Ciekawostki sportowe
26-01-2015, 06:17 PM
Post: #551
RE: Ciekawostki sportowe
24:20 , i Polska w 1/4 Finału mistrzostw świata, ! Smile Kapitalna druga połowa spotkania, po pierwszej przegrywaliśmy 10:11.
Fenomenalny Sławek Szmal, i to on moim zdaniem powinien dostać nagrodę mvp spotkania, ,sporo strat i błędów, ale Nieważne.
W środę z Chorwacją, o półfinał, Chorwaći mieli problem z Brazylią, wygrywając tylko jedną bramką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2015, 06:27 PM
Post: #552
WP racja Jurecki M. miał dużo strat, a Szmal dał nam bardzo dużo, zagrał naprawdę świetny mecz.

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
26-01-2015, 06:48 PM
Post: #553
Wiedział kiedy się odrodzić Kasa !Smile ciekawy mecz Bieleckiego również, w pierwszej połowie 3 bramki pod rząd z prędkością w granicach 100-110 km/h
26-01-2015, 07:25 PM
Post: #554
My zagraliśmy trochę lepiej niż z Danią, zaś Szwedzi trochę gorzej niż z Francją i skończyło się świetnie dla nas. Decydującym momentem było chyba przerwanie przez Szmala kontry Szwedów świetnym przechwytem na naszej połowie po karygodnym błędzie Rojewskiego, jakich w tym meczy było zresztą dużo więcej. Kilka "świetnych" akcji Daszka na początku drugiej połowy też przywodziło na myśl mało parlamentarne określenie Żeby walczyć z Chorwatami, którzy strasznie nam nie leżą nasza gra musi jednak ulec znaczącej poprawie. Od 7 lat czyli Igrzysk w Pekinie nie wygraliśmy z nimi na żadnej znaczącej imprezie. Z reguły tracąc do nich dystans w drugich połowach. Z drugiej strony Chorwaci to nie jest już ten zespół z MŚ 2009, kiedy tylko przez brak respektu przegrali z Francuzami finał, a wcześniej grali nieziemskiego szczypiorniaka. W tej chwili już bez charyzmatycznego Ivano Balicia czy Blazenko Lackovicia nie są już takim kolektywem jaki kiedyś, ale cały czas w spotkaniu z Polską to oni są faworytem.

26-01-2015, 08:37 PM
Post: #555
Pakman
Napiszesz kiedyś coś dobrego o polskiej reprezentacji w cokolwiek? Tongue
26-01-2015, 08:48 PM
Post: #556
Problem w tym, ze gdy atak pozycyjny nie Wychodzi, to próbując szybko strzelić gola decydujemy się na akcje indywidualne , popełniamy głupie błędy i kolo się zamyka. Bardzo brakuje mi Jaszki, gdy był w formie świetnie rozgrywał i Michał mógł grać jako boczny rozgrywający co mu lepiej wychodziło.

Bardzo denerwuje mnie to, że bardzo zaniedbujemy młodzież i nie chodzi tylko o piłkę ręczna, ale o wszystkie popularniejsze sporty w Polsce.

Post: #557
Jak widzicie szanse z Chorwacją? Z tego co pisze @Pakman to nie mamy z nimi ostatnio dobrego bilansu...
26-01-2015, 09:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2015 10:43 PM przez Sander.)