Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
24-09-2013, 06:32 AM
Post: #141
RE: Kliczko vs Povetkin
W związku z odwołaniem walki Haye-Fury to ja już żyję starciem Kliczko-Powietkin. Myślę, że nie zabraknie emocji, choć faworyt jest jeden...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 09:06 AM przez kantemir.)
Post: #142
RE: Kliczko vs Povetkin
zabawny promo-filmik..Ja yuz myslel,ze teraz w kadrie bedzie tlum oficerow NKWD lub KGB i pojdzie pobicie biednego Wolodki Kliczko..

a ot inny promo-
https://www.youtube.com/watch?v=fLg5siPBer8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 09:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2013 09:10 AM przez Splint3rPL.)
Post: #143
RE: Kliczko vs Povetkin
(24-09-2013 08:54 AM)kantemir napisał(a):  zabawny promo-filmik..Ja yuz myslel,ze teraz w kadrie bedzie tlum oficerow NKWD lub KGB i pojdzie pobicie biednego Wolodki Kliczko..

Coś w tym jest. Jakieś dziwne komunistyczne klimaty, szczególnie pod koniec. Ale to Rosja, oni tak chyba lubią : ).

Po tym gdy odwołana została walka Haye - Fury, najciekawszą walką 2013 roku będzie chyba właśnie Kliczko - Povietkin. Faworyt jest bardzo wyraźny, ale Rosjanin może postawić twarde warunki. Nie bardzo w to wierzę, ale chciałbym, aby tak się stało.
Jakiś czas temu miałem pierwszy i póki co jedyny sen związany z boksem, a w nim... Povietkin znokautował Władimira. Pierwszy raz śniło mi się coś podobnego, może to jakiś znak Smile.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 10:07 AM
Post: #144
RE: Kliczko vs Povetkin
szansy ma kazdy..i powetkin..po co nie..problem tylko w tym,ze trzeba tutaj noge i method Mike Tysona..-to jest szalona prace cialem w lewo-w prawo..innych sposobow tutaj nie ma i byc nie moze..jesli tego nie robic-dupa..poki cos nie widzi tej prace cialem u Sachki,niestety..choc oczywiscie stal silny..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 01:26 PM
Post: #145
RE: Kliczko vs Povetkin
@Splinter
Zapomniałeś zaznaczyć najciekawszą walką w roku w WADZE CIĘŻKIEJ Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 05:30 PM
Post: #146
RE: Kliczko vs Povetkin
(24-09-2013 01:26 PM)RedHawk napisał(a):  @Splinter
Zapomniałeś zaznaczyć najciekawszą walką w roku w WADZE CIĘŻKIEJ Big Grin
Fakt, zapomniałem. Ale jak się tak nad tym zastanowię... Dla mnie to najciekawsza walka roku bez podziału na kategorie wagowe.
W tym roku najbardziej czekałem na Money - Canelo.
Na drugim miejscu był Haye - Fury.
A na trzecim właśnie Kliczko - Povietkin.

Pierwsza z tych walk już się odbyła, druga została przełożona, więc pozostaje mi czekać na Władimira.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:04 PM
Post: #147
RE: Kliczko vs Povetkin
Czekam również na ten pojedynek choć zobaczę go z odtworzenia to samo info o pokonanym Wladimirze by mnie zadowoliło. Wierzę w Powietkina. W jego świetną formę, mam nadzieję, że będzie naciskał Wladimira na wszystkie sposoby. Jego też da się pokonać. Ale faworyt jest jeden (głupie powiedzenie bo dwóch faworytów w boksie raczej nie ma Tongue).

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:19 PM
Post: #148
RE: Kliczko vs Povetkin
Ja na ten pojedynek czekam bardziej niż na Mayweather vs Canelo. Przede wszystkim zżera mnie ciekawość co Ruscy zrobią aby Saszka zabrał pasy Kliczce. Wpompowali przecież w to kupę szmalu. Nie wiem, czy Władek bierze swoje jedzenie, ale powinien. Tam mogą być naprawdę niezłe jajca. Zdrowy rozsądek mówi, że Kliczko przez KO, ale teraz uważam, że skończy się to wszystko zwycięstwem Powietkina na punkty. Cj Ross pokazała, że wałek nie ma granic. Tak więc do dzieła towarzysze Rosjanie ! Wystarczy, że Powietkin będzie szedł do przodu Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:31 PM
Post: #149
RE: Kliczko vs Povetkin
Racja. Ruskie metody to perfidne metody.

Zdecydowanie najciekawsze starcie w HW od Wlad-Haye.
To trzeba zobaczyć. Osobiście stawiam na Włada ale Povietkina oczywiscie nie ma co skreślać bo nie sądze by przygotował się do walki jak z Huckiem tylko na 110% ! ALE WŁAD SWOIM LEWYM GO WYPROSTUJE.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 07:15 PM
Post: #150
RE: Kliczko vs Povetkin
Coś czuje ,że jak Povietkin dotrwa do końca , urwie z 2-3 rundy to towarzysze mu załatwią pasy Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości