Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy prawdziwy sport istnieje?
29-06-2013, 04:07 PM
Post: #11
RE: Czy prawdziwy sport istnieje?
'' Mam tu na myśli "świeżaki", czyli np. Adamek - Cunningham, Włodarczyk - Cunningham, Bradley - Pacquiao, Rios - Alvarado I, i wiele innych bokserskich wojen.'' - Po pierwsze Włodarczyk-Cunningham to nie jest świeża walka bo minęło od niej już dobrych parę lat. I co uważasz kontrowersyjnego w pierwszej walce Alvarado z Riosem gdzie Rios pokonał tego pierwszego przed czasem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 06:35 PM
Post: #12
RE: Czy prawdziwy sport istnieje?
AFPL
Włodarczyk - Cunningham, masz rację, ale wiesz 6 lat to nie tak dużoTongue Byłem młody, jestem młody, Polska w futbolu wciąż słaba, wciąż w boksie niewiele znaczymy, polska siatkówka wciąż mocna, polski tenis wciąż przeciętny (no trochę lepszy), piłka ręczna po chwilowym sukcesie wciąż słaba, polskiego klubu w LM jak nie było tak nie ma, a Jonak i Kołodziej to wciąż młodzi i utalentowani bokserzy na dorobkuTongue Niewiele się zmieniłoSmile
A Rios - Alvarado? Miało być Rios - Alvarado II, ale klawiatura nastolatką już nie jestTongue Już zmieniam. Ale w ogóle ta walka to nie był najlepszy przykład, bo jak ostatnio odświeżyłem sobie tą walkę, to nie widziałem już takich kontrowersji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 07:00 PM
Post: #13
RE: Czy prawdziwy sport istnieje?
Kontrowersje przy Rios vs Alvarado II???

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 07:58 PM
Post: #14
RE: Czy prawdziwy sport istnieje?
Walka swobodnie do punktowania w obie strony, wynik nie ma prawa byc traktowany jako walek.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 08:04 PM
Post: #15
RE: Czy prawdziwy sport istnieje?
Panowie, napisałem to w ostatnim zdaniuSmile Wiece, walka za pierwszym razem oglądana na żywo w środku nocy wydaje się nieraz całkowicie inna następnego dnia. Przypomniałem sobie tę walkę 4 dni temu i kontrowersji nie ma. Żeby nie było, usunę tę walkę z przykładów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 01:07 PM
Post: #16
RE: Czy prawdziwy sport istnieje?
Wyłączyć reklamy, pieniądze to wtedy powstanie prawdziwy sport, jak w starożytnych Atenach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości