Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bernard Hopkins
24-02-2016, 02:37 PM
Post: #101
RE: Bernard Hopkins
Ja wiem czy marzenie...? Zbyt szanuję Hopkinsa, abym chciał jego starcia z Gołowkinem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2016, 02:46 PM
Post: #102
RE: Bernard Hopkins
(24-02-2016 01:52 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Gołowkin vs Hopkins? Dlaczego nie ale to chyba jedynie w strefie marzeń. Wink

Przeżył starcie z Krusherem to z GGG też (może) by przeżył.
Ale tak jak piszesz to raczej w sferze marzeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2016, 06:25 PM
Post: #103
RE: Bernard Hopkins
Nie no roznica silowa miedzy Rosjaninem a Kazachem jest jednak spora, wiec Hopkins ma wieksze szanse z mistrzem sredniej. Co nie znaczy, ze GGG by nie mogl go skonczyc przed czasem.

Ja jednak zarzuce mala teoria spiskowa:
- GGG ma juz zaklepana walke
- w kolejnej powinien walczyc z Alvarezem
- Hopkins rzuca rekawice Gienkowi
- Hopkins wspolpracuje z Oskarem i Alvarezem
- wyglada tak jakby Alien chcial sprobowac opoznic walke GGGanelo dajac, skadinad dobry, powod Kazachowi by sie na to zgodzil (kto by pogardzil takim skalpem jak Hopkins?)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2016, 06:37 PM
Post: #104
RE: Bernard Hopkins
Gdyby Gienek wybrał Hopkinsa, to WBC mogłaby odebrać mu pozycje obowiązkowego, całkiem sprytnie. XD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2016, 08:53 PM
Post: #105
RE: Bernard Hopkins
Musiałby wybrać Hopkinsa kosztem Canelo, ale to Canelo musiałby się palić do walki.
Ja to widzę tak, że Canelo znów prosi o przełożenie pojedynku, GGG się zgadza i bierze na skalp Hopkinsa. Pokusa zawsze silniejsza niż czysty hajs od obozu Alvareza za odstąpienie od obowiązkowej obrony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 12:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2016 12:10 AM przez Krzych.)
Post: #106
RE: Bernard Hopkins
Kovalev jest większy, szybszy, silniejszy, lepszy technicznie i bardziej wszechstronny niż Golovkin, jak z nim Hopkins przeżył to z Golovkinem nic mu się nie stanie. A do ugrania sporo, zarówno dla Hopkinsa, Golovkina jak i księżniczki Canelo. Ma to sens jak najbardziej. Hopkins może odejść pełnymi dystansami z dwoma największymi królami nokautu w boksie, nie mówiąc o tym co by było gdyby wygrał, Golovkin może w końcu dopisać jakieś na prawdę poważne nazwisko do rekordu, a Canelo będzie mógł zawalczyć np. z Terrym Flanaganem Tongue

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 12:48 AM
Post: #107
RE: Bernard Hopkins
Hopkins vs Gołowkin? A w jakiej kategorii? Zestawienie równie sztuczne, jak Canelo - Khan. Rezultat pewny, bo chyba nikt nie wierzy w w zwycięstwo Hopkinsa (nawet w półciężkiej). To po co takie coś organizować i po co oglądać? Jak Hopkins chce w ładny sposób zakończyć karierę to niech sobie zaboksuje np. z takim Chilembą. Nikt nikomu krzywdy nie zrobi, ale ładna techniczna walka gwarantowana i rezultat otwarty.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2016, 01:28 PM
Post: #108
RE: Bernard Hopkins
Były mistrz świata wagi średniej i półciężkiej Bernard Hopkins potwierdził niedawno, że w tym roku zamierza stoczyć jeszcze jedną walkę, którą na dobre pożegna się z bokserskim ringiem. Wygląda na to, że ostatni występ 51-letniego "Kata" będzie miał miejsce 17 grudnia w USA.

Pojawią się za to nazwiska, które mogłyby wejść do ringu z Hopkinsem. Jednym z nich jest Joe Smith Jr (22-1, 20 KO), który w czerwcu sensacyjnie znokautował w pierwszej rundzie Andrzeja Fonfarę - poinformował na Twitterze Przemek Garczarczyk.

Hopkins pozostaje nieaktywny od listopada 2014 roku, kiedy to przegrał jednogłośnie na punkty z Rosjaninem Sergiejem Kowaliowem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2016, 02:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2016 02:08 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #109
RE: Bernard Hopkins
Joe Smith? To niech już lepiej Fonfarę weźmie. Byłoby fajne widowisko. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2016, 02:07 PM
Post: #110
RE: Bernard Hopkins
Z Fonfarą mógłby przegrać. Ze Smithem wygra i jeszcze go ośmieszy, a chyba właśnie chodzi mu o efektowne zakończenie kariery.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości