Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Alvarez !!
15-08-2013, 09:03 AM
Post: #61
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Tak aktualna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 09:24 AM
Post: #62
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Alvarez na tym zdjęciu musi być dobrze odwodniony....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 09:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 10:08 AM przez BMH.)
Post: #63
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Widac, ze Saul ostro zapiernicza i chyba to nikogo nie dziwi. Szykuje nam sie fajna walka, Floyd udwodnil, ze ma jaja zgadzajac sie na potyczke z tyle mlodszym rywalem. Bestia, a wiesz moze ile na dzis dzien wazy Saul??


Przeczytaj definicje odwodnienia AFPL

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 10:22 AM
Post: #64
RE: Mayweather vs Alvarez !!
@BMH
Odwodniony, ale nie w tym sensie... po prostu żeby zbić wagę do kontroli musiał jak najbardziej pozbyć się ze swojego ciała wody, dlatego też jest taki wyrzeźbiony. Tak jak kulturyście przed zawodami, odwadniają się jak najbardziej żeby mięśnie było jak najbardziej widać. Już nie mów BMH, że nie wiedziałeś o co mi chodzi...lol...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 10:37 AM
Post: #65
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Ja gdzieś wyczytałem,że ważył 166 funtów na tym zdjęciu.

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 10:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 11:09 AM przez BMH.)
Post: #66
RE: Mayweather vs Alvarez !!
(15-08-2013 10:37 AM)terq napisał(a):  Ja gdzieś wyczytałem,że ważył 166 funtów na tym zdjęciu.

Dzieki. Jezli to prawda, to wazy ponad 10funtow wiecej niz przed walkami, wiec o jakim odwodnieniu my tu piszemy... ostro cwiczy, jest motywacja, jest ostry trening, to i lapie rzezbe.Wink Z drugiej strony, mnie sie wydaje, ze Saul na tej focie juz jest blizej wymaganego limitu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 11:11 AM
Post: #67
RE: Mayweather vs Alvarez !!
@BMH
Bliżej jak bliżej... jeszcze nie całe 7 kg pozostało mu do zbicia (w miesiąc). Wyobrażasz to sobie? ciekawe z czego on będzie to zbijał. Przed ważeniem będzie się musiał bardzo, bardzo odwodnić... a kto wie, może nie uda mu się osiągnąć limitu i walka nie dojdzie do skutku? Big Grin to oczywiście najmniej prawdopodobny scenariusz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 11:23 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 11:24 AM przez BMH.)
Post: #68
RE: Mayweather vs Alvarez !!
(15-08-2013 11:11 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Bliżej jak bliżej... jeszcze nie całe 7 kg pozostało mu do zbicia (w miesiąc). Wyobrażasz to sobie? ciekawe z czego on będzie to zbijał.

Nie bardzo rozumien do czego zmierzasz. W czym problem AFPL? Przeciez podobnie wazyl przed Troutem(ponizej 154funtow)... nie wygladal na katowanego zbijaniem wagi, a w ringu walczyl swietnie.

(15-08-2013 11:11 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Przed ważeniem będzie się musiał bardzo, bardzo odwodnić... a kto wie, może nie uda mu się osiągnąć limitu i walka nie dojdzie do skutku? Big Grin to oczywiście najmniej prawdopodobny scenariusz.

Nie wierze, by ktos majacy swietny sztab szkoleniowy i walke zycia, mial problem z osiągnieciem wagi podobnej do tej, jaka mial przed ostatnia walka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 12:06 PM
Post: #69
RE: Mayweather vs Alvarez !!
@BMH
Do czego zmierzam? do niczego, po prostu jest to niesamowite, że Alvarez będąc już tak odchudzonym, wyrzeźbionym musi jeszcze zgubić 7 kg. Ten chłopak musi mieć świetnego człowieka od odwadniania się bo inaczej będzie trupem w dniu walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 12:10 PM
Post: #70
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Człowiek od odwadniania? Big Grin
świat nie przestaje mnie zadziwiać Tongue
a co do tego, że musi jeszcze 7kg zgubić z takiej sylwetki jaką ma na fotce choć nie wiemy ile ma tam funtów to byłaby to hardkorowa sytuacja.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości