Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
30-07-2013, 07:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2013 07:59 AM przez BMH.)
Post: #121
RE: Kliczko vs Povetkin
(30-07-2013 07:00 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Na walkę z Huckiem powołuje się tylko i wyłącznie w kontekście PRZYGOTOWANIA FIZYCZNEGO. Dostał lanie bo był bardzo źle przygotowany, w kolejnych walkach nie miał okazji pokazać czy rzeczywiście jest tak jak piszesz, że Povetkin olał przygotowania. Natomiast czy Povetkin według mnie był optymalnie przygotowany do tego pojedynku... z pewnością nie była to forma życia, chociaż nie ma wcale dowodów na to, że rzeczywiście olał przygotowania.

Obraz slabej walki w wykonaniu Rosjanina, czy przygotowanie fizyczne... suma sumaru powolujesz sie na ta walke, a jestem pewny, ze do Wlada to Sasha zrobi o wiele lepsza forme(co nie znaczy, ze wygra)
W mojej opinii, wystarczajacym dowodem na kiepskie przygotowanie byla slaba kondycja, byl wolny, w polowie walki juz sapal jak lokomotywa, przestrzeliwal ciosoy, chwial sie, opuszczal rece etc. To nie byl ten Povetkin ktorego znam z ringow zawodowych.

(30-07-2013 07:00 PM)AdamekFightPL napisał(a):  może Alexander nie potrafił poradzić sobie z naporem Marco? co jak co, ale trochę tych ciosów Povetkin przyjął. To była chyba jego najtrudniejsza walka w karierze , nie dlatego, że Marco jest taki mocny, ale dlatego, że styl mógł mu nie pasować.

Zgadzam sie, to byla jedna z najtrudniejszych walk Sashy.
Huck nie jest mocny? Nie ma techniki, ale jest twardy i zawzietym fizolem, umie przyspieszycz tymi cepami, cios ma silny, szczelna garde, a i serducho ma do tego sportu... to robi z niego dobrego boksera.

(30-07-2013 07:00 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Czy kilogramy odbiły się na formie Marco? na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć i nie tylko ja. Nie mam ku temu żadnych podstaw gdyż Marco od razu po walce z Povetkinem wrócił do kategorii niżej.

Jednak wczesniej dales jasno do zrozumnienia, ze tak jest, cytuje:Z pewnością kilka dodatkowych kilo odbiło się na formie Marco".
Marco nie chcial wracac, chcial kontynuowac kariere w HW, gdzie mial sliczny start... to jego szefostwo wymusilo na nim powrot do CW, nawet byly z tego powodu drobne specia na linii bokser-promotor.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 07:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 07:31 PM przez BESTIA.)
Post: #122
RE: Kliczko vs Povetkin
""Nie po prostu od żadnego z Was nie usłyszałem o żadnej ciekawej sytuacji, o której nie przeczytałbym na bokser.org czy innej stronie. Poza tym większość informacji, które Wam przekazałem to informacje od Leszka Dudka, który bądź co bądź wiedzę posiada, jeździ po campach, bankietach, sparingach itd.""

My też nie usłyszeliśmy od ciebie żadnej ciekawej informacji, przekazujesz to co powiedział ci redaktor.Nie bierz tego do siebie ale robisz z siebie wielkiego informatora i piszesz że podajesz ciekawe fakty a ktoś ci tak napisał, bo na razie sam oceniasz ciekawość tych faktów.Nie czujesz tego że zaczynasz irytować coraz bardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 07:36 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #123
RE: Kliczko vs Povetkin
Jasne, że powołuje się na walkę z Huckiem... tak samo jak przed ew. walką Adamka z Władimirem powoływał byś się na jego walki z Witalijem czy Cunninghamem. Natomiast czy Huck jest mocny? dla takiego Povetkina powinien to być spacerek. Przecież Sasza to mistrz olimpijski, jest świetnie wyszkolony technicznie, ba, moim zdaniem 5-6 lat młodszy Sasza powycierałby Huckiem ring. Co do powrotu Marco do CW to była to tylko i wyłącznie jego decyzja. Wszystko zależało od tego czy dostanie rewanż z Povetkinem. Rewanżu nie było więc Marco wrócił do CW bronić swój pas.
@BESTIA
Myślę, że takie informację jak nienawiść Szpilki do Wasilewskiego, konflikty Gmitruka z pięściarzami i jego prawdziwe oblicze to mimo wszystko w miare ciekawe informacje, przynajmniej dla mnie były gdy się o nich dowiedziałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 07:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 07:44 PM przez BESTIA.)
Post: #124
RE: Kliczko vs Povetkin
OK, informacje czasem dajesz ciekawe.
EDIT
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 07:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 08:13 PM przez BMH.)
Post: #125
RE: Kliczko vs Povetkin
(30-07-2013 07:34 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Jasne, że powołuje się na walkę z Huckiem... tak samo jak przed ew. walką Adamka z Władimirem powoływał byś się na jego walki z Witalijem czy Cunninghamem.

Bo jest tu pewna analogia, a przy Huck-Sasha, a Sasha-Wlad takowej nie widze.Wink

(30-07-2013 07:34 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Natomiast czy Huck jest mocny? dla takiego Povetkina powinien to być spacerek. Przecież Sasza to mistrz olimpijski, jest świetnie wyszkolony technicznie, ba, moim zdaniem 5-6 lat młodszy Sasza powycierałby Huckiem ring.


Widzisz, ja przed walka nieraz pisalem, ze Povetkin bedzie mial trudno... powolywanie sie na tytuly amatroskie, to zadna wyrocznia, tu glownym problemem Sashy(tak podejrzewalem przed walka) miala byc motywacja.

(30-07-2013 07:34 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Co do powrotu Marco do CW to była to tylko i wyłącznie jego decyzja. Wszystko zależało od tego czy dostanie rewanż z Povetkinem. Rewanżu nie było więc Marco wrócił do CW bronić swój pas.

Marco chcial zostac w HW, to promotr na nim wymusil powrot, byl o to maly "dym". Tak przynajmniej czytalem.


PS. Pisanie o Szpilce, czy innych sprawach niezwiazanych z Povetkin-Wowa, proponuje przeniesc chlopaki do offtop-u, bo szkoda tematu, a fajnie sie czyta takie dyskusje.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 08:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2013 08:51 AM przez kantemir.)
Post: #126
RE: Kliczko vs Povetkin
Zreszta Huck w Polsce, to jest mega niedoceniany mistrz, duza czesc piszacych na jego temat ulega stereotypom, pisza o dziesiatkach walkow na konto Marco, choc wiele z walk ktore powszechnie niedzielni kibice traktuja za walek, walkami nie sa.


Moze to takze dlatego,ze srodowisko bokserskie i okolo-bokserskie czesto sa nieco snobistskie..pewny snobizm jest..-,,Kto o taki? Skad przyszedl w zawodowy boks,, Poniewaz Marko nie bokser,a kickbokser,a stosunek do kikboserow czesto z wysoka..z pewna pogarda...jak by tam nie bylo,a Marko bijacy chlopak i to glownie..technika bez ciosu to prosto taniec i tyle...


zle tylko,ze on nie jest wprawdzie wielkim..nie jest prawdziwym HW ,a i mistrzowskiej gardy i obrony takze nie ma,jak Hey ..I to bardzo zle dla go..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 10:30 AM
Post: #127
RE: Kliczko vs Povetkin
Pousuwałem posty nie na temat, AFPL ogarnij się trochę z off topem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 07:19 AM
Post: #128
RE: Kliczko vs Povetkin
https://www.youtube.com/watch?v=9Q3yqL88dPg

press-konferencja kliczko i powetkina ..prawda odnakowo ni chu.a nikt po-russku nie rozumije ale coz..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 09:22 AM
Post: #129
RE: Kliczko vs Povetkin
kantemir
ruski izyk eta ocień liegkij izyk, toże ty nie bałnujsjaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2013, 08:34 AM
Post: #130
RE: Kliczko vs Povetkin
Kliczko do walki z Povetkinem ma wyjść przy nowym utworze ''Brat za brata - Kozak system''.



W sumie jestem pod wrażeniem tej piosenki, podobna do nutki Povetkina, czyli taka typowo słowiańska. Na prawdę mogą być ciary przy wejściu Kliczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości