Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
19-08-2016, 05:44 PM
Post: #1011
RE: Ciekawostki sportowe
Hiszpanie nie awansowali kosztem Słowenii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 07:00 PM
Post: #1012
RE: Ciekawostki sportowe
Wietnam
W zasadzie wszystko napisałeś o tym meczu. Niemcy grają super handball i są spokojnie w stanie pokonać Francuzów. Myślę jednak, że Trojkolorowi są w dużo lepszej formie niż u nas na Euro, a Francuzi w formie zawsze będą faworytami. Jednak jeśli ktokolwiek ma ich tutaj pokonać to chyba tylko Niemcy. Grają świetny i bardzo urozmaicony handball, a co ważne robią to przez pełne 60 minut. Dla mnie 50/50, typ ostateczny kieruję minimalnie w stronę Francji, ale jeszcze wczoraj stawialem na Niemców Wink

Martin
Masz trochę racji z tym, że Polacy mogą wrócić bez medalu. Ja nie widzę w tej czwórce zespołu z którym moglibyśmy wygrać. Ale to TA drużyna, nie można jej skreślić nigdy. Natomiast sądzę, że Dania przyjedzie tylko ze srebrem, bez różnicy kto wygra pierwszy półfinał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 07:19 PM
Post: #1013
RE: Ciekawostki sportowe
Po tie-breaku meczu śiatkowki USA - Italia rozpocznie się w tvp 2 studio przed spotkaniem Niemcy - Francja.
Zaćieram ręce, .

Jak i na noc Polska - Dania ,ale szykuje się spotkanie, wygramy jedną bramką Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 07:44 PM
Post: #1014
RE: Ciekawostki sportowe
http://sport.tvp.pl/rio/26617301/wlochy-...zowy-punkt

Makabra xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 09:13 PM
Post: #1015
RE: Ciekawostki sportowe
Francuzi pierwszym finalistą turnieju piłki ręcznej w RIO.

29:28 rzut Narcissa w ostatnich sekundach meczu, wyborny wspaniały.
Inna sprawa że sędziowie też byli przychylni dla Francji w końcówce,
mogli odgwidać wcześniej grę pasywną. a Tak Narcisse zakończył marzenia
Niemców o Finale.

Super mecz , Francuzi przeważali całe spotkanie ale Niemcy jak to Niemcy
w każdej dyscyplinie, doszli na remis w 59 minucie spotkania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 09:40 PM
Post: #1016
RE: Ciekawostki sportowe
(18-08-2016 09:10 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Kontrowersje w sztafecie 4x100 m. Amerykanki miały odpaść, ale złożyły protest i dostaną drugą szansę

Równi, równiejsi. Wink
Wie ktoś, jak pobiegły Amerykanki w tym powtórzonym biegu? Biegły z czwartku na piątek o 1 w nocy czasu polskiego. Może jest w sieci gdzieś te nagranie? Nigdy jeszcze nie widziałem sztafety biegnącej solo. Big Grin Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 10:21 PM
Post: #1017
RE: Ciekawostki sportowe
Wiem tyle ze solo uzyskały najlepszy czas półfinałów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2016, 10:39 PM
Post: #1018
RE: Ciekawostki sportowe
http://sport.tvp.pl/rio/26604593/samotny...-do-finalu

Tutaj nagranie, faktycznie śmiesznie to wygląda.
Szacun dla nich, bo taki bieg bez konkurentek i punktu odniesienia jest bardzo ciężki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2016, 12:31 AM
Post: #1019
RE: Ciekawostki sportowe
Oglądałem drugą połowę półfinału Niemcy-Francja i trochę śmiałem się z komentatorów, którzy przy 5 golach różnicy twierdzili, że Niemcy są w stanie odrobić taką stratą z każdym tylko nie z Francuzami, a potem ewidentnie kibicowali naszym zachodnim sąsiadom.
Francuzi uciekli spod topora i mają finał, zgodnie z planem, ale zafundowali sobie niepotrzebną nerwówkę.

Widziałem też kobiecy finał w hokeju na trawie, Wielka Brytania zremisowała 3:3 z Holandią i wygrała w karnych 2:0.
Holenderki to złote medalistki igrzysk w Pekinie i Londynie, a więc absolutne hegemonki tej dyscypliny. Rok temu jednak przegrały mistrzostwa co mogło świadczyć o schyłku panowania.
W meczu dominacja Holenderek była bardzo duża, ciągle akcja toczyła się pod bramką Brytyjek, ale te miały dobrą bramkarkę. Jak w końcu po chyba czwartym z rzędu rożnym Holenderki wbiły na 2:1, tak nagle Brytyjki wyszły ze szczęśliwą kontrą i ukąsiły rywalki.

Karne były w ogóle kuriozalne bo przez pierwsze pięć prób nikomu nie udało się strzelić bramki. W końcu trzeciej tury Brytyjki wyszły na 1:0, potem Holenderka trafiła w słupek, 2:0 i do widzenia. Fajny mecz Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2016, 02:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 02:04 AM przez Terminator.)
Post: #1020
RE: Ciekawostki sportowe
O kurvva. Co za mecz. Co za bramka Daszka. Zobaczymy co przyniesie dogrywka

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości