Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
29-05-2016, 09:06 PM
Post: #831
RE: Ciekawostki sportowe
Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołają! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 09:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2016 09:11 PM przez Gogolius.)
Post: #832
RE: Ciekawostki sportowe
Tałant Dujszebajew nie krył wzruszenia: Kiedy Veszprem prowadził dziewięcioma trafieniami, pomyślałem: Tałant, jak mogłeś to tak zepsuć.

Słodkie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 09:17 PM
Post: #833
RE: Ciekawostki sportowe
Tałant mega koleś, super wypowiedzi w szatni po meczu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 09:27 PM
Post: #834
RE: Ciekawostki sportowe
Wilku
Z Kielc jesteś? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2016, 09:44 PM
Post: #835
RE: Ciekawostki sportowe
Nie, ale dzisiaj jestem z Kielcami. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2016, 06:58 PM
Post: #836
RE: Ciekawostki sportowe
Historia wydarzyła się na naszych oczach (a przynajmniej na oczach tych, którzy oglądali finał Roland Garros).
Novak Djoković trzecim tenisistą w historii, który wygrał wszystkie cztery imprezy Wielkiego Szlema jedna po drugiej.
Po Wimbledonie 2015, US Open 2015, Australian Open 2016 przyszedł czas na tegoroczny RG.
W finale Murray postawił się tylko w pierwszym secie: był energiczny, agresywny i dokładny. Później jednak:
a) uciekły mu siły
b) poczuł 5h więcej na kortach RG, gdyż w pierwszych rundach stoczył dwie pięciosetówki
c) Djoko jest lepszy
d) wszystko po trochu

Djoković wreszcie zwyciężył na francuskiej mączce i przeszedł do historii. Jest całkiem blisko klasycznego Wielkiego Szlema, gdyż na pewno będzie jednym z faworytów zarówno na kortach Wimbledonu jak i US Open.
A jeszcze IO po drodze Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 10:46 PM
Post: #837
RE: Ciekawostki sportowe
Kubala co powiesz o formie naszych śiatkarzy?
7 mecz w Lidze światowej i 5 porażka, w tym kolejny bez wygranego seta,
po porażce z Rosją, 0:3 z Brazylią, .

Ja wiem że to liga.ś na dalszym planie , rio cel numer jeden, jesteśmy gospodarzem final 6.
Antiga testuje niektórych graczy, no ale coś jednak niepokoi, dużo błędów, i jak na mistrzów
świata i tak zdolną młodzież, mamy problemy z wygraniem choćby seta,
dzisiaj z Brazylią nawet niezły skład grał, Kurek między innymi.
i nie wygląda to dobrze, coś się lekko zaćielo.
Po odejściu Wlazłego, Winiara to już nie ci sami gladiatorzy, Kurek chimeryczny

Ja nie jestem może jakimś wielkim fanem siatkówki, praktycznie nie jak mam okazję
oglądam tylko mecze naszej ekipy i te lepsze zestawienia czasami,
ale jestem lekko zaniepokojony, Rio już za niewiele miesiąc i kilka dni.

Jak ty to widzisz, pytanie też oczywiście do tych co śledzą regularnie Volleyball.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2016, 02:22 PM
Post: #838
RE: Ciekawostki sportowe
Ja tylko jednym okiem śledzę nasze poczynania w Lidze Światowej, ale sądzę, że naprawdę nie ma powodów do jakiegokolwiek niepokoju. My musieliśmy przygotować formę na połowę maja, gdzie drużyny, które teraz z nami grają miały praktycznie wolne i dopiero rozpoczynali treningi. Dla nas spotkania LŚ to są mecze sparingowe, a dla naszych przeciwników niekoniecznie, bo oni wciąż walczą o F6.

Martwiłbym się, jakby F6 nie było u nas. A tak, spokojnie. Po meczach polskich piłkarzy z Holandią i Litwą też już słychać było głosy, że na Euro damy plamę. Mecze, które obecnie rozgrywamy mają dla siatkarzy takie samo znaczenie, jak tamte dla piłkarzy. Spokojnie czekam do F6. Jeśli tam nie będzie poprawy, jakieś obawy mogą się pojawić, ale też nie za duże. IO jest imprezą docelową, jakby forma przyszła dzisiaj, martwiłbym się. Pamiętamy, co było 4 lata temu. Polska Anastasiego lała w LŚ wszystkich po kolei, ostatecznię ją wygrywając. Na IO nie starczyło sił. Może teraz będzie odwrotnie.

Inna sprawa, że nasz potencjał czysto sportowy nie jest tak wysoki jak podczas MŚ 2014. Będąc tylko w dobrej formie zakończymy IO na ćwierćfinale, musimy być w wybitnej, żeby przeciwstawić się Włochom, Amerykanom, Brazylijczykom, Rosjanom czy Francuzom. Oni na dzisiaj mają po prostu dużo lepszych zawodników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 09:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2016 09:34 PM przez Terminator.)
Post: #839
RE: Ciekawostki sportowe
Oglada ktos złota lige? Amerykanka ktora nie pojedzie na igrzyska pobila rekord swiata w biegu na 100m przez plotki, ktory mial prawie 30 lat

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2016, 09:57 PM
Post: #840
RE: Ciekawostki sportowe
Ja pierdyle, repsekt 30 lat.
Nie widziałem, a dlaczego nie pojedzie na IO?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości