Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Alvarez !!
05-06-2013, 11:43 PM
Post: #41
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Floyd jest bokserskim geniuszem, to chyba jedyny bokser na świecie na którego zawsze wstanę w nocy, choćby walczył z jakimś kompletnym nonamem. Prezentuje mój ulubiony styl, schowany za gardą, czeka na wyprowadzenie ciosów. Powoduje to, że Mayweather jest jak dla mnie jednym z topu wszechczasów. Wyżej w hierarchii niż np. Jones jr, Tyson, Lewis, Leonard i wielu wielu innych. Jedynym obecnym zawodnikiem, który dorównuje Floydowi jest dla mnie Rigondeaux. Tyle, że on stoczył za mało walk, dobrych walk, by stawiać go około Floyda. Floyd zawsze walczył z najlepszymi, obok wyczekiwanej walki z Pacquiao.
To że Mayweather ma o 4 cm dłuższe łapy od Alvareza, powoduje walkę mniej elektrycznąSmile Oglądając ich na ringu wydaje się, że dzieli ich przepaść warunkami fizycznymi na korzyść Meksaykanina, jednak tak nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2013, 08:46 AM
Post: #42
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Nie widzę szans na to by Alvarez zagroził Floydowi.
Oczywiście to spore wyzwanie dla Floyda bo Canelo jest młody, silny i naprawdę już dobry boksersko ale Floyd to cytując Mateusza Borka " jakiś zupełnie inny poziom".

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2013, 05:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2013 06:54 PM przez BESTIA.)
Post: #43
RE: Mayweather vs Alvarez !!
To nie jest tak że Floyda nie da się pokonać, właśnie tacy bokserzy jak Many czy Canelo mają największe szanse na pokonanie Mayweathera.Choć i tak szanse Alvareza na pokonanie Moneya sa znikome.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 06:55 PM
Post: #44
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Mayweather vs Alvarez oficjalnie na Orange Sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 07:33 PM
Post: #45
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Oby tylko nie pokazali jedynie walki wieczoru, jak to często robią na Orange Sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 07:36 PM
Post: #46
RE: Mayweather vs Alvarez !!
(23-07-2013 07:33 PM)kubala1122331 napisał(a):  Oby tylko nie pokazali jedynie walki wieczoru, jak to często robią na Orange Sport.

Obawiam się, że tak właśnie może być......ale co tam zawsze pozostają streamy...Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 10:15 PM
Post: #47
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Furtkę dla Canelo by móc zagrozić Floydowi widzę tylko jedną na dziś. Ciosy na dół - korpus, korpus i jeszcze raz korpus. Floyd swojej buźce krzywdy zrobić nie da, ogromna baza trików, obronnych zagrań i świetny refleks sprawiają, że często bywa nieuchwytny. Polowanie na KO na nim to będzie masa przestrzelonych ciosów Alvareza i może tylko go psychicznie spalić i deprymować. Wówczas będzie tracił koncentrację, otworzy się, zacznie popełniać błędy - Floyd to uwielbia.
Zachować zimną głową i głównie osłabiać dolne partie. Floyd zmęczony to Floyd już nie tak perfekcyjny. Ciosów na dół nikt nie lubi Floyd także. Boksując na dół otwierasz sobie górę. Zobaczymy jaką taktykę obiorą.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 07:52 AM
Post: #48
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Obawiam się, że tak właśnie może być......ale co tam zawsze pozostają streamy...Cool

I pewnie tak będzie, streamy słaba jakość trochę przeszkadza, może Orange pokaże całą galę bo warto.Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 09:18 AM
Post: #49
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Ja jestem ostrozny przy typowaniu wyniku tej walki. Zycie mnie nauczylo, ze kiedy walczy zawodnik past prime(nawet trzymajacy wysoki poziom) z "mlodym byczkiem", to los potrafi byc okrutny dla faworyzowanego, starego mistrza. Mam nadzieje, ze sie myle, bo kibicuje Floydowi, ale... zmiana wary to naturalna kolej rzeczy, i tak jak Vitek prowadzil w walce z LL, gdzie wychodzil do ringu w charakterze miesa armatniego, tak jak Taylor dwukrotnie gorowal nad Hopkinsem, czy Tarver zlamal kariere Jonesa, tak i w tym przypadku Mayweather moze, a nawet najprawdopodobniej trafi na swojego "Tarvera". Za dwa lata to uwazalbym Canelo za faworyta, dzis szanse traktuje jako wyrowane, gdzie na przeciw siebie zobaczymy- doswiadczenie z mlodoscia.
Mam jednak nadzieje, ze Mayweather raz jeszcze udowodni, ze jest w stanie oszukac wiek, i pobic mocniejszego fizycznie rywala.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 12:32 PM
Post: #50
RE: Mayweather vs Alvarez !!
Niby masz rację, ale nie mam przekonania czy wiek odgrywa tu jakąkolwiek role. Mam wrażenie, że Floyd w ostatniej walce zaprezentował się lepiej niż z Ortizem czy Cotto, a przecież był wtedy już trochę starszy. Wydaje mi się, że Floyd jest tak dobrze wytrenowany i jest w tak dobrej formie psychicznej, że wydaje mi się, że wiek nie będzie odgrywał tak wielkiej roli.
O tym, że lata życia nie zawsze wpływają na formę podam ci przykład piłkarza Javiera Zanettiego. Koleś ma 40 lat, a biego szybciej i więcej niż dwudziestolatki, którzy mają całą karierę przed sobą. Ostatnio w wieku 39 lat zerwał ścięgno Achillesa, ale dalej chce grać w piłkę. Wydaje mi się więc, że odpowiednie nastawienie psychiczne i forma fizyczna, zniweluje tę różnicę wieku i nie będzie ona widoczna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości