Post: #262
Thumbs Up RE: Fajne filmy, które polecacie
Grand Budapest Hotel. Trafiłem na ten film przez przypadek. Początek może nie przypadł mi do gustu, ale w połowie rozkręca się. Świetnie przedstawiona historia, chociaż mogą odrzucać cukierkowe kolory

____________________
To jest właśnie to czego szukasz. http://wnetrza4u.bloog.pl/ oczywiście to nie fałsz czy plotki - to fakty. Sprawdź nas!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 07:33 PM
Post: #263
RE: Fajne filmy, które polecacie
Wczoraj wieczorem znów obejrzałem "Purpurowe skrzypce". I po raz kolejny coś pięknego, dwie godziny płyną nie wiadomo kiedy... Tylko okazało się, że nie wszystkim ten film przypada do gustu, bo moja mama z którą oglądałem ten film usnęła w połowie i powiedziała, że nic bardziej nudnego w życiu nie widziała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 07:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2014 07:41 PM przez KrychuTMT.)
Post: #264
RE: Fajne filmy, które polecacie
Serbski film , polecam RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes


























nie oglądajcie go, heheszki !

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2014, 08:12 PM
Post: #265
RE: Fajne filmy, które polecacie
hehe, widziałem Smile Jaki trzeba mieć zryty beret, żeby coś takiego wymyślić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2014, 10:40 PM
Post: #266
RE: Fajne filmy, które polecacie
To również jeden z moich ulubionych filmów do którego często wracam. Nie jest to przewidywalny film o więzieniu, zdecydowanie różni tego typu pozostałych produkcji. No i przede wszystkim trzyma w napięciu do końca. Mocny, rewelacyjnie zagrany. Znakomity film!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2014, 10:47 PM
Post: #267
Bug RE: Fajne filmy, które polecacie
(20-09-2014 04:27 PM)OneUla84 napisał(a):  fabuła i scenariusz raczej dorównują tym hollywoodzkim filmom niż celują w kino klasy średniej-europejskiej.
Zabrzmiało to tak jakbyś stawiał kino amerykańskie na wyższej półce niż europejskie, lol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2014, 07:42 PM
Post: #268
RE: Fajne filmy, które polecacie
Wczoraj oglądałam "Edge of tommorow" - świetny !
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2014, 04:32 PM
Post: #269
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ja się bardzo wynudziłem, przez pierwsze pol filmu ogladamy praktycznie to samo na okraglo. druga polowa nie jest wcale
ciekawsza. fabula jest ogolnie tak bzdurna ze rece opadaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 07:56 PM
Post: #270
RE: Fajne filmy, które polecacie
Ja polecam "Most nad Sundem" ale to jest serial. Jeżeli komuś się podobał "Wallander" to ten serial kryminalny również powinien przypaść mu do gustu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości