Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki sportowe
30-01-2016, 12:00 PM
Post: #801
RE: Ciekawostki sportowe
Angie Kerber dość niespodziewanie zdetronizowała Serenę Williams. Brawo, brawo, brawo!
Choć muszę przyznać, że po porażce "Potworek" pokazał mistrzowską klasę, szacunek dla niej. Dziś przegrała zasłużenie, ale to był dobry mecz w jej wykonaniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2016, 12:17 PM
Post: #802
RE: Ciekawostki sportowe
Dosc niespodziewanie Wink Niespodzianka pierwszej wody i kapitalny mecz kobiecego tenisa. Ja jestem zachwycony widowskiem. Wynikiem tez bo to zawsze jakas swiezosc. Jutro final panow.

Norwegia - Niemcy - kapitalny, wyrownany mecz, gol za golem, bardzo fajnje sie na to patrzylo. Z tych meczy ktore obejrzalem to zdecydowanie numero uno. Kto by pomyslal ze te Niemiaszki sie dostana do finalu Bede im kibicowal ale zdecydowanie lepsze wrazenie zrobila na mnie Hiszpania Kapitalna bramka, skutecznosc z przodu: szacun dla Chorwacji, stawiali sie, ale dostali dwie kontry z rzedu tracac przewage i Hiszpanie zaczeli odjezdzac.

Wydaje mi sie ze Hiszpanie zdobeda zloto, ale to mecz o 3. miejsce moze ukrasc widowisko.

Strasznie rowny jest ten poziom w recznej, spokojnie to top8 mozna by inaczej wymieszac, ale z drugiej strony czworka najlepszych pokazala w polfinale ze nie znalazla sie na tym etapie przez przypadek.


Osobny szacun dla niektorych zawodnikow za polska mowe, niezle widziec takiego Hiszpana ktory logicznie i plynnie sklada zdania Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2016, 04:20 PM
Post: #803
RE: Ciekawostki sportowe
https://www.facebook.com/EurosportPL/vid...152941530/

Fajny skrócik z finału AO kobiet, Andżelika na motorku Big Grin
Bez kompleksów, pewna siebie, raz-dwa, rach-ciach! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2016, 04:35 PM
Post: #804
RE: Ciekawostki sportowe
Pomyśleć, że Angie w pierwszym meczu podczas Australian Open broniła piłki meczowej Wink Wtedy chyba nikt nie przewidywał takiego końca Niemki.

Co do ręcznej stawiam w finale na Hiszpanów. Nie zachwycają na tym turnieju, ale grają najrówniej i mają wielkie przebłyski. Niemcy mogą jednak sprawić niespodziankę, ponieważ ci młodzi chłopcy grają turniej życia. Wszystkie argumenty ma w swoim ręku jednak Hiszpania.

O 3. miejsce stawiałbym na Norwegów. Zasługują na ten medal. Chorwatom wyszedł na tym turnieju jeden mecz i wczoraj zdecydowanie pokazali, że ten półfinał to osiągnięcie zdecydowanie ponad ich obecne możliwości. Trzymam też kciuki za Wikingów, bo od początku twierdziłem, że oni (i Słowenia) mogą być czarnym koniem turnieju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2016, 04:49 PM
Post: #805
RE: Ciekawostki sportowe
Djoković łatwo wygrał z Murrayem w trzech setach, demolując szkota w pierwszym i będąc trochę lepszym w dwóch pozostałych.
Można gadać o top3 męskiego tenisa (Djoko, Federer, Murray), można o top5 (+ Nadal i Wawrinka), ale na chwilę obecną między Serbem a resztą stawki jest spora różnica.
Czekam na pierwszy w karierze French Open.


Chorwaci zdobyli brąz dość wysoko ogrywając Norwegów, w pierwszej połowie lekko odskoczyli, ale wynik się wyrównał, początek drugiej połowy dawał nadzieję na równy mecz, ale znów Chorwaci rzucili parę goli, parę wybronili, doszło trochę kar dla Norwegów i wynik się "rozlazł".

Brak jakiegokolwiek udawania przez komentatorów, że są obiektywni - bezcenne Wink Teraz może trochę stonują nastroje skoro ich ulubieńcy ostatecznie zajmują najgorsze możliwe miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2016, 10:21 PM
Post: #806
RE: Ciekawostki sportowe
Niemcy po fantastycznym (ze swojej strony) spotkaniu, zupełnie rozmontowali Hiszpanów nie dając im dojść do głosu przez pełne 60 minut. Świetny Wolff w bramce, zgrany atak, przyjemnie się patrzyło na to jak taktycznie i fizyczni był przygotowany zespół naszych zachodnich sąsiadów. Brawo Niemiaszki Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2016, 11:19 PM
Post: #807
RE: Ciekawostki sportowe
Mówiłem, tylko nie Niemcy i zemściło się...
Mimo wszytko trzeba pogratulować fajny mecz zagrali i zasłużenie wygrali.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2016, 01:54 AM
Post: #808
RE: Ciekawostki sportowe
Ogólnie to wiedziałem, że Niemcy wygrają, bo od półfinałów moje przewidywania szły w zupełnie odwrotnym kierunku Wink A tak na serio, wielkie graty dla Szwabików i w sumie się cieszę, że wygrali. Młoda drużyna, zupełnie przetrzebiona kontuzjami w takim stylu pobawiła się z Hiszpanami w finale ME. WOW, po prostu WOW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2016, 09:33 AM
Post: #809
RE: Ciekawostki sportowe
http://sport.interia.pl/tenis/news-najwi...11,nPack,1

Fajna fotka (i kilka ciekawostek z Australian Open).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2016, 06:39 PM
Post: #810
RE: Ciekawostki sportowe
Talant Dujszebajew: Chciałbym poprowadzić Polską kadrę


Co wy na to ja jestem na tak...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości