Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hopkins vs Murat
28-10-2013, 11:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 11:41 AM przez RedHawk.)
Post: #51
RE: Hopkins vs Murat
Między Floydem a Bernardem w warunkach fizycznych jest taka różnica jak np. Adamkiem i Kliczką...to już lepsza byłaby walka Hopkinsa z Martinezem i realniejsza...

Albo co lepsze z Golovkinem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:47 AM
Post: #52
RE: Hopkins vs Murat
Jakby Martinez generowal takie hajsy jak Floyd, to czemu nie? Hopkins-Golowkin? To bylaby glupota ze strony "dziadka"... milionow Bernard za ta walke nie zarobi, a ryzyko brutalnej czasowki duze. Dla mnie Hopkins powinien celowac w zawodnikow, ktorzy sa na zblizonym etapie kariery(Sergio by tu faktycznie pasowal), a nie GGG, czy Kovaliev. Zreszta w przypadku Hopkinsa i drogi jaka dla siebie wybierze, jest jest jeden pewniak... tu nic nie ma pewnego.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 05:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 05:49 PM przez Adam.)
Post: #53
RE: Hopkins vs Murat
(28-10-2013 11:47 AM)BMH napisał(a):  Jakby Martinez generowal takie hajsy jak Floyd, to czemu nie? Hopkins-Golowkin? To bylaby glupota ze strony "dziadka"... milionow Bernard za ta walke nie zarobi, a ryzyko brutalnej czasowki duze. Dla mnie Hopkins powinien celowac w zawodnikow, ktorzy sa na zblizonym etapie kariery(Sergio by tu faktycznie pasowal), a nie GGG, czy Kovaliev. Zreszta w przypadku Hopkinsa i drogi jaka dla siebie wybierze, jest jest jeden pewniak... tu nic nie ma pewnego.Wink

Jak już powiedziałem - Martinez, Golovkin, Kovalew walczą dla HBO i musiałaby nastąpić radykalna zmiana w polityce tej telewizji by do takich walk doszło. Od ponad pół roku zawodnicy Golden Boy Promotions walczą na innych stacjach niż HBO, głównie na Showtime i Fox Sports (w ramach Monday Night Boxing). Szczerze wątpię w opamiętanie się HBO, zatem stratą czasu jest rozpatrywanie tych pojedynków w kontekście przyszłości.

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 05:34 PM
Post: #54
RE: Hopkins vs Murat
Najbardziej realny wydaje sie pojedynek z Adonisem, choc mam nadzieje, ze do niego nie dojdzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 05:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 05:50 PM przez Adam.)
Post: #55
RE: Hopkins vs Murat
(28-10-2013 05:34 PM)BMH napisał(a):  Najbardziej realny wydaje sie pojedynek z Adonisem, choc mam nadzieje, ze do niego nie dojdzie.

Sęk w tym że ten też walczy na HBO. I raczej tego nie zmieni bo tutaj ma Kovalewa, Fonfarę, Dawsona, Pascala, Bute, itd. To bardzo zmienia perspektywę, ale mało kto bierze ten aspekt pod uwagę.

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 05:50 PM
Post: #56
RE: Hopkins vs Murat
Jezeli do tej walki nie dojdzie, to nie bede rozpaczal. Hopkins to dla mnie jeden z najwiekszych bokserow all time, wiec wolalbym przed emerytura zobaczyc jak bije Fonfare, czy kogos mniej znanego, niz mialbym zobaczyc jak ktos go masakruje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 08:08 PM
Post: #57
RE: Hopkins vs Murat
Przecież na darmo GBP Szumenowa nie wzięło, będzie unifikacja jak nic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 10:21 PM
Post: #58
RE: Hopkins vs Murat
Matys
Też tak myślę, pisałem już o tym wcześniej.Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości