Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner
03-12-2014, 07:52 PM
Post: #111
RE: Adrien Broner
Broner chyba nie ma jakiegos wiazacego kontraktu z SHO, a jesli nawet to Algieri to nie jest jakis ekskluzywny bokser ktory walczylby tylko na HBO. W nizszych wagach zdarzaja sie takie wedrowki po telewizjach. Wiec luzik.

Algieri mnie nie przekonal z Provo, z Mannym katastrofa - Broner dla mnie faworytem choc potrafie sobie wyobrazic ze Broner cacka sie stawiajac na obrone jak z poczatku walki z Molina, a Algieri go obskakuje.

Ale problem Problema jest zdefiniowany: woli sie bronic jak Floyd a jest duzo lepszy w ofensywie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 08:09 PM
Post: #112
RE: Adrien Broner
Łatwe pieniążki i pas w 4 kategorii dla Bronera.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2014, 09:00 PM
Post: #113
RE: Adrien Broner
Dla mnie walka bez faworyta,Algeri to taki większy Malignaggi będzie próbował wyboksować Bronera z dystansu,a Adrien ,może liczyć że skontruje Algeriego a jak się nie uda to pressingiem go nie znajdzie bo jest wolny na nogach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 10:52 AM
Post: #114
RE: Adrien Broner
Broner wraca 25.03.2015 prawdopodobnie w Cincinati ale nie ma rywala. Rzucil wyzwanie Maidanie i Pacuaio ale chyba mu nie odpowiedza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 10:55 AM
Post: #115
RE: Adrien Broner
Tak, jak się spodziewałem marzec-kwiecień. Nie będzie to na pewno Maidana ani Broner Smile Obstawiam, że dadzą mu Soto, Herrerę albo Lundy'ego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 11:27 AM
Post: #116
RE: Adrien Broner
Tez mysle ze to Broner nie bedzie Wink

Ja byl wlasnie wolal zeby zawalczyl z kims konkretnym, najlepiej w lekkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 05:02 PM
Post: #117
RE: Adrien Broner
Broner chce walki z Maidaną, Maidana chce walki z Pacquiao, a Pacquiao chce walki z Floydem tak wygląda układ pokarmowy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 05:16 PM
Post: #118
RE: Adrien Broner
Może z Thomasem Dulorme, swietny pojedynek do zorganizowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 10:04 PM
Post: #119
RE: Adrien Broner
Dulorme? Kim on jest dzisiaj? Broner to marka i pójdzie za ciosem, walcząc o kolejny tytuł. Obstawiam któregoś z mistrzów, zmieniam zdanie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2014, 10:23 PM
Post: #120
RE: Adrien Broner
Gracia unifikuje w pierwszej połowie 2015 z Petersonem, z Algierim napewno w marcu nie zawalczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości