Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking P4P forum Bokser.org
26-04-2018, 03:29 PM
RE: Ranking P4P forum Bokser.org
Fonfara został zdemolowany przez Stevensona
ma długą przerwę, tylko to że wraca w Cruiser
daje mu taką wysoką pozycję? Czy ta wygrana
nad Chavezem daje mu dozgonną pozycję
w topie @Ali?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2018, 04:08 PM
Wieksze znaczenie jak dla mnie miała wygrana nad cleverlym. Chavez Jr debiutował wtedy w półcezkiej , w dodatku miał za sb dwie bardzo słabe walki z verą. Przed zdemolowaniem przez Stevensonea pokonał jeszcze Dawsona, chociaż nie ma co ukrywać że już rozbitego. No przerwa nie była na tyle długa żeby nie uwzględniać go w topce tymbardziej że znamy datę jego powrotu. Jak dla mnie jego dokonania są wystarczające aby uwzględnić go w niej. Wlodarcxyk też został szybko znokotowany przez gassiev, wach pokonał tepera ale przegrał z Millerem. Adamek wygrał 3 walki z rzędu jednak z zawodnikami poza czołówki. Talarek też za mało zrobił aby być wyżej. Chociaz to nie jego wina. Potrzeba mu solidnego rywala a nie 3 walk z dabrowskim:-)
10-06-2018, 01:10 PM
1. Crawford
2. Lomaczenko
3. Usyk (+2)
4. Golovkin (+2)
5. Kowaliow (-2)
6. Joshua (+2)
7. Mickey Garcia (!)
8. Wagnek (!)
9. Spence (!)
10. Santa Cruz (!)

U mnie olbrzymie przetasowanie.

Na czele Crawford i Łomaczenko - panowie graja we własnej lidze i póki co nie widzę nikogo, kto mógłby z nimi nawiązać pojedynek. Crawford minimalnie za dwie rzeczy: unifikacje w niższej kategorii oraz wyraźniejszą wygraną w debiucie w wyższej.
Później Usyk, który wygrał z Breidisem i wyprzedził innych bokserów.
Potem Golovkin i Kowaliow - pokłosie ich wysokich pozycji wcześniej + aktywności. Zaraz za nimi Joshua, który zunifikował pasy z Parkerem i dobiega do tych osiągnięć, które mają koledzy wyżej.

Potem same nowości - Mickey Garcia, ktory do topki pukał od dłuższego czasu, Wagnek którego już należy w pełni docenić po wygranej nad Estradą, Spence co do którego jeszcze mam wątpliwości, ale widzę jego teoretyczne możliwości oraz Santa Cruz, który znów jest w tym miejscu, gdzie był przed porażką z Framptonem (a właściwie już jest ciut wyżej niż wcześniej).

Kto wypadł?
Thurman - długo go trzymałem przy nieaktywności, ale znów dostaliśmy info o przełożeniu powrotu na ring, więc wyrzucam. Lara, który przegrał/wygrał/zremisował (nie widziałem jeszcze) z Hurdem, Gonzalez (nie wraca po porażkach, nie wiadomo co z nim będzie), Alvarez (koks).

W poczekalni Frampton, Gassiev, Wilder (po Ortizie wreszcie można zacząć go rozważać), Badou Jack, Hurd,
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości