Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Alvarez !!
15-09-2013, 06:33 AM
Post: #251
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Szkoda komentować nawet tą punktację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 06:44 AM
Post: #252
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Słabszym pięściarzem do czego sam się przyznał chwilę po walce.
Floyd jest po prostu nadczłowiekiem, serio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 06:50 AM
Post: #253
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Ciekawe jaka była by decyzja sędziów , gdyby ta walka nie była tak jednostronna. Rozumiem nie ma rund remisowych , więc sędziowie mieli prawo przy którejś wyrównanej rundzie dać zwycięstwo Alvarezowi .Tylko ,że jako tako w tym pojedynku takich starć nie było zbyt wiele.2 rundy dla Alvarez to byłby werdykt jak najbardziej znośny .W jednej rundzie Floyd robił sobie jaja z Alvareza i wtedy Canelo miał go na linach ( tylko ,że Nic z tego nie wynikło , prócz tego ,że Floyd próbował ośmieszyć Alvareza i na koniec rundy Money trafił Meksykanina ).Można też było Mu przyznać pierwszą rundę najbardziej wyrównaną , bo nic w Niej się nie działo :-) .Ale werdykty 116:112, 117:111 , a w szczególności 114:114 to lekka przesada , bo przewaga była po prostu ogromna.Jak dla 119:109
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 07:12 AM
Post: #254
RE: Mayweather vs Alvarez !!
@Crumb

Nie przesadzajmy. Było już wielu bokserów, o któych tak mówiono. Ali, Monzon, Holmes, Hagler, Tyson, Pacquiao, RJJ a jednak przegrywali. Floyda można pokonać jak każdego innego boksera, ale Canelo nie jest tym typem pięściarza. W junior średniej jest jeden bokser, który może z Floydem nawiązać wyrównaną walkę, a może nawet wygrać - Erislandy Lara. Technicznie nie ustępuje Mayweatherowi i ma podobny styl walki. Są też opcje supercatchweightów z Gołowkinem albo Wardem. Pacquiao mimo nienajlepszej passy cały czas jest groźny, bo nie odpowiada Flodowi stylowo, co poruszał już @pyra.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 07:33 AM
Post: #255
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Floyd!
Bardzo się cieszę z wygranej Floyda i udowodnienia Rudemu, że jednak mógł na konferencji potrzymać ten pas - miałby ładną pamiątkę. Królem ten cynamonowy dzieciak i tak będzie bo ma za sobą sędziów. Już z Troutem mu pomogli, teraz też gdyby wygrał ze dwie rundy to by Floyda wydymali. Czekam na pojawienie się walki w serwisie YT. Wówczas napiszę więcej o tym co w ringu było.
@BESTIA
Dzięki za relację.
Gdy moja ukochana przeczytała mi : '120-108 dla Maywe-coś tam' byłem uradowany Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 09:24 AM
Post: #256
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Co za wał!! powinien być remis... szkoda Canelo, dał walkę życia a tutaj takie coś... a tak na poważnie. Tak jak pisałem to nie jednokrotnie... z dużej chmury mały deszcz, a jak czytałem wypowiedzi ludzi, że Canelo go znokautuje i, że jest najtrudniejszym przeciwnikiem Floyda w karierze to chciało mi się śmiać... EASY WORK.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 09:31 AM
Post: #257
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Drukowanie wyników, poziom: Legenda

[Obrazek: 1238780_10151710625880674_740136046_n.jpg]

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 09:34 AM
Post: #258
RE: Mayweather vs Alvarez !!
To ''May weather'' pewnie też CJ Ross pisała... mi się wydaje, że trzecim sędzią miał być jej mąż, ale się rozchorował i go zastąpiła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 01:13 PM
Post: #259
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Obejrzałem walkę i co tu dużo mówić. Canelo wyglądał na pogodzonego z losem, nawet nie próbował przejąć inicjatywy.
Floyd kapitalnie się ruszał, obrona na niesamowitym poziomie. Znakomity lewy prosty. Ta scenka ze spojrzeniem na liny kapitalna.
Niestety dla Cynamona to Mayweather wyciągnął do tej batalii wszystkie atuty i młodego Meksykanina pożarł. Jest wielki.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2013, 02:37 PM
Post: #260
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Mayweather poniżał Alvareza, ale ten naprawdę na koniec zachował się z klasą. Rzadko, który pięsciarz po walce powie, że był po prostu tłem dla rywala. Także szacun dla Canelo za zachowanie, pokazał klasę i osobiście uważam, że należycie wykorzysta tę lekcję. Przyszłość przed nim, na poziom Floyda nigdy się nie wespnie, bo to zaszczyt tylko dla wybrańców, ale sądzę, że to przyszły pięściarz czołówki P4P. I nie zmienia tego nawet ta druzgocąca porażka.
O Moneyu już nie będę pisał. Jak powiedział Kosedowski w studiu OS, co by o nim nie powiedzieć to za mało. Ja wspomnę jedynie o jego psychice. Koleś walczy za 40 mln dolarów walkę i dalej ma motywację do sportu, do pracy. Niesamowite, naprawdę ma twardy łeb, bo choćby niejeden polski piłkarz zarabia 5 tys. tygodniowo i mu się w dupie przewraca. Floyd jest wielki i wyjątkowy pod każdym względem.
Jeszcze słowo o punktacji. Dla mnie remis nie jest skandalem. Skandalem jest przyznanie odpowiedni trzech i czterech rund Alvarezowi. Remis to kryminał. Miejsce we Wrocławiu się znajdzie.
Aha i jeszcze słówko o świetnym zdaniu na bokser.org "Dlatego apeluję do kibiców, by pamiętali, co wydarzyło się dziś w Las Vegas i co mogło się wydarzyć, gdyby "Canelo" choć przez moment nawiązał z genialnym Mayweatherem prawdziwą walkę". Właśnie dlatego cenię ten portal tak bardzo, choć wczorajsze teksty o tym, że Floyd jest przereklamowany były trochę nie na miejscu. Dla mnie sytuacja jest jednoznaczna. Szykowany był wałek, przy w miarę równej walce Money by nie wygrał. Chcieli zrobić z Canelo nowego króla P4P, ale to się nie udało. Floyd za bardzo zdeklasował rywala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości