Ankieta: Kto wygra tę walkę?
Szpilka przed czasem
Mollo przed czasem
Szpilka na punkty
Mollo na punkty
remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka vs Mollo II
16-08-2013, 12:57 AM
Post: #111
RE: Szpilka vs Mollo II
Dzięki za linkaTongue
Mollo trochę przycwaniakował, ale Artur spokojnie: ) I ten tekst: "Rozje***** go", któregoś z kibicówTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 07:47 AM
Post: #112
RE: Szpilka vs Mollo II
No było gorąco, w ringu będzie zapewne jeszcze goręcej, chyba że Artur rozprawi się z Mollo jeszcze szybciej niż ostatnio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 07:57 AM
Post: #113
RE: Szpilka vs Mollo II
(14-08-2013 01:59 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Jeżeli ktoś chce się trochę pośmiać to na ringpolska macie konferencję prasową, włączcie od ok. 53:35, niezła wypowiedź Artura Big Grin
Podaj pan linka.

A te dziewczyny, to takie niezbyt.
https://www.facebook.com/media/set/?set=...9039970673

Razem ze Szpilką powinny pojechać hostessy z Polski.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 08:32 AM
Post: #114
RE: Szpilka vs Mollo II
Ładnie wyglądają obydwoje.
Artur wygraj to. Pokaż Polskie serce i charakter.
Nie będzie Mollo pluł nam w twarz ! Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 08:40 AM
Post: #115
RE: Szpilka vs Mollo II
Jestem szczerze zaskoczony tak wysokimi kursami na rywali Polakow. Nie twierdze, ze Fonfara i Szpilka tego nie wygraja, jednak rozbieznosc kursow, to jakis zart.
Ide dzis na zaklady i stawiam na Mike'a, mam nadzieje, ze tym razem bedzie dobrze przygotowany i ze zajedzie pressingiem Szpilke.
Co do Fonfary, to caly czas na niego stawialem, ale po wazeniu zakradly sie do mojej glowy watpliwosci... Campilo jak nie da sie zaskoczyc jak z Kovalivem, to moze zabrac Endriu do szkoly.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 08:48 AM
Post: #116
RE: Szpilka vs Mollo II
(16-08-2013 08:40 AM)BMH napisał(a):  Ide dzis na zaklady i stawiam na Mike'a, mam nadzieje, ze tym razem bedzie dobrze przygotowany i ze zajedzie pressingiem Szpilke.
Dobrze to przemyślałeś? Kurs co prawda może kusić, ale....

Myślisz, że Mollo ostatnio nie był dobrze przygotowany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 09:00 AM
Post: #117
RE: Szpilka vs Mollo II
@BMH
Postaw, postaw. Oby jak najwięcej. Będziesz miał nauczkę, że kibicuje się zawsze Polakom!!! to tak jak byś podczas wojny kibicował Ruskim zamiast Polakom!! THIS IS WAR!!! POLSKA GÓRĄ!!!!

Swoją drogą podobno waga była zepsuta.... Mike w wywiadzie wspomniał, że zanim przyjechał na ważenie ważył się w domu a tam było 237 funtów, na oficjalnym ważeniu ważył już tylko 233, raczej nie schudnął 4 funty w 45 min Big Grin poza tym Szpilka też wydawał się za chudy... miał ważyć 104 kg a wyszło 102,5 kg? coś chyba nie halo. W sumie nie dziwie się, że waga była zepsuta, pewnie to ta sama, którą ważyli zawodników 51 lat temu. Mikrofon też był zepsuty Big Grin konferansjer już był tak wkurzony, że miazga. Gdyby to był Buffer to rzuciłby pewnie w pierony ten mikrofon i podziękował Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 09:02 AM
Post: #118
RE: Szpilka vs Mollo II
Martin
Mollo ostatnio zgodzil sie na walke z marszu, po blisko 3 latach przerwy. Tak, uwazam, ze teraz Mollo bedzie przygotowany wyraznie lepiej, choc na forme zycia nie licze. Szanse jak na moj rozum sa w miare rowne, byc moze z lekkim wskazaniem na Szpilke, ale tak duza rozbierznosc kursow(sam napisales, ze to moze kusicWink), to dla mnie niemaly szok, i bede probowal szczescia.

Odnosnie Fonfary, to kurs w granicach 3zl na Campillo, to tez prezent, bo co by o Andrzeju nie mowic, to jego najwiekszym testem do tej pory byl past Johnson, ktory dal bardzo rowna walke. Ta potyczka powie mi na jakim poziomie jest Polak.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 09:33 AM
Post: #119
RE: Szpilka vs Mollo II
Walki wydają się nie mieć wyraźnych faworytów a kursy jednoznacznie wskazują na Polaków.
Stówkę na Mike'a chyba postawię. Co do Mollo w pierwszej walce to była niewiadoma tak dla niego jak i dla Szpili. Zabrakło mu zdrowia wyraźnie. Teraz wygląda o wiele lepiej, zobaczymy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 09:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 03:40 PM przez BMH.)
Post: #120
RE: Szpilka vs Mollo II
(16-08-2013 09:33 AM)Sander napisał(a):  Stówkę na Mike'a chyba postawię.


Co?? To tak jakby byla wojna miedzy Rosja i Polska, a Ty kibicowalbys Rosjanom!!Tongue

Wracjac do normalnosci, to kursy mnie mocno zaskoczyly. Campillo pobil Clouda, a tu robia z Fonfary wyraznego/bardzo wyraznego faworyta. Szpilka-Mollo to samo, przeciez Mike w pierwszej walce, gdzie byl wyraznie zardzewialy, nie wygladal na tle Artura jak bum, ba, nie dal sie zdeklasowac, nawet mial Artka na deskach.
Kursy jak na moje oko, przesadzone... Polacy moga to wygrac, mozna ich uwazac za faworytow, ale chyba nie w takim stopniu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości