Ankieta: Kto wygra tę walkę?
Szpilka przed czasem
Mollo przed czasem
Szpilka na punkty
Mollo na punkty
remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka vs Mollo II
16-08-2013, 09:50 AM
Post: #121
RE: Szpilka vs Mollo II
Kibicowałbym Polakom ale wygraliby pewnie Rosjanie i gdybym miał obstawiać to bym na nich postawił - nie jest to równoznaczne z kibicowaniem Smile

Wracając do tematu to może buk przeczuwa jakieś dwa kontrowersyjne werdykty punktowe dla naszych rodaków?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 10:03 AM
Post: #122
RE: Szpilka vs Mollo II
Nie wiem, mi jako wielbicielowi teorii spiskowych nawet taka teoria nie wydaje się możliwa. Spory kurs na Campillo jest zapewne jakimś małym błędem, luką którą można wykorzystać. A na Szpilkę akurat zbyt dużego kursu nie widzę, bo Szpila jest zdecydowanym faworytem w tej walce. Nie wyobrażam sobie, by Mollo mógł to wygrać.

Cytat:Kibicowałbym Polakom ale wygraliby pewnie Rosjanie i gdybym miał obstawiać to bym na nich postawił - nie jest to równoznaczne z kibicowaniem

Racja, chyba inną rzeczą jest kibicowanie, a inną realne spojrzenie. Gdyby Legia grała z Barceloną, to pewnie kibicowałbyś Legii, ale raczej byś na nią nie postawił. Gdy Wawrzyk boksował z Povetkinem, czy Adamek z Kliczkiem, to byliśmy za Polakami, ale jednak za faworytów uznawaliśmy rywali. To chyba normalne: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 01:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 01:39 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #123
RE: Szpilka vs Mollo II
Zastrzeliliście mnie panowie, macie rację. Gorsze jest jednak to, że BMH nie tylko stawia pieniądze na Mollo, ale też mu kibicuje Big Grin
@BMH
Wyluzuj, po co ten negatyw Big Grin nie chciałem Cie urazić, to była ironia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 02:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 02:01 PM przez Sander.)
Post: #124
RE: Szpilka vs Mollo II
Spodziewam się agresywnego, silnego i zdeterminowanego Mollo. On boksersko jest przeciętny ale ma serce którym nadrabia niedostatki.
Poprzednio wracał po bardzo długiej przerwie, był zardzewiały, nałapał masę mechanicznych urazów - połamane palce, uraz ręki itd Teraz jest czysty. Fajna sylwetka, długi i ciężki obóz - Mollo napsuje Szpilce krwi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 02:08 PM
Post: #125
RE: Szpilka vs Mollo II
Jezeli Szpilka przegra, to uwazam, ze najrozsadniejsze byloby zejscie do CW, bo na HW, to Polak nie ma ani sily, ani warunkow... o wyszkoleniu ktore jest potrzebne w walce silniejszymi i wiekszymi zawodnikami, to nawet nie powinienem po raz enty wspominac.
Mimo, ze Mike jest zdecydowanie past, to moze okazac sie sciana, ktorej Artek nie da rady rozbic.

Sander, to ze Mollo napsuje krwi Szpilce, to traktuje jako pewniak, ciezko mi soebie wyobrazic, by Polak wygral ta walke latwo... bylbym mocno w szoku.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 02:15 PM
Post: #126
RE: Szpilka vs Mollo II
Ja powiem więcej..
Mollo to wygra do 4 rundy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 02:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 03:06 PM przez BMH.)
Post: #127
RE: Szpilka vs Mollo II
Zakladajac(bo nie wiem jak to jest), ze Artek ma mocna psyche, a dodatkowo umie przyjac, to chyba My kibice, mozemy po cichu liczyc na emocje zblizone do tych, jakie towarzyszyly nam przy Golota-Bowe, ewentualnie Golota-Sanders.
Mike ma dobry dla oka styl, tzn. moze nie ma jakiegos niesamowitego wyszkolenia technicznego, ale lubi poldystans, lubi sie bic, to jest walka na zasadzie, albo ja ciebie, albo ty mnie. Szpilka jak zaprezentuje obrone jak z Minto i dalej bedzie lekcewazyl wskazowki trenera, to niech sie lepiej szykuje na prawdziwa rzez. Zreszta Artek sam mowil, ze szykuje sie na wojne, wiec scenariusz jest juz chyba znany, brakuje tylko zakonczenia.Big Grin Choc nie jestem fanem tych zawodnikow, to wzgledem widowiska, ta potyczka ma szanse dostarczyc niesamowitych emocji, takich emocji jakich w HW jest jak na lekarstwo.

Szanse jak dla mnie rozkladaja sie(edit) 55-45 dla Polaka, a kurs w okolicy 4zl na Mollo uwazam za mocno zawyzony, taka okazja dla lubiacych ryzyko u buka.Wink Podobnie jak Sander, stawiam na Mike Mollo, uwazam, ze taki zimny prysznic przydlaby sie Szpilce, ewentualnie moze pomysleliby z promotrem o zbiciu do CW.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 02:46 PM
Post: #128
Bug RE: Szpilka vs Mollo II
(16-08-2013 02:34 PM)BMH napisał(a):  kurs w okolicy 4zl
Kurs nie liczy się w złotówkach, ani w żadnej walucie w ogóle!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 03:52 PM
Post: #129
RE: Szpilka vs Mollo II
Podobno jest jakiś cyrk z kolejnością wyjścia do ringu. Wie ktoś o co chodzi ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 03:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 03:55 PM przez Umkwatata.)
Post: #130
RE: Szpilka vs Mollo II
(16-08-2013 02:34 PM)BMH napisał(a):  Zakladajac(bo nie wiem jak to jest), ze Artek ma mocna psyche, a dodatkowo umie przyjac, to chyba My kibice, mozemy po cichu liczyc na emocje zblizone do tych, jakie towarzyszyly nam przy Golota-Bowe, ewentualnie Golota-Sanders.
Mike ma dobry dla oka styl, tzn. moze nie ma jakiegos niesamowitego wyszkolenia technicznego, ale lubi poldystans, lubi sie bic, to jest walka na zasadzie, albo ja ciebie, albo ty mnie. Szpilka jak zaprezentuje obrone jak z Minto i dalej bedzie lekcewazyl wskazowki trenera, to niech sie lepiej szykuje na prawdziwa rzez. Zreszta Artek sam mowil, ze szykuje sie na wojne, wiec scenariusz jest juz chyba znany, brakuje tylko zakonczenia.Big Grin Choc nie jestem fanem tych zawodnikow, to wzgledem widowiska, ta potyczka ma szanse dostarczyc niesamowitych emocji, takich emocji jakich w HW jest jak na lekarstwo.

Szanse jak dla mnie rozkladaja sie(edit) 55-45 dla Polaka, [undefined=undefined]a kurs w okolicy 4zl na Mollo uwazam za mocno zawyzony[/undefined], taka okazja dla lubiacych ryzyko u buka.Wink Podobnie jak Sander, stawiam na Mike Mollo, uwazam, ze taki zimny prysznic przydlaby sie Szpilce, ewentualnie moze pomysleliby z promotrem o zbiciu do CW.

Kurs w zlotowkach?! Czlowieku cos ty mial z Matmy?!

Ogolnie w tej walce wszystko jest mozliwe, Mollo sie bedzie chcial zrewanzowac Szpilce i nie bedzie juz tak latwo. Strzelilem w ankiecie, ze Mollo wygra na punkty - Szpilka moze nie ma porazek, ale poki co mial rywali pokroju dostawcow chleba, ew. pizzy itd.

[Obrazek: tumblr_mf54wmcN3n1s0e9apo1_500.gif]
Oppan Gangnam Style!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości