Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
10-05-2015, 11:16 AM
Post: #151
RE: Anthony Joshua
Ja czekam na zdecydowanie mocniejszych rywali dla Joshuy. Jest gotowy na walki z TOP20 HW nie od dziś więc do dzieła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 12:28 PM
Post: #152
RE: Anthony Joshua
Muszą mu nabić trochę rekord jak Ray Robinsonowi itd.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 04:20 PM
Post: #153
RE: Anthony Joshua
A tego ostatniego rywala Anthony'ego - Love to też był bum czy już journeyman? Mnie się wydaje, że ten gość stoi trochę wyżej niż bum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 04:53 PM
Post: #154
RE: Anthony Joshua
To nie był raczej bum,bardziej journeyman,ale ten z raczej niższej półki.Kevin Johnson,czyli najbliższy rywal Joshuy też jest już journeymanem ale o wiele klas lepszym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 07:31 PM
Post: #155
RE: Anthony Joshua
Moim zdaniem Anthony jest dobrze prowadzony. Johnson to świetny rywal na ten moment. Prawdopodobnie w końcu Joshua kilka rund powalczy, bo Amerykanin wie, jak się bronić. Właśnie takich przeciwników potrzeba Anglikowi w chwili obecnej. Gdyby zdemolował Johnsona, widziałbym go z Chisorą - to mogłoby być główne wydarzenie jakiejś jesiennej gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 08:22 PM
Post: #156
RE: Anthony Joshua
Maynard
Moim zdaniem, jeśli Joshua zdemoluje Johnsona, to z Chisorą też długo nie zabawi Wink Czekam na tą walkę, bo póki co nie podzielam absolutnie peanów na cześć Antka. Co prawda nie obejrzę walki na żywo, ale liczę, że będzie co na powtórce oglądać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 07:57 AM
Post: #157
RE: Anthony Joshua
Walka z Johnsonem wreszcie sporo wyjaśni na temat potencjału Joshuy. Jeśli szybko zdemoluje Johnsona, to czapki z głów przed przyszłym dominatorem HW. Jeżeli natomiast wygra na punkty i ani razu nie zagrozi rywalowi nokautem , to będzie oznaczało, że jest tylko jednym z wielu równorzędnych kandydatów do schedy po Kliczkach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 06:51 PM
Post: #158
RE: Anthony Joshua
A nie uważacie, że Anthony teraz za bardzo pracuje nad masą mięśniową? Moim zdaniem ma za duże bicepsy, jeszcze trochę a będą mu one przeszkadzały w wyprowadzaniu ciosów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 07:10 PM
Post: #159
RE: Anthony Joshua
Joshua(Fcuk fear)sam podkreśla że jest zapaleńcem treningu siłowego i masy mięśniowej.Z resztą od początku chłopak ładnie ciśnie z masą,póki wygrywa,to niech ma w łapie i 50.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 07:16 PM
Post: #160
RE: Anthony Joshua
Chciałbym zobaczyć tego dzika na dystansie 12 rund.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości