Ciekawostki sportowe
27-03-2018, 09:39 AM
Post: #1191
RE: Ciekawostki sportowe
A nie wiem, nie oglądałem. Ale z tego co czytałem, to podobno Simona sama przegrała mecz na własne życzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2018, 10:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2018 10:06 AM przez KOXBOX.)
Post: #1192
Szkoda że nie udało się Radwańskiej pokonać Azarenko. Tutaj była niestety bez szans.
07-04-2018, 08:17 PM
Post: #1193
Pewnie nie wiecie, że w Tallinie kończą się już MŚ Dywizji IIA w hokeju na lodzie do lat 18. Pewnie bym nic o tym nie pisał, ale Polacy odwalili coś tak epickiego, że muszę. Po 4 z 5 kolejkach zajmowaliśmy pierwsze miejsce w grupie i wystarczyło na koniec wygrać z gospodarzami. Estonia to są takie mega ogóry, że głowa mała, męczą się wcześniej z Australią, którą my ogrywamy 16:0. Co robią Polacy? Strzelają szybkie trzy gole, po czym... przestają grać, ostatecznie remisują 3:3 i zaprzepaszczają awans. To jest tak niepojęte, że nie mogę.
26-04-2018, 10:16 PM
Post: #1194
Kobiecej siatkówki już w zasadzie nie śledzę, ale wyniki 25:9 i 25:4 (!!!) w jednym secie FINAŁU Ligi Siatkówki Kobiet to trochę przegięcie! Big Grin
26-04-2018, 11:35 PM
Post: #1195
Przegięcie to jest to co nasi hokeiści wyprawiają.
Oni są bliscy spadku do kompletnego zadupia.
Jeden mecz został z silnym Kazachstanem .

A mieli walczyć o Elite...
27-04-2018, 01:43 AM
Post: #1196
Nie nie, w tym sezonie nawet o tym nie było co marzyć. Nie dość, że sportowo ustępujemy Węgrom, Słoweńcom, Włochom czy Kazachom, to jeszcze wypadło nam z powodu kontuzji bodaj trzech kluczowych zawodników. A nie mamy takiego zaplecza, żeby bezproblemowo zastąpić najważniejszych zawodników. Fani hokeja bardziej drżeli o utrzymanie, liczono, że o wszystkim zadecyduje mecz z Wielkiej Brytanii, ale ta postanowiła na start ograć Słowenię i trochę utrudnić nam sprawę. Tak czy siak wydaje się, że to spotkanie z UK było decydujące. Z Kazachstanem raczej nie wygramy, musimy liczyć, że Słowenia przegra z Włochami i Kazachami. O ile z Kazachami raczej nie dadzą rady, o tyle obawiam się, że z Italią spokojnie wygrają. Zresztą ciężko sobie wyobrazić spadek Słoweńców, przecież na papierze to drużyna silniejsza chyba nawet od Kazachów, świetnie przecież radziła sobie w podobnym składzie na Igrzyskach w Pjongczangu.

A co do naszych meczów to mamy jednak trochę pecha. Z Włochami, okej, byliśmy słabsi, ale już z Wielką Brytanią i dzisiaj z Węgrami powinniśmy coś ugrać. We środę zadecydowały dwie głupie kary w trzeciej tercji, co wykorzystali Brytyjczycy. A przecież wcześniej, przy prowadzeniu 3:2, mieliśmy tak wielką przewagę i nawet rzut karny. A z Węgrami zagraliśmy fajne 40 minut, odrobiliśmy straty z pierwszej tercji, a na początku trzeciej dostaliśmy kompletnie przypadkową bramkę, co dało gospodarzom zwycięstwo. Szkoda, mogło to się ułożyć lepiej, a tak raczej spadniemy. Ale nie ma co się załamywać. Ot, taki nasz poziom - przełom IA i IB. Do elity nawet niefajnie awansować, bo to by się kończyło jakimiś kosmicznymi wynikami. W elicie to jest inny sport. Taki Kazachstan, który co roku w cuglach wygrywa turnieje IA, cały czas stamtąd spada.
12-05-2018, 05:36 PM
Post: #1197
Dziś sporo emocji sportowych (niekoniecznie bokserskich). Jakby ktoś był zainteresowany - za Przeglądem Sportowym:

"Już 12 maja w ramach odkodowanego pasma CANAL+ wszyscy abonenci nc+ nieposiadający opcji dodatkowej CANAL+ oraz abonenci sieci kablowych, które zdecydowały się odkodować sygnał tego dnia, zobaczą mecz przedostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym zmierzą się Śląsk Wrocław i Piast Gliwice, BOLL Grand Prix Polski na żużlu na PGE Narodowym oraz koprodukcję CANAL+ „Dzikie róże”. Pasmo obejmie również filmy krótkometrażowe „Paryżanka”, „Świetne wieści” oraz „Otwarcie”." - ogłosiły na swojej stronie internetowej władze stacji.

Transmisję z żużlowego święta postanowiła odkodować ogromna większość dostawców sieci kablowych. We własnym domy dzisiejsze Grand Prix obejrzą abonenci m.in. UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Inea, Netia, Toya.

Taka decyzja może sprawić, że podczas dzisiejszej transmisji (początek o godz. 18) może paść kolejny rekord frekwencyjny. Średnia oglądalność meczów PGE Ekstraligi, to w tym sezonie blisko 170 tysięcy. Inauguracyjny mecz Betard Sparty Wrocław i Fogo Unii Leszno oglądało 260 tysięcy ludzi. Śmiało można twierdzić, że dziś ten wynik będzie poprawiony.

To jednak wcale nie koniec atrakcji dla telewidzów. Sobotnia transmisja będzie pierwszą w Polsce sportową produkcją realizowaną w technologii 4K.
12-05-2018, 09:09 PM
Post: #1198
Obejrzyjcie "Dzikie róże". Świetne polskie, niezależne kino, którego się nie ogląda, a które u nas stoi na kapitalnym poziomie. Jeden z dowodów, że polskie kino nie ma się czego wstydzić.

Ale nie na temat Smile Smile
30-06-2018, 12:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2018 12:16 AM przez Wietnam.)
Post: #1199
W wieku 72 lat Zmarła Irena Szewińska, legenda polskiego sportu, polskiej i światowej lekkiej atletyki, pokój jej duszy.
13-07-2018, 07:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2018 07:41 PM przez Gogolius.)
Post: #1200
Wracam do domu z myślą o obejrzeniu półfinału Djoković - Nadal na Wimbledonie. Patrzę po 17-tej - jeszcze trwa pierwszy półfinał Isner vs Anderson, 2:2 w setach.

Mamy 20:30, ciągle 2:2 w setach, 22:22 w gemach piątego seta. Ponad sześć godzin na liczniku.