Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
04-06-2019, 07:38 PM
Post: #521
RE: Anthony Joshua
Ciężar spadł z jego ciała, zgubił garb. Po takim
emocjonalnym spadzie napięcia, u każdego
homosapien podchodzi wtedy poziom testosteronu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2019, 10:20 AM
Post: #522
RE: Anthony Joshua
Joshua przyjmuje tę porażkę na klatę i bardzo mi się to podoba. Na każdym kroku zapewnia, że nie było żadnych problemów zdrowotnych, nieudanych sparingów, ataków paniki itd. Po prostu przegrał bo był gorszy i tyle.
Jest gotów na rewanż w USA, natomiast osobiście woli Wielką Brytanię. Obóz Antka oficjalnie uruchomił klauzulę rewanżu, choć ciągle nie wypowiedział się nikt z włodarzy PBC, z którymi związany jest Ruiz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2019, 09:26 PM
Post: #523
RE: Anthony Joshua
(04-06-2019 07:38 PM)Wietnam napisał(a):  Ciężar spadł z jego ciała, zgubił garb. Po takim
emocjonalnym spadzie napięcia, u każdego
homosapien podchodzi wtedy poziom testosteronu.

To tłumaczy, dlaczego tak obściskiwał Ruiza. Dobrze, że kobiet wtedy na ringu nie było.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2019, 10:36 AM
Post: #524
RE: Anthony Joshua
Joshua odzyskał pasy mistrzowskie w rewanżu z Andym Ruizem, a przed nim obowiązkowe obrony IBF (Pulew) i WBO (Usyk).
Wszyscy zgodnie twierdzą, że kolejnym rywalem (na wiosnę) będzie Pulew, który został obowiązkowym pretendentem wcześniej niż Usyk. Abstrahując od ew. wakowania pasa WBO i dalszej ścieżki zastanawiam się czy nie będziemy świadkiem kolejnej niespodzianki.

Wydawać by się mogło, że pierwszeństwo Pulewa pasuje wszystkim: Joshua dostaje teoretycznie łatwiejszego rywala bez silnego ciosu i z dziurawą obroną, niewygodnego Usyka zostawiając na później, Usyk ma więcej czasu na walki w kategorii ciężkiej, Hearn może zorganizować walkę o wakat WBO wśród swoich bokserów itd.

Tyle, że ten Pulew wcale nie będzie łatwym rywalem. Do dziś uważam, że zaprezentował się bardzo dobrze (jak na tyle nokdaunów) w walce z Kliczko, a to czym mi zaimponował to parcie do przodu i odważne wymiany z silniejszym rywalem. To były czasy, gdy Kliczko był po walkach z Wachem, Pianetą, klinczologii z Povietkinem oraz Laepaiem. Na ich tle Pulew wyglądał świetnie bo wyszedł po wygraną, a nie ładną porażkę i bez kompleksów wymieniał ciosy z dominatorem wagi cięzkiej.

Jeżeli Pulew wyjdzie z takim samym nastawieniem to wg mnie ma duże szanse na wygraną, powodując swoją agresją że Joshua się pogubi. Pulew nie musi mieć super mocnego ciosu bo Antek nie ma super mocnej szczęki. Wg mnie Bułgara stać na wygraną przed czasem i to w pierwszej połowie pojedynku.

Z drugiej strony mówimy o Kubracie sprzed 5 lat, który od tego czasu obija średniaków a dwa większe zwycięstwa to SD z kiepsko przygotowanym Chisorą oraz punktowe zwycięstwo nad biernym jak zawsze Huighe Furym. Jeżeli Pulew wyjdzie niemrawy, bez motywacji i chęci wygranej to skończy jak Martin dwukrotnie skontrowany prawym sierpowym stając się kolejną obroną do odhaczenia.

Ja jednak po cichu przewiduję, że Kobra ukąsi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości