Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking P4P forum Bokser.org
16-07-2013, 05:17 PM
Post: #11
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1.Floyd Mayweather
2.Andre Ward
3.Juan Manuel Marquez
4.Guilermo Rigondeaux
5.Władimir Kliczko
6.Sergio Martinez
7.Nonito Doniare
8.Carl Froch
9.Bernard Hopkins
10.Adrien Broner

Układając swój ranking brałem pod uwage bardziej utytułowanie i obecną formę bokserów.
Z bólem serca nie wrzucam tam Matthysse który jeszcze nigdy nie dorwał pasa ale to kwestia czasu Wink

Ciężko sie układa rankingi bez podziału na kategorie .. ale cóż to tylko zabawa.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 05:28 PM
Post: #12
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
No jak do tej pory to mamy żelazną trójkę: Mayweather, Ward, Marquez - są u każdego w rankingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 05:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2013 05:40 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #13
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Czy ja wiem czy taką żelazną ?Big Grin w dwóch trójkach jest Rigo a w jednej Martinez.

Dziwie sie że wszyscy pomijają Bronera. Nie mówie tego dlatego że jest moim pupilem ale koleś jest rzeczywiscie ładnie utytułowany bo aż w 3 kategoriach a będą następne Wink .
Gdybając o jego walce z Matthysse (który tu naprawdę miesci sie w 10 u większosci) to wynik jest tak naprawdę znakiem zapytania.
Ciekawe jak nam to wyjdzie Big Grin . Może redakcja powinna nasz rank wrzucić na głowną ? ;> zawsze to przy okazji reklama forum.

--
Popatrzcie na top 100 boxreca ;O ale pomyłka.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 06:26 PM
Post: #14
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Jak na razie Floyd, Ward i Marquez są poza konkurencją.

Fajnie by było, aby ten ranking poszedł na główną, może akurat przyciągnąłby kogoś nowego i kilka sensownych zestawień.
Nie wiem, czy ewentualne zestawienie wrzucić na bloga, czy skontaktować się z kimś z redakcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 06:32 PM
Post: #15
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Z trudem uzbieramy 10 rankingów, dlaczego bokser.org miałoby wstawiać nasz ranking? kim my jesteśmy? zwykłymi anonimowymi userami. To tak jak by wstawiali ranking P4P dziesięciu przypadkowych userów Big Grin nie mówię, że jestem na nie, ale nie sądzę aby to się udało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 06:45 PM
Post: #16
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
@Up
Można też powiedzieć, że gdyby nie tych dziesięciu ludzi to forum bokser.org padłoby na pysk, co byłoby kompromitujące dla portalu.

Nie wiem w czym jest gorsza nasza dycha od dychy ze p4p ze strony głównej? Bo ktoś się mieni mianem redaktora? Dla mnie to bez większego znaczenia, bo czasem obok bardzo dobrych artykułów pojawiały się niewypały. Wydaje mi się, że nawet nasz ranking jest bardziej otarty i obiektywny.

Spróbować warto, bo nic się na tym nie traci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 06:46 PM
Post: #17
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
AFPL
Jakby nie bylo, to jest to forum wlasnie bokser.org, dlaczego ktos z ograniety z redkacji mialiby nie wrzucic takiej dyszki? Przy okazji dopisujac na jakiej zasadzie byly zliczane punkty do rankingu, i ze to bylo robione przez userow z ich forum.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 06:57 PM
Post: #18
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Na tym forum jest kilkanaście regularnie udzielających się osób, gdzie w większości przypadków dyskusje na tematy bokserskie stoją wg mnie na całkiem przyzwoitym poziomie. Myślę, że redakcji strony głównej powinno zależeć na tym by forum żyło, więc zapytanie do nich jak najbardziej słuszne. A czy nas zignoruą to już całkiem inny temat...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 07:02 PM
Post: #19
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Tak jak pisze Roy Jones, dzieki temu bylby rekalama dla forum. AFPL, Ty masz ziomkow w redakcji, moze byc ogarna temat, i napisal jak sie to widzi redaktorom?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2013, 07:55 PM
Post: #20
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
1. Mayweather
2. Marquez
3. Pacquiao
4. Ward
5. Rigondeaux
6. Martinez
7. Donaire
8. Bradley
9. Mathysse
10. Froch

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości