Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
12-06-2013, 11:26 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2013 07:27 AM przez Sander.)
Post: #1
Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Amerykanin Tony Grano (20(16 KO) - 3(2 KO) -1) najbliższym rywalem Tomasza Adamka.
Do walki dojdzie 3 sierpnia na gali w Uncasville. W ostatnim swoim pojedynku który miał miejsce pod koniec kwietnia Grano nie dał rady Erikowi Molinie.
32 letni Grano mierzy 188 cm wzrostu i ma na rozkładzie między innymi DaVarryla Williamsona czy Briana Minto. Dla Polaka będzie to powrót na ring po kontrowersyjnej wygranej ze Stevem Cunninghamem.
- - - - - -
Grano kontuzjowany. Guinn rywalem Adamka. Nieaktywny od roku już 38 letni weteran z USA.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 11:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2013 11:33 AM przez BMH.)
Post: #2
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Pewne info?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 11:39 AM
Post: #3
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Tak. Informacja z Polsatu, BN czy kilku innych serwisów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 01:05 PM
Post: #4
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Nic jeszcze oficjalnie nie potwierdzono. Co do Grano to nie oglądałem jego ani jednej walki... to jakiś zwykły średniak patrząc na jego rywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 02:20 PM
Post: #5
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Walka chyba jeszcze nie jest pewna. Widziałem dwie walki Grano, z Kauffamnem i Williamsonem. To mocno bijący cepiarz, bardzo prosty jeżeli chodzi o technikę. W każdym razie byłby to rywal na zbliżonym poziomie do Travisa Walkera (chociaż przygotowanego Walkera bardziej cenię). Wolałbym jednak Oquendo. Jest już past prime, ale stylowo nie pasowałby specjalnie Adamkowi, przez co walka byłaby bardziej zacięta (chociaż oczywiście faworytem byłby "Góral").
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 02:35 PM
Post: #6
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Ja mam nadzieje, że Adamek zaliczy w końcu ten 30 jubileuszowy nokaut...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 02:53 PM
Post: #7
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
To mistrzostwo świata, że udało ci się zmieścić uszy Adamka w tak małym awatarze. Szacunek.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 03:59 PM
Post: #8
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Tak właśnie myślałem. Słaby średniak w sierpniu. No, ale lepsze to niż nic. Widziałem jedną walkę Grano i jak mówi redd to słaby technicznie cepiarz. Adamek spokojnie go wypunktuje, może nawet znokautuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2013, 12:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2013 12:54 PM przez Sander.)
Post: #9
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
Adamek dla Przeglądu Sportowego o walce z Minto i nie tylko :

Przegląd Sportowy: Kiedy rozmawialiśmy zaraz po tym, gdy oficjalnie ogłoszono, że 3 sierpnia w Uncasville będzie pan walczył z Tonym Grano, powiedział pan, że nigdy wcześniej nie widział tego boksera w akcji. Czy pana w ogóle ktoś pytał o chęć walki akurat z tym rywalem?
Tomasz Adamek: Nikt, ale nie o to chodzi. Pojawiło się nazwisko Grano, telewizja chciała takiego pojedynku, my się dogadaliśmy i wszystko było jasne. A że nie widziałem go w akcji? Wiedziałem tyle, ile powiedział mi trener Roger Bloodworth.

- Zdążył pan już od tamtej pory nadrobić zaległości i zobaczyć jakieś nagranie z walk Grano?
Jakieś widziałem w internecie, ale bez przesady. Jeszcze będzie na to czas. Wiemy, co umie. Przede wszystkim wie to trener, a to on przygotuje odpowiednią taktykę. Ja wykonam jego plan już w ringu. A jeśli chodzi o Grano, to na razie rzuciło mi się w oczy, że jest wyjątkowo silny. Na pewno potrafi mocno uderzyć prawą ręką, więc trzeba uważać.

- Pan już nie ma czasu na wpadki.
To prawda, każda moja walka to być albo nie być. Mogę iść w górę tylko dzięki zwycięstwom, nie ma innej opcji. Porażka oznaczałaby, że nadszedł czas kończyć karierę.

- Walka z Grano będzie tylko rozgrzewką przed wielkimi starciami? Tak pan od dawna zapowiada...
Bo tak jest, choć oczywiście i do tego starcia podchodzę bardzo poważnie. Od kilku tygodni ostro trenuję, więc nie ma mowy o żadnym odpuszczeniu. Zdaję sobie przecież sprawę z tego, co walka ze mną oznacza dla Grano. Właściwie tak jest zawsze, nie licząc starć mistrzowskich. Moi rywale stają przed wielką szansą i każdy przygotowuje się do walki ze mną najlepiej, jak potrafi. Pokonanie Adamka zapewnia przecież awans we wszystkich rankingach.

- Co nastąpi po walce z Grano? Czeka pan na wynik rewanżowego starcia Setha Mitchella z Johnathonem Banksem? Będzie pan ściskał kciuki za tego drugiego, bo to byłby pański potencjalny rywal?
Zobaczymy, jak to się wszystko poukłada. Nie chcę mówić o pojedynkach, które mogą odbyć się w przyszłości, kiedy mam jeszcze inny przed sobą. Jeśli wygram z Grano trzeciego sierpnia, będziemy mogli zacząć spekulować na temat tego, co dalej. Teraz liczy się tylko wygrana w najbliższej walce.

- Jak pan się czuje po długiej przerwie? Ostatni raz walczył pan w grudniu ze Steve'em Cunninghamem.
Odpocząłem fizycznie i psychicznie, bo poprzedni rok był męczący. Kilkadziesiąt tygodni obozów przygotowawczych. Odczuwam głód sali treningowej i walki. Ale na pewno nie zardzewiałem. Nie siedziałem w domu i nie jadłem golonki, lecz ciągle się ruszałem. Biegałem, grałem w tenisa i koszykówkę. Zresztą, nieźle idzie mi w tych sportach. Zawsze dobrze się prowadziłem, dzisiaj ważę 100 kilogramów, co też o mnie dobrze świadczy.

- Nazwisko Kliczko jeszcze chodzi panu po głowie?
Jestem sportowcem, marzę o tytułach, więc jak mogłoby być inaczej? Walki, które są przede mną muszę wygrać, by mieć szansę na starcie z Władymirem. A nie ukrywam, że o nim myślę. Po walce z Grano oraz kolejnym, jesiennym starciu, w przyszłym roku chciałbym dostać jeszcze jedną szansę walki o tytuł mistrza świata. Na razie daleka droga, nie było jeszcze żadnych rozmów. Najpierw muszę wygrywać...

- I przypomnieć się kibicom. Walką z Grano ma wrócić "stary, dobry Adamek"?
Mam nadzieję, że tak będzie. Nie demonizujmy długości przerwy, bo jeśli popatrzymy na innych zawodników czołówki wagi ciężkiej, to nikt nie wychodzi do ringu zbyt często. Ja tak robiłem i ten odpoczynek był mi potrzebny. Nie mam 20 lat. Ale teraz wrócę w dobrym stylu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 09:18 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2013 09:20 AM przez Sander.)
Post: #10
RE: Tomasz Adamek vs Tony Grano
USS dla Przeglądu:

PS: W Uncasville 3 sierpnia
Tomasz Adamek zmierzy się z
Tonym Grano. Rywal może mu
zagrozić?
Steve Cunningham: Bez obrazy
dla Tony'ego, bo pobił paru
niezłych gości, ale w boksie
istnieją pewne poziomy. Adamek
jest na tym najwyższym, dlatego
nie mogę zrozumieć, skąd taki
wybór. Walkę ze mną miał
przecież wygrać, aby przybliżyć
się do starcia z Kliczką. Ja
walczyłbym z Władimirem, nawet
gdyby zadzwoniono do mnie
tydzień przed terminem!
Tymczasem Adamek wybiera
sobie słabego rywala, chyba tylko
po to, aby dobrze wyglądać na
jego tle. To godne pożałowania.

PS: Adamek mimo wszystko
zapewnia, że wie, jak
utorować sobie drogę do walki
o mistrzostwo.
Steve Cunningham: Jak chce to
zrobić, bijąc się z Tonym Grano?
To niemożliwe. Rozumiem, że
robi biznes, ale ludzie chcą
oglądać pięściarza
podejmującego wyzwania.

PS: Jeśli jednak kiedyś dojdzie do
jego starcia z Władimirem
Kliczką, może wypaść lepiej
niż z Witalijem?
Steve Cunningham: Nie sądzę.
Władimir pobije go równie
dotkliwie, jak uczynił to Witalij.
Fragmenty o doborze rywala popieram w 100 procentach.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości