Ankieta: Kto wygra tę walkę?
Szpilka przed czasem
Mollo przed czasem
Szpilka na punkty
Mollo na punkty
remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka vs Mollo II
27-06-2013, 06:56 PM
Post: #11
RE: Szpilka vs Mollo II
@Martin
Również mam od paru lat 2jkę z przodu Smile
Szpila ma wychodzić do ringu i napadać na rywala niczym wilk na owcę. A oni go teraz zmieniają w pasterza dla owiec. Te szopki z psychologiem, zmianą kaleson itp
Jeszcze trochę to obozy przygotowawcze będą mu w klasztorze organizować. Szpila agresywny, uliczny i bezkompromisowy - TAK. Szpila opanowany, poprawny politycznie - NIE BO TO NIE JEGO ŚWIAT.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 07:14 PM
Post: #12
RE: Szpilka vs Mollo II
(27-06-2013 06:56 PM)Sander napisał(a):  @Martin
Również mam od paru lat 2jkę z przodu Smile

Szpila ma wychodzić do ringu i napadać na rywala niczym wilk na owcę. A oni go teraz zmieniają w pasterza dla owiec.


@Sander
Ja od niedawna mam 3jkę Smile

Widziałem ostatnio takiego jednego, czekaj jak on się nazywał......a już wiem Czakijew, źle skończył...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 07:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2013 07:10 PM przez kantemir.)
Post: #13
RE: Szpilka vs Mollo II
(27-06-2013 06:47 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Sam nie wiem skąd wziął się fenomen Szpilki i jego popularności. Wydaje mi się, że to przez jego dość groźny wygląd. Łysy, ''napakowany'' koleś, który wyszedł nie dawno z więzienia nokautuje ciężko swojego rywala już w pierwszej rundzie. Swoje dołożyło show, czyli muzyka, więzienny uniform no i to, że jest to zawodnik wagi ciężkiej. Gdyby Szpilka walczył w CW lub niżej to pewnie nikt nie zwróciłby na niego uwagi. Zgadzam się, że to co robią ze Szpilką mu nie służy. Z wściekłego pitbulla zrobił się... latrelek. Niestety taka jest prawda. Szpilka za bardzo spokorniał, nie ma już tej ringowej agresji. Jednym słowem Łapin ułożył go jako człowieka, ale zniszczył w nim to co sprawiało, że był to kandydat na świetnego boksera. Jedyna szansa aby obudzić w Szpilce bestię to walka z Zimnochem.

zeby byc ,,pitbulem,, ,trzeba mac swietna technika,garda i t.d.. wtedy to ,,pitbulstwo,, ma sens.. Szpilka objektywnie nie taki samorodek jak Tyson ,i Lapin nie Kas DAmato takze,choc dobrzy trener oczywiscie..Lapin robi wszystko,zeby Szpilce nie odbili glowe..A to calkiem mozliwe choc by ze wzgledu na ostatni boj z minto ...I bedzie koniec kariery..1-2 ciezkich nokauta-i na pokoj , koniec boksu..on byl pitbulem,gdy bil otwarto slabych przeciwnikow..gdy masz przeciw sebie choc takiego,jak Minto (jaki 12 rundow walczyl z Krasnici) to musisz byc bardzo ostroznym..a i tam otrzymal kupe ciosow,dobrze ze wygral..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 10:27 AM
Post: #14
RE: Szpilka vs Mollo II
Szpila i Mollo mają zainaugurować sezon baseball'owy poprzez rzucenie pierwszej piłki na stadionie w Chicago gdzie później jak to mawia @kantemir - będą wymieniać łupnie.
W Stanach mocno promują tę walkę i galę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 12:27 PM
Post: #15
RE: Szpilka vs Mollo II
@kantermir
Najlepszą obroną jest atak. Łapin to nie jest trener tego pokroju żeby zrobić ze Szpilka drugiego Mayweathera jeżeli chodzi o obronę. On potrafi tylko krzyczeć ''wyżej ręce'' i tyle. Niech nauczy Artura jak się bronić barkiem i takie tam, old school jak Toney czy obecnie Mayweather tylko czy on potrafiłby go tego nauczyć? raczej nie. Łapin robi Arturowi krzywdę, defensywy u Artura nie poprawi tak jak by chciał a tylko atak jest coraz gorszy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2013 01:11 PM przez BMH.)
Post: #16
RE: Szpilka vs Mollo II
(30-06-2013 12:27 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Najlepszą obroną jest atak.

Co jednak zrobic, kiedy warunki nie sa imponujace, a na przeciw staje ktos postury McCline? Tez doradzalbys poldystans z takim olbrzymem, i nie skupianie sie na obronie?

(30-06-2013 12:27 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Łapin to nie jest trener tego pokroju żeby zrobić ze Szpilka drugiego Mayweathera jeżeli chodzi o obronę.

Dlaczego Lapin nie jest w stanie poprawic obrony u Szpilki? Uwazasz, ze to wszystko wina trenera? Jakos Wlodraczyk trzyma rece wysoko, a przeciez maja tego samego trenera. Mimo wszystko uwazam, ze w tym konkretnym przypadku, to wieksza wina lezy po stronie zawodnika, niz szkoleniowca.

(30-06-2013 12:27 PM)AdamekFightPL napisał(a):  On potrafi tylko krzyczeć ''wyżej ręce'' i tyle.

Dobrze, ze krzyczy, gorzej byloby gdyby nie reagowal na takie szkolne bledy. Z drugiej strony, to co ma takie "biedny" trener robic... przykleic mu rece do glowy? Smile

(30-06-2013 12:27 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Niech nauczy Artura jak się bronić barkiem i takie tam, old school jak Toney czy obecnie Mayweather tylko czy on potrafiłby go tego nauczyć?

A kto mowi o zrobieniu z Szpilki drugiego Floyda? AFPL nie uciekajmy z skrajnosci w skrajonsc. Na dzis dzien u Artura nie dostrzegam zdanej poprawy w obronie(no moze w stopniu minimalnym), a jak widze gdy jest w linach, i podczas ataku rywala opuszcza rece, i inkasuje uderzenia, to nie dziewie sie, ze Fiodor non stop powtarza by podniosl lapy, bo wlasnie od tego on jest w tym narozniku.

AFPL piszesz by Lapin nauczyl Artura-ktoremu de facto brakuje refleksu,-Shoulder Roll??Huh To dopiero by by bylo. Pytasz czy trener potrafilby go tego nauczyc, a ja sie pytam, czy facet ktory ma problem trzymac garde w momencie jak otrzymuje ciosy, bylby w stanie bronic sie a'la Toney, czy Hopkins? Floyd sobie moze tak walczyc, ale jak trzeba, to umie schowac sie za podwojna garda.

(30-06-2013 12:27 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Łapin robi Arturowi krzywdę, defensywy u Artura nie poprawi tak jak by chciał a tylko atak jest coraz gorszy...

Nie wiem, czy wyrabianie nawyku obrony garda jest krzywda, wiem jednak, ze wielka krzywda byloby, nie starac sie poprawic tego elementu, kosztem skupienia sie na atakau.


Ja caly czas powtarzam... Szpilka jest mlody, jeszcze duzo przed nim nauki, ale jezeli dalej bedzie tak odwaznie prowadzony, to w niedalekiej przyszlosci zostanie bardzo brutalnie zweryfikowany, i balon peknie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 03:18 PM
Post: #17
RE: Szpilka vs Mollo II
@BMH
Włodarczyk akurat ma czasami aż za bardzo przyklejone ręce do głowy. Artur jednak to nie ''Diablo'' i ich style diametralnie się od siebie różnią. Chodzi mi tylko o to, że Łapin robi ze Szpilki chłopca do bicia. Kiedyś gdyby Artur przyjął takie frajerskie ciosy jak w walce z Basilim czy Minto odpowiedziałby na nie z nawiązką. Właśnie takiej agresji Szpilce brakuje. Przecież Szpilka się swojego trenera boi, zwróć uwagę jak się zachowuje w narożniku... jak pantofel a to przecież nie o to chodzi. Łapin niech się skupi na uczeniu boksu Artura a nie wychowaniu. Moim zdaniem Artur nie osiągnie zbyt wiele z Łapinem... z całym szacunkiem do Fiodora bo to super gość, fajny człowiek, ale żeby przekazać bokserowi wiedzę, która ukształtuje go na poziom mistrza świata najpierw samemu taką wiedzę trzeba posiadać. I nic nie da Fiodorowi a tymbardziej Arturowi to, że nauczy go trzymać wyżej ręce... nie rozumiem np. dlaczego w ostatniej walce Artur tak rzadko używał prawego prostego... w walce z Mollo prawy prosty chodził bardzo ładnie, nie dawał się rozbujać Mike'owi i stopował jego akcje właśnie prawym prostym. W walce z Minto tego zabrakło a przecież prawy prosty to byłby świetny sposób na takich zawodników jak Minto czy Mollo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 03:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2013 05:13 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Szpilka vs Mollo II
(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Włodarczyk akurat ma czasami aż za bardzo przyklejone ręce do głowy.

"Czasami" ma to swoje zalety, bo wlasnie dzieki temu przetrwal szturm Czakijewa.

(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Artur jednak to nie ''Diablo'' i ich style diametralnie się od siebie różnią. Chodzi mi tylko o to, że Łapin robi ze Szpilki chłopca do bicia. Kiedyś gdyby Artur przyjął takie frajerskie ciosy jak w walce z Basilim czy Minto odpowiedziałby na nie z nawiązką. Właśnie takiej agresji Szpilce brakuje.

Kto wie... ja nie jestem na treningach wyzej wymienionych, nie bywam na obozach przed walkami, nie znam ich osobiscie i nie slysze co Fiodor stara sie przekazac Szpilke... wiec nie moge zaprzeczyc, ale nie moge tez przyznac Ci racji.
Co do drugiej czesci, to sadze, ze gdyby bylo tak jak piszesz, ze Szpilka po otrzymaniu ciosow, podpalilby sie i rzucial na Minto(czy wczesniej McCline), to juz mialby pierwsza porazke w rekordzie. Dlaczego... bo Polak jest zielony, a taki rutyniarz jak Minto, czy McCline mogliby to brutalnie wykorzystac.

(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Przecież Szpilka się swojego trenera boi, zwróć uwagę jak się zachowuje w narożniku... jak pantofel a to przecież nie o to chodzi. Łapin niech się skupi na uczeniu boksu Artura a nie wychowaniu.

Bardziej niz starch, widze tam szacunek, swego rodzaju autorytet dla goscia ktory za damski ch*j na niego nie krzyczy.

(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Moim zdaniem Artur nie osiągnie zbyt wiele z Łapinem... z całym szacunkiem do Fiodora bo to super gość, fajny człowiek, ale żeby przekazać bokserowi wiedzę, która ukształtuje go na poziom mistrza świata najpierw samemu taką wiedzę trzeba posiadać.

Mozesz miec racje. Z drugiej strony uwazam, ze nawet gdyby w narozniku Szpilki stal Roach, to i tak doprowadzic Arka na poziom-jak to napisales-mistrza swiata, byloby trudne do zrealizowania, bo Polak nie ma na warunkow na HW.

(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  I nic nie da Fiodorowi a tymbardziej Arturowi to, że nauczy go trzymać wyżej ręce... nie rozumiem np. dlaczego w ostatniej walce Artur tak rzadko używał prawego prostego... w walce z Mollo prawy prosty chodził bardzo ładnie, nie dawał się rozbujać Mike'owi i stopował jego akcje właśnie prawym prostym. W walce z Minto tego zabrakło a przecież prawy prosty to byłby świetny sposób na takich zawodników jak Minto czy Mollo.

Dobrze, ze poruszyles ten temat, bo o ile mnie pamiec mnie mysli, to Lapin powtarzal do znudzenia, zeby bil prawy... wniosek? Szpilka ch*ja sie slucha trenera, i byc moze dlatego dal niemal rowna walke z Minto.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 03:42 PM
Post: #19
RE: Szpilka vs Mollo II
Poza zmianą stroju i spadkiem agresji nie widzę u Szpilki żadnych zmian. Obrony brak, przy linach to jak amator się zachowuje. Ofensywa jest ok, wprawdzie bez mega ciosu ale szybkość, dynamika na niezłym poziomie. Mniej uwagi poświęcić facebookowi i mediom a więcej na poprawę mankamentów bo Łapin nadal powtarza to samo - wyżej ręce i proste ciosy. I niech oddadzą Szpili instynkt zabójcy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 04:17 PM
Post: #20
RE: Szpilka vs Mollo II
(30-06-2013 12:27 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Łapin to nie jest trener tego pokroju żeby zrobić ze Szpilka drugiego Mayweathera jeżeli chodzi o obronę.
Popłakałem się ze śmiechu przy tym porównaniu, dzięki ;D
Ale próbując pisać poważnie, to pomijając już nawet to, że drugiego takiego Floyda na świecie nie ma i jeszcze dłuuuuuuugo nie będzie, to dziwię się takiej krytyce Łapina. Może to nie jest wina trenera, a samego zawodnika? Skoro Szpilka ma zwykle polecenia trenera gdzieś i robi co chce (od walki z Saulsberrym ciągle słyszę "podpaliłem się i nie słuchałem trenera, następnym razem to się nie powtórzy" i ciągle to wygląda tak samo), to co Łapin może? No i oczywiście wziąłbym pod uwagę to, że Szpilka to wcale nie jest żaden wielki talent tylko średniak "z papierami" co najwyżej na poziom europejski. A i tego nie jestem pewien.
(30-06-2013 12:27 PM)AdamekFightPL napisał(a):  On potrafi tylko krzyczeć ''wyżej ręce'' i tyle.
A co ma innego ma robić, skoro Szpilka nawet tego polecenia nie umie wykonać?

(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Chodzi mi tylko o to, że Łapin robi ze Szpilki chłopca do bicia. Kiedyś gdyby Artur przyjął takie frajerskie ciosy jak w walce z Basilim czy Minto odpowiedziałby na nie z nawiązką.
Już Saulsberry'emu odpowiadał z nawiązką i omal nie został znokautowany.
Łapin nie robi ze Szpilki chłopca do bicia, tylko z gościa który w ringu wyglądał jak na jakiejś ustawce chce zrobić jako-takiego boksera. A że Szpilka w ringu i tak robi swoje to wygląda to jak wygląda. I znowu - co trener na to może?

(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Moim zdaniem Artur nie osiągnie zbyt wiele z Łapinem...
A moim nie osiągnie zbyt wiele z żadnym trenerem, bo po prostu nie ma na to i potencjału i umiejętności. Dla mnie to będzie szok, jeśli Szpilka kiedykolwiek dostanie szansę walki o jakiś poważny pas. Gość nie ma obrony, do tej pory nie oduczył się tego swojego strzelania z łuku:
[Obrazek: bilde?Site=PO&Date=20130202&...p;MaxW=666]
[Obrazek: szpilka_mollo_newspix_luty2013_650.jpeg]
[Obrazek: bc86b209768557a71e84a1678c41818b65bdd958.jpg]
[Obrazek: 0002CJGN6HV2MWR6-C116-F4.jpg]
i w końcu (prędzej niż później) skończy na dechach. Zwłaszcza, że jak pokazał Mollo Szpilka wcale jakiejś ponadprzeciętnej szczęki nie ma.

(30-06-2013 03:18 PM)AdamekFightPL napisał(a):  z całym szacunkiem do Fiodora bo to super gość, fajny człowiek, ale żeby przekazać bokserowi wiedzę, która ukształtuje go na poziom mistrza świata najpierw samemu taką wiedzę trzeba posiadać.
Niby racja, tylko Łapin jakoś Włodarczyka na tym poziomie mistrzowskim prowadzi i Krzysiek ostatnio zaczął wygrywać nawet bez pomocy sędziów. Więc z kim tu coś jest nie tak - z Łapinem czy ze Szpilką?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości