Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
10-03-2014, 07:30 PM
Post: #31
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
Tak, to jest fakt, i o to wlasnie sie rozchodzi... Jak zlapalem zajwke na boks, to taki WBO, byl niewiele lepszy jak dzis IBO.

Co do Darka(pamietaj, ze bylem jeszcze gnojkiem jak on walczyl).
-Zawsze zyczylem mu porazki, nawet jak walczyl z innymi za ktorymi nie przepadalem.
-Dla mnie mistrzem i najlepszym polciezkim byl Roy Jones, i zabawne wydawaly mi sie tlumaczenia, ze to Amerykanin ma jechac do Niemiec by cos udowodnic.
-Nie szanowalem go nie za wychodzenie pod Niemiecka flaga.

Z perspektywy czasu wyglada to inaczej. Docenilem jego klase, i traktowalem go jak mistrza, ale... tylko tej slabszej organizcji WBO. Tak, mial tez inne tytuly, i w tamtym okresie to bylo dla mnie wielkie. Glownie jednak Darek trzymal swoj WBO, i nie chcial jechac do USA-nie byl wiec dla mnie autentyczny. Kiedys, wszystkim znajomym wmawialem, z wieloma tez sie klocilem(nawet bilemBig Grin), i przekonywalem na chama, ze:
1)Roy, jest lepszy, i na bank zlalby Darka.
2)WBO, to gowno nie tytul.
Big GrinBig GrinBig Grin

Dzis mam inne spojrzenie. Jasne, ze WBO dzis jest w zupelnie innym miejscu niz dawniej. Od lat, nikomu nie wypomnialem, ze ten tytul jest slabszy, i tego nie zrobie, bo ten podzial dla zdecydowanej wiekszosci kibicow sie zatarl juz dawno temu. Respektuje takie podejscie do sprawy. Jednak prywatnie, to nigdy nie dam rady postawic go w jednej linii z trzema pozostalymi tytulami, mimo ze ich polityka czesto lepiej mi sie podoba. To troche takie glupie spogladanie w przeszlosc ten dystans do WBO, ale tak juz mam...Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 07:46 PM
Post: #32
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
Prawda jest taka, iż dziś nie ma żadnego znaczenia czy jest się mistrzem WBC, WBA, IBF czy WBO. Liczy się konkretny zawodnik, a nie tytuł której federacji nosi. Chyba, że ktoś mi poda przykłady iż np. mistrzowie z ramienia niech będzie WBO są słabsi od tych np. z WBC....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 07:53 PM
Post: #33
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
Ja maże o 1 pasie mistrza świata na kategorię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 08:01 PM
Post: #34
Bug RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
(10-03-2014 07:53 PM)TomaszX napisał(a):  Ja maże o 1 pasie mistrza świata na kategorię.
Ja też. Bo jak jest 4 mistrzów, to tak naprawdę w ogóle nie ma żadnego mistrza.

Obecnie w boksie zawodowym tylko 3 zawodników można obiektywnie nazwać mistrzami. Są to Wład, Ward i Rigondeux. Reszta to co najwyżej posiadacze pasów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 08:05 PM
Post: #35
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
@Metzger
Chyba zapomniałeś o swoim ulubieńcu Smile .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 08:10 PM
Post: #36
Bug RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
(10-03-2014 08:05 PM)KrychuTMT napisał(a):  @Metzger
Chyba zapomniałeś o swoim ulubieńcu Smile .
Nie, nie zapomniałem. Umieściłbym go w tej grupie gdyby pokonał Pacmana, którego już dawno błaga o pojedynek, ale tchórzliwy żółtek stawia zaporowe wymagania i wykręca się od walki w każdy możliwy sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 08:15 PM
Post: #37
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
Ja bym dodał jeszcze Danny'ego Garcię i do niedawna na pewno Sergio Martineza. Teraz nieco mniej pewnie, ale ciężko mu zarzucić unikanie kogoś, a zdetronizowany nie został.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 08:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2014 08:33 PM przez Krzych.)
Post: #38
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
Garcia zdecydowanie tak, mało kto zrobił w swojej kategorii tyle co on. I żadne Provodnikowy tego nie zmienią bo Ruslan to gorsza wersja Matthysse, z którym Danny poradził sobie o wiele lepiej niż można by przypuszczać. To był ostatni gwóźdź do budowanej od jakiegoś czasu niepodzielnej dominacji Garcii w 140 lbs. Floyd jest też niekwestionowanym mistrzem półśredniej i junior średniej i nie uznanie tego to mało śmieszy żart. A już tym bardziej argumentując to tym, że nie walczył z Pacquiao, który przegrał dwie z ostatnich czterech walk. Bo jednak walki z Bradleyem nie ma co liczyć. Walka z Riosem do półśredniej się nawet nie liczy, więc zasadniczo to ma za plecami porażkę na punkty i przed czasem z 40-letnim Marquezem, z którego też półśredni jak z Adamka ciężki, i w miarę równą choć wygraną walkę z Bradleyem. Jak to się ma do dominacji Floyda w półśredniej a już tym bardziej w junior średniej to nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 02:29 PM
Post: #39
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
http://www.bokser.org/content/2015/01/06...mobile.jsp
Pare ciekawych informacji od WBC Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2015, 02:39 PM
Post: #40
RE: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
WBC wyrasta na najlepszą federację. Jak widać młody Suleiman robi kroki w dobrą stronę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości