Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 10 P4P - POLSKA.
24-07-2013, 03:50 PM
Post: #31
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
@BMH
Gdyby ranking opierał się na resumach, możliwościach czy tytułach to i tak to Adamek góruje nad Włodarczykiem dlatego dla mnie to trochę dziwne stawianie go nad Tomkiem. Oczywiście tylko według mnie, każdy ma prawo do swojego rankingu, może nawet zamieścić na samym szczycie Jonaka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 04:06 PM
Post: #32
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
(24-07-2013 03:50 PM)AdamekFightPL napisał(a):  czy tytułach to i tak to Adamek góruje nad Włodarczykiem

Dlaczego? Przeciez to Kylo jest mistrzem, a nie Tomek.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 04:13 PM
Post: #33
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
@BMH
A co to znaczy, że jest mistrzem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 04:30 PM
Post: #34
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
To znaczy, ze Krzysiek ostatnie lata walczy tylko walki mistrzowskie, o pas ktorego jest włascicielem. Nie widze nic zlego jezeli ktos widzi Tomasz na miejscu pierwszym, jednak dla mnie, obrony pasa sa wiecej warte niz wygrane Adamka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 08:20 PM
Post: #35
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
@BMH
Nie ważne czy o pas czy też nie... Adamek tak czy siak miał nie gorszych przeciwników od Włodarczyka... jak dla mnie Adamek a Włodarczyk to niebo a ziemia. Dopóki Adamek będzie czynnym bokserem zawodowym nikogo innego nie nazwę najlepszym pięściarzem w Polsce. Ma na swoim koncie 2 pasy mistrzowskie, wielu na prawdę dobrych zawodników a poza tym dokonał czegoś niesamowitego, chłopak, który walczył w wadze półciężkiej powalczył z Kliczką w kategorii ciężkiej... gdyby tak postawić w 2005 roku Adamka a obok Kliczkę i powiedzieć, że się będą za 7 lat bić to wszyscy wybuchli by śmiechem... a Włodarczyk? zdobył pas w walce z dziadkiem Fragomenim, później jego obrony nie były zbytnio efektowne... dopiero teraz gdy pokonał Czakijewa ludzie zaczęli go doceniać a przecież Czakijew dopóki nie staną z Włodarczykiem w ringu był nie sprawdzonym zawodnikiem, oczywiście w zawodowstwie nie amatorstwie bo to dwa różne światy. Trzeba być KOMPLETNYM laikiem żeby stawiać Diablo nad Adamkiem, ba, żeby ich nawet porównywać! no, ale oczywiście każdy ma do tego prawo...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 08:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2013 07:39 AM przez BMH.)
Post: #36
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
(24-07-2013 08:20 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Nie ważne czy o pas czy też nie...

Bajki piszesz.Wink Jeszcze nie widzialem rankingow, by mistrzowie nie byli w scislym czubie.

(24-07-2013 08:20 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Adamek tak czy siak miał nie gorszych przeciwników od Włodarczyka... jak dla mnie Adamek a Włodarczyk to niebo a ziemia.

Moze gorszych nie mial, ale gowno tak naprawde pokazal... wypykal go Cunn(dla mnie to byla deklasacja), i dawal rade jednoreki zawodnik(nie byloby skandalu gdyby werdykt byl remisowy, badz odwrotny). Jednak Krzysiek w ostatnich 2-3 latach lepiej sie dla mnie pokazal, co wazne jest mistrzem.

(24-07-2013 08:20 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Dopóki Adamek będzie czynnym bokserem zawodowym nikogo innego nie nazwę najlepszym pięściarzem w Polsce.

Po Tobie sie nawet bym obiektywizmu w temacie Adamka nie spodziewal.

(24-07-2013 08:20 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Ma na swoim koncie 2 pasy mistrzowskie

Nie, Adamek nie ma zadnego pasa, i to jest fakt, ktorego nie da sie podwazyc. Powolywanie sie na pasy ktore mial blisko pol dekady temu, to dziecinny argumnet. Roy Jones tez mial pasy, a jego miejsce w top30p4p to bylaby kpina.Tongue

(24-07-2013 08:20 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Trzeba być KOMPLETNYM laikiem żeby stawiać Diablo nad Adamkiem, ba, żeby ich nawet porównywać!

Powiedzial ten, ktory pisze,
(24-07-2013 04:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  A co to znaczy, że jest mistrzem?
i ze przy tworzeniu rankingow pasy nie sa wazne.BlushBig Grin
Tak szczerze, to porownywanie do laikow ludzi ktorzy widza pewne miejsca inaczej w swoich w rankigach, i badz co badz znacznie przewyzszaja Cie wiedza, jest niepotrzebnym rozmyciem tematu.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 08:49 PM
Post: #37
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
(24-07-2013 08:20 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Trzeba być KOMPLETNYM laikiem żeby stawiać Diablo nad Adamkiem, ba, żeby ich nawet porównywać! no, ale oczywiście każdy ma do tego prawo...

No to żeś pojechał po bandzie. W takim razie jako KOMPLETNY LAIK czy jestem godzien zwrócić Ci uwagę, iż Diablo to obecnie jedyny mistrz świata wśród Polaków?
Patrząc na całość kariery to Adamek jest No1. Jednak obrona tytułu mistrzowskiego z Greenem, dwukrotnie z Palaciosem i Czakijewem przeważyło że u mnie przynajmniej Diablo wyprzedził Górala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 08:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2013 08:59 PM przez BMH.)
Post: #38
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
Tak jak Martin za calosc kariery wyzej cenie Tomka, ale na dzis dzien, po tym co ostatnio Adamek pokazal i Diablo, to jestem... kompletnym laikiem.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2013, 09:10 PM
Post: #39
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
Kurde ja też. Chyba tylko "Pamiętniki z wakacji" mi zostałySad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 08:21 AM
Post: #40
RE: TOP 10 P4P - POLSKA.
Adamek, sam się gubisz w tym już. Nie ma w twoim top10 Jackiewicza i Sosnowskiego.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości