Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keith Thurman
25-03-2014, 09:10 PM
Post: #41
RE: Keith Thurman
Wydaje mi się, że Showtime w ogóle w tym roku osiadło na laurach. Uderzyli mocno w 2013 roku, pobili właściwie HBO, zgarnęli sporo subskrybentów i teraz oszczędzają (zarówno kasę jak i samych pięściarzy). W sumie to typowe dla każdego produktu - wejść na rynek z super ofertą, nawet ryzykując brak zysku, ale pokonać konkurencję, zyskać stałych klientów i odkuć się w następnych latach. Mam nadzieję, że będzie lepiej, w sumie 2013 też zaczął się słabo, ale coś nie widzę w tym roku spektakularnych pojedynków na horyzoncie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 07:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2014 07:18 PM przez Maynard.)
Post: #42
RE: Keith Thurman
Sens walki z Diazem, moim zdaniem, to tak naprawdę porównanie Thurmana do Khana i Portera, którzy niedawno walczyli z tym samym rywalem i solidnie musieli się napocić, żeby nie przegrać (w przypadku Portera dotyczy to pierwszej walki). Z tym, że Keith z pewnością nie potrzebuje takiej motywacji, bo pewności siebie nigdy mu nie brakowało i zapewne nie zabraknie. Także pojedynek ten chyba jest potrzebny wyłącznie promotorom, żeby Thurman pozostał w grze i na ustach kibiców do czasu, aż coś lepszego mu zorganizują (ostatnio nie wypaliły negocjacje m.in. z Bronerem).

Ciekawe, czy strategia oparta na sporej aktywności i pojedynkach z rywalami, którzy są w rankingu, a wiele nie kosztują, przyniesie mu tyle pożytku, co Gołowkinowi, który przecież był promowany bardzo podobnie? Cóż, życzę powodzenia, bo bardzo lubię tego zawodnika. W najbliższej walce potknięcia nie przewiduję.

A tak już nawiasem, sprawdziłem ostatni ranking WBA - http://www.wbanews.com/wp-content/upload...-march.pdf - i trzeba zauważyć, że Diaz jest na 7 miejscu, a mistrz (Maidana) i rywale klasyfikowani wyżej od Diaza, poza anonimowym Tajem z 6 miejsca, byli nieosiągalni. Obecnie liczę na to, że Collazo pokona Khana i dojdzie do jego pojedynku z Thurmanem. To byłaby rzeź!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 07:26 PM
Post: #43
RE: Keith Thurman
(22-04-2014 07:12 PM)Maynard napisał(a):  Obecnie liczę na to, że Collazo pokona Khana i dojdzie do jego pojedynku z Thurmanem. To byłaby rzeź!

Nie tylko Ty liczysz na taki rozwoj wydarzen.Cool Collazo wygrywa z Amirem(co jest realne) i pozniej walka z Keithem o prawo walki z Floydem. Dla mnie trzy kapitalne walki jedna za druga. Mam tylko nadzieje, ze Luis mnie nie zawiedzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 07:55 PM
Post: #44
RE: Keith Thurman
To że Collazo pokona Khana jest bardzo prawdopodobne. Ja go widzę w roli faworyta w tej walce. A Thurman-Diaz to bardzo dobra weryfikacja dla Keitha. Diaz to nie mniejsze wyzwanie niż Soto Karass. Z Khanem na prawdę niewiele mu brakowało i to bynajmniej nie był przypadek patrząc choćby na pierwszą walkę z Porterem. Diaz to największy koszmar zawodnika, który myślami jest już gdzieś tam przy wielkich walkach. Zobaczymy bo zarówno walki Collazo-Khan jak i Thurman-Diaz to są walki, w których wiele może się wydarzyć. Ale jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to Thurman-Collazo jak najbardziej. Keithowi jeszcze trochę brakuje ale myślę, że w ciągu roku będzie gotowy na największe wyzwania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 12:54 PM
Post: #45
RE: Keith Thurman
Chciałbym zobaczyć Thurmana w walce z Porterem o IBF. Obaj są zawodnikami Haymona, więc nie byłoby żadnego problemu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 02:03 PM
Post: #46
RE: Keith Thurman
A ja bym nie chcial bo porazka jednego z nich nie bylaby niczym fajnym. No chyba ze wyszedlby remis po zabojczej walcej Tongue

Keith niech sobie idzie na Canelo po jego porazce z Erislandy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 12:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-04-2014 01:26 PM przez BMH.)
Post: #47
RE: Keith Thurman
Trening otwarty Thurmana przed zblizajaca sie gala:




Thurman, Matthysse, Orozco-stawiam na faworytow, a wszystkie te walki zakoncza sie czasowkami

Figueroa, raczej na punkty UD, ale byc moze wydusi w pozniejszych rundach tko.

Gomez i Bogere, niech najpierw pochwala sie rywalami. Z drugiej strony wiadomo, ze to beda typowe miesa armatnie, wiec tu rowniez trzeba sie spodziewac czasowek.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 01:36 PM
Post: #48
RE: Keith Thurman
Co do prowadzenia Thurmana to bardzo mi sie podoba ten sposob: czeste walki z roznymi przeciwnikami, nawet jesli nie sa to jakies kasowe hity. Lepiej walczyc 3-4xdo roku nawet ze sredniakami jak np GGG niz co 6-12 miesiecy jak np Floyd (oczywiscie on sobie moze na to pozwolic ale pewnie wiekszosc kibicow chcialaby ogladac go co 4 miesiace a nie co 6). Mnie wcale nie zdziwi jesli Diaz wytrzyma caly dystans, moze Keith bedzie sie dluzej komponowal w walke i na konkretna akcje braknie czasu. Choc jak mialbym wydac hajs na rozstrzygniecie to oczywiscie KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 04:15 PM
Post: #49
RE: Keith Thurman
Mi rowniez sie podoba sposob w jaki jest prowadzony Keith. Chetnie bym zobaczyl Thurmana z wygranym walki Collazo-Khan, o prawo walki z Floydem. Tylko ze ja to widze tak.. jak wygra Collazo, to nikt mu Mayweathera nie da.. na bank jeszcze bedzie musial zawalczyc z kims pokroju np. Thurmana. Jakby wygral Khan z Lusiem, to biorac po uwage jak dobrze ta walka sprzedalaby sie na Wyspach, wiecej testow dla raczej Amira nie bedzie i zalapie sie na wyplate zycia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2014, 01:09 PM
Post: #50
RE: Keith Thurman
Thurman obecnie dochodzący do siebie po kontuzji chciałby wykorzystać ocieplenie na linii GBP-TR i mówi głośno o ewentualnym starciu z Bradleyem w przyszłym roku.

Hugo pewnie sie ucieszy, ja także ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości