Boks to jednak śmieszny sport. W dupe z takim sędziowaniem. Wkurwiony jestem.
Odpowiedz cytując ten post
Post: #62
Komentatorzy na boxnation powiedzieli, że mało widzieli w boksie gorszych rozcięć niż miał w tej walce Masternak.

Post: #63
U mnie też Master przegrywał na punkty, niewiele ale jednak. Takie przerwanie budzi niesmak, delikatnie pisząc...
05-10-2013, 07:56 PM
Post: #64
@Martin
Takie przerwanie? czyżby kolejny po Kostyrze znawca, który twierdzi, że Masternak mógł dalej walczyć? nienormalni jesteście? Drozd go miał zabić? przecież tyle ciosów co on tam przyjął to o matko... jak najbardziej dobra decyzja sędziego. I tak był mocno wyrozumiały, że nie przerwał tego już w 7 rundzie! ogólnie to już myślałem, że Mastera do 4 rundy nie dopuści przez kontuzję.
05-10-2013, 07:58 PM
Post: #65
@RedHawk
Nie przesadzaj, w końcu to jest k...wa boks! Nie było nokdaunu.
05-10-2013, 07:59 PM
Post: #66
(05-10-2013 07:54 PM)kubala1122331 napisał(a):  Mogę jeszcze posrawić wszystko co mam na Povetkina?
Lepiej nie, bo na chleb nie będziesz miał jutro Tongue

Post: #67
Widzę, że oprócz Martina inni też twierdzą, że walka została przerwana za szybko. On go miał zabić? Masternak przyjął chyba z 20 ciosów przed przerwaniem walki.
05-10-2013, 08:00 PM
Post: #68
Rosja... Lebedeva musieliby na noszach znosić, a i tak walki by nie przerwali, a tutaj w pierwszej cięższej sytuacji walka przerwana.
Post: #69
@RedHawk

Były już setki walk, w których sędziowie puszczali takie sytuacje. żeby daleko nie szukać: Jackiewicz vs Rodriguez.

05-10-2013, 08:01 PM
Post: #70
@Martin
Co z tego, że nie było nokdaunu? Adamka walke z Kliczko też przerwał za szybko? przecież nie było nokdaunu. Sędzia zrobił to co należało zrobić, szkoda zdrowia Masternaka to i tak nie miało prawa się inaczej skończyć jak wygrana na pkt Drozda. A możliwe, że skończyłoby się jakimś ciężkim nokautem, a po co?