Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
08-08-2016, 06:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 06:36 PM przez Wietnam.)
Post: #891
RE: Ciekawostki sportowe
Przypominam że igrzyska można śledzić jeszcze oprócz polskich stacji
na kanałach das erste i ZDF, .

Tomasz Zieliński na dopingu! Dziś rano okazało się, że polski sztangista zaliczył wpadkę przed igrzyskami i nie wystartuje w Rio de Janeiro. Polak musi opuścić wioskę olimpijską.

http://sport.interia.pl/raporty/raport-r...Id,2248485
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 06:45 PM
Post: #892
RE: Ciekawostki sportowe
To, że podnoszenie ciężarów wciąż jest na igrzyskach olimpijskich, to większy skandal, niż poszczególne wpadki. Dyscyplina powinna skończyć na jakichś "freak shows" po stodołach na rosyjskiej prowincji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2016, 08:12 PM
Post: #893
RE: Ciekawostki sportowe
Wstyd, jak nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 12:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 12:01 AM przez Wietnam.)
Post: #894
RE: Ciekawostki sportowe
Pozwolę sobie zacytować jednen z wpisów na Twitterze.

"Fatalny dzień w Rio same porażki, jedyny pozytywny wynik miał
Tomasz Zieliński "

Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 08:58 AM
Post: #895
RE: Ciekawostki sportowe
Kielczewski, polski książę, będzie miał 12. walkę z niejakim Miguel'em Flores'em. Nikt tutaj o tym nie pisze(?)... Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 11:56 AM
Post: #896
RE: Ciekawostki sportowe
Czy na Youtubie jest jakis kanał, na którym można na żywo ogladac Rio?

https://www.youtube.com/watch?v=3rq8iKZnRyc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 02:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 02:52 PM przez Wietnam.)
Post: #897
RE: Ciekawostki sportowe
Kuba

Jak zapatrujesz się na dzisiejszy mecz Polski z Niemcami? (początek przypominam 16.30)
tvp 2.

jak powinniśmy dziś zagrać, z najsilniejszą ekipą w grupie?

Nie ukrywam nie chce Kataru czy Francji w 1/4, Nasi powinni wygrać przynajmniej
dwa mecze, a najlepiej wszystkie pozostałe od dzisiejszego zaczynając.

Liczę dzisiaj na Dzidźiuśia i dobrą dyspozycje Szmala w bramce,
ciężko będzie powstrzymać będących na fali od Euro, Niemców
Oglądałem ich mecz ze Szwecją, nic się nie zmieniło, nadal
wysoka skuteczność w ataku, i twarda obrona.
Doszedł również świetny obrotowy Wiencek który nie grał
na euro u nas.

Argentyna prowadzi z Rosją 2:1 w siatkówce. trudną grupę mamy, gramy dzisiaj z Iranem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 08:01 PM
Post: #898
RE: Ciekawostki sportowe
Ja dzisiaj byłem cały dzień poza domem i mecz tylko we fragmentach oglądałem, więc nie mogę jednoznacznie oceniać meczu. Jeśli jednak miałbym opisać to co widziałem. Nie mamy obrony. Nie jest to nic odkrywczego, bowiem drużyny prowadzone przez Dujszejbajewa zawsze były solidniejsze w ataku niż w defensywie. Tylko, że DNA reprezentacji Polski to jest właśnie twarda i skomasowana obrona. Coś jak u Szwedów. Niemcy ich rozstrzelali i mieli tak narawdę łatwą przeprawę. W ataku wyglądamy naprawdę bardzo przyzwoicie, choć też ilość prostych błędów może razić. Straty bolą i martwią, bo tak naprawdę nie wiadomo jak je wyeliminować. Kolejny fatalny mecz (fragmenty, który oglądałem) zagrał Mateusz Kus, który był objeżdżany jak junior. Nie da się na tym poziomie bronić pięcioma zawodnikami z wielką dziurą na środku. Ten kloc nigdy nie powinien znaleźć się w kadrze.

Dwie porażki bolą, ale nie ma co się załamywać. Teraz Egipt, ja wierzę, że wygramy, choć łatwo nie będzie. Boję się jedynie presji, bowiem porażka będzie oznaczać pożegnanie się z turniejem. Jeśli jednak nie będzie niespodzianki, może pójść z górki. Przełamiemy się, a potem czekają nas spotkania z leżącą nam stylowo Szwecją i niepasującą Słowenią. Powinno być dobrze, a ćwierćfinał jest wciąż w naszym zasięgu. A tam może zdarzyć się wszystko - Katar dziś pokazał, jak w dwa dni można zagrać jeden mecz genialny i jeden traficzny. Najważniejsze, to się ogarnąć w tym momencie. Jest to możliwe, Polacy to gladiatorzy, a do tego dowodzi ich najwyższej klasy specjalista. Spokojny nie jestem, bo gra wygląda źle, ale wierzę, że forma dopiero przyjdzie.

Jeśli zaś chodzi o siatkówkę to postawa Argentyńczyków jakoś mnie nie dziwi. To kapitalna na wielu pozycjach drużyna dowodzona przez znakomitego trenera. Zawsze brakowało im atakującego, teraz ta pozycja wydaje się być całkiem całkiem obsadzona. Mogą być groźni dla każdego, ale ćwierćfinału raczej nie przejdą. Dzisiaj Polacy grają z Iranem. Czeka nas ciężka przeprawa, nie zdziwię się, jeśli pogramy 5 setów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 08:19 PM
Post: #899
RE: Ciekawostki sportowe
[Obrazek: CpbgaekWcAA5jtp.jpg]


W studio była Otylia - całą winę ponosi siakiś "kierownik" kadry pływaków .... czyli kolejny "wycieczkowicz"....

zapomniał zgłosić do zawodów ....
coś a'la dyrektorka sportowa Legii
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 08:40 PM przez Wietnam.)
Post: #900
RE: Ciekawostki sportowe
Piją tam w rio ile wleźie kierownicy czy działacze i takie rzeczy powstają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości