Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bernard Hopkins
12-11-2014, 10:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2014 10:57 PM przez Krzych.)
Post: #71
RE: Bernard Hopkins
Ja na jego miejscu spróbowałbym dogadać walkę z Abrahamem na taki dobry powrót do gry po porażce, ładne i przyjemne 120-108+pas, a potem poszukać Frocha, który dostanie taką walką swoje wymarzone Las Vegas. Cruiser to raczej mało prawdopodobna opcja, bo Hopkins chyba nie wybierze się jeszcze wyżej skoro dopiero co poczuł siłę Kovaleva z LHW. Super średnia to dobry kierunek, tym bardziej, że Hopkins nie ma tam pasa. A opcje są. Abraham jak mówiłem 120-108, Froch też do ogrania choć już na pewno nie tak łatwo. Ale nadal uważam w takiej walce Bernarda za faworyta, Froch jest o wiele za słaby technicznie i za wolny żeby trafiać Bernarda. A zrobienie z tego brzydkiej walki też mu nic nie da bo tam mistrz jest tylko jeden.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 03:43 PM
Post: #72
RE: Bernard Hopkins
A może Taylor vs Hopkins III?

Zrobić jakiś catchtweight i będzie piękne zwieńczenie kariery Hopkinsa.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 04:12 PM
Post: #73
RE: Bernard Hopkins
Hopkins faktycznie w pierwszej kolejnosci chcialby GGG. Juz oglosil ze bedzie to walka pozegnalna i chce czegos wielkiego. Porownal te walke z ostatnim meczem Jordana w NBA Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 03:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2014 03:42 PM przez Sander.)
Post: #74
RE: Bernard Hopkins
Walka pożegnalna z Gołowkinem, to bardzo niefajny pomysł. Czy ta walka może wyglądać korzystniej dla Hopka niż starcie z Kowaliowem?

Ja zdecydowanie chętniej zobaczyłbym Bernarda we wspominanej już tutaj kolejnej potyczce z Jermainem Taylorem i byłaby to super opcja dla jednego i drugiego. Taylor zdobył w pas w przedziwnych okolicznościach i walka z Hopkinsem byłaby chyba najmniej ryzykowną opcją, jaka może go spotkać. Hopkins za to, mógłby pożegnać się walką w której miałby duże szanse na zwycięstwo, a jeszcze pas w stawce walki i szanse na śrubowanie rekordu najstarszego mistrza świata. Nie bez znaczenia jest też fakt, że rzyzyko utraty zdrowia w takim pojedynku nie jest duże dla żadnego z nich. Rzucenie któregoś z nich na GGG, to jednak ryzyko.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 07:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2014 07:28 PM przez Krzych.)
Post: #75
RE: Bernard Hopkins
Zgadzam się, choć czy Hopkins zrobi dzisiaj 160 lbs? Już od pewnego czasu wnosi do ringu 185+. A bez pasa w stawce walka z Tylorem to już nie to samo. Fajna taka walka na zakończenie, ale pas w stawce powinien się znaleźć. Realniejsze są jednak walki w super średniej, bo jednak ja nie widzę dzisiaj Hopkinsa robiącego limit średniej. Choć może... No nie wiem, wątpię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 09:55 PM
Post: #76
RE: Bernard Hopkins
Nikt nie mówił, że Hopkins ma zbić do 160. GGG powtarzał, że dla wielkich nazwisk może boksować w superśredniej, więc mogą się panowie spotkać w połowie drogi. ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 10:17 PM
Post: #77
RE: Bernard Hopkins
Ja mówię o Tylorze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 10:30 PM
Post: #78
RE: Bernard Hopkins
Te 160, czy 185+ to jest waga, tak? Pytam tak dla pewności. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 10:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2014 10:40 PM przez Joker.)
Post: #79
RE: Bernard Hopkins
Wilczek
Tak jest to waga podawana w lbs.

Znaczy w funtach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 10:41 PM
Post: #80
RE: Bernard Hopkins
Ok. Dzięki za potwierdzenie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości